Oteckovn├şk po druh├Ż raz, 2., upraven├ę vydanie

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 11,95

Milujete seri├íl Oteckovia a jeho hrdinov? Potom pre v├ís m├íme to prav├ę. Celoro─Źn├Ż motiva─Źn├Ż z├ípisn├şk, ktor├Ż si ob─ż├║bili fan├║┼íikovia popul├írneho seri├ílu je tu znova! Po druh├Ż raz pre t├Żch, ktor├ş u┼ż pop├şsali prv├Ż Oteckovn├şk, aj pre ostatn├Żch, ktor├Żm sa rovnako zap├í─Źi, preto┼że m├í vo─żn├ę strany s ur─Źen├Żmi d┼łami v t├Ż┼żdni na pozn├ímky, z├íbavn├ę ├║lohy, ve─ża farebn├Żch fotografi├ş z epiz├│d seri├ílu a vtipn├Żch ilustr├íci├ş. Druh├ę vydanie z├ípisn├şka s nov├Żmi kv├şzmi, humorn├Żmi v├Żrokmi a sc├ęnkami op├Ą┼ą urob├ş dobr...

Oteckovn├şk po druh├Ż raz, 2., upraven├ę vydanie - ponuka obchodu

Oteckovn├şk po druh├Ż raz, 2., upraven├ę vydanie 
info v obchode 11,95 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Oteckovn├şk po druh├Ż raz, 2., upraven├ę vydanie

Milujete seri├íl Oteckovia a jeho hrdinov? Potom pre v├ís m├íme to prav├ę.

Celoro─Źn├Ż motiva─Źn├Ż z├ípisn├şk, ktor├Ż si ob─ż├║bili fan├║┼íikovia popul├írneho seri├ílu je tu znova! Po druh├Ż raz pre t├Żch, ktor├ş u┼ż pop├şsali prv├Ż Oteckovn├şk, aj pre ostatn├Żch, ktor├Żm sa rovnako zap├í─Źi, preto┼że m├í vo─żn├ę strany s ur─Źen├Żmi d┼łami v t├Ż┼żdni na pozn├ímky, z├íbavn├ę ├║lohy, ve─ża farebn├Żch fotografi├ş z epiz├│d seri├ílu a vtipn├Żch ilustr├íci├ş.

Druh├ę vydanie z├ípisn├şka s nov├Żmi kv├şzmi, humorn├Żmi v├Żrokmi a sc├ęnkami op├Ą┼ą urob├ş dobr├║ n├íladu a pote┼í├ş oko. Oteckovn├şk je v├Żborn├í pom├┤cka do be┼żn├ęho ┼żivota, ide├ílny do ┼íkolskej ta┼íky alebo kabelky a super dar─Źek na Vianoce, narodeniny ─Źi len tak pre rados┼ą.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Di├íre a kalend├íre