kde nak├║pi┼ą?

od 6,05

Zo┼íit: Nasleduj svoje sny s kr├ísnym svie┼żim dizajnom je skvelou pripomienkou, aby ste verili v svoje sny, mali odvahu nasledova┼ą svoje srdce a pustili sa aj do toho, ─Źo sa na za─Źiatku zd├í by┼ą nemo┼żn├ę. Nap├ş┼íte si do┼ł svoje my┼ílienky, pozn├ímky, nakreslite obr├ízky alebo tvorte b├ísne. Zo┼íit m├í kr├ísny dizajn nielen z vrchu (ktor├Ż sa hod├ş aj ku ┼ákolsk├ęmu di├íru 2017/2018), ale aj vo vn├║tri. N├íjdete v ┼łom 6 farebn├Żch str├ín s cit├ítmi a modernou grafikou, ktor├ę prakticky prede─żuj├║ zo┼íit na ┼íes┼ą ─Źast├ş. Pr...

Nasleduj svoje sny - ponuka obchodu

Nasleduj svoje sny 
3 dni 6,05 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Nasleduj svoje sny

Zo┼íit: Nasleduj svoje sny s kr├ísnym svie┼żim dizajnom je skvelou pripomienkou, aby ste verili v svoje sny, mali odvahu nasledova┼ą svoje srdce a pustili sa aj do toho, ─Źo sa na za─Źiatku zd├í by┼ą nemo┼żn├ę. Nap├ş┼íte si do┼ł svoje my┼ílienky, pozn├ímky, nakreslite obr├ízky alebo tvorte b├ísne.

Zo┼íit m├í kr├ísny dizajn nielen z vrchu (ktor├Ż sa hod├ş aj ku ┼ákolsk├ęmu di├íru 2017/2018), ale aj vo vn├║tri. N├íjdete v ┼łom 6 farebn├Żch str├ín s cit├ítmi a modernou grafikou, ktor├ę prakticky prede─żuj├║ zo┼íit na ┼íes┼ą ─Źast├ş. Pr├ęmiov├Ż 90g papier na 96 stran├ích je pr├şjemn├Ż na dotyk a p├şsmo na ┼łom nepresvit├í na druh├║ stranu. Obl├ę rohy dod├ívaj├║ n├ídhern├Ż vzh─żad.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Di├íre a kalend├íre