Minimalistick├Ż denn├şk

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 11,07

Dlh├ę roky som bola s├║stavne zanepr├ízdnen├í, no neprodukt├şvna. Navy┼íe ma stresoval aj m├┤j ┼żivotn├Ż priestor. Doma som s├║stavne nie─Źo h─żadala, zdv├şhala zo zeme ─Źi upratovala. Ako sa vrav├ş ÔÇô chaos doma, chaos v hlave. Za t├Żch p├ír rokov som vysk├║┼íala ve─ża pl├ínova─Źov, kalend├írov a di├írov. K├║pila som si farebn├ę ceruzky, zv├Żraz┼łova─Źe a z├ípisn├şky. P├şsala som si dlho─Źizn├ę zoznamy v┼íetk├ęho, ─Źo treba vybavi┼ą. Nekr├ítili sa, pr├íve naopak. Ke─Ć sa mi na chv├ş─żu zdalo, ┼że m├ím veci kone─Źne pod kontrolou, po p├ír t...

Minimalistick├Ż denn├şk - ponuka obchodu

Minimalistick├Ż denn├şk 
na sklade 11,07 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Minimalistick├Ż denn├şk

Dlh├ę roky som bola s├║stavne zanepr├ízdnen├í, no neprodukt├şvna. Navy┼íe ma stresoval aj m├┤j ┼żivotn├Ż priestor. Doma som s├║stavne nie─Źo h─żadala, zdv├şhala zo zeme ─Źi upratovala. Ako sa vrav├ş ÔÇô chaos doma, chaos v hlave.

Za t├Żch p├ír rokov som vysk├║┼íala ve─ża pl├ínova─Źov, kalend├írov a di├írov. K├║pila som si farebn├ę ceruzky, zv├Żraz┼łova─Źe a z├ípisn├şky. P├şsala som si dlho─Źizn├ę zoznamy v┼íetk├ęho, ─Źo treba vybavi┼ą. Nekr├ítili sa, pr├íve naopak. Ke─Ć sa mi na chv├ş─żu zdalo, ┼że m├ím veci kone─Źne pod kontrolou, po p├ír t├Ż┼żd┼łoch som bola presne tam, kde predt├Żm. Pre neporiadok som stratila aj svoje nekone─Źn├ę zoznamy a v di├íri na m┼ła z├şzali zabudnut├ę biele strany.

Napriek tomu, ┼że som sa ve─żmi sna┼żila, nikdy som si nena┼íla ─Źas na to, ─Źo som pova┼żovala za najd├┤le┼żitej┼íie pre seba. Spokojn├Ż bol man┼żel, deti aj ┼í├ęf v pr├íci. Spokojn├ş boli v┼íetci okrem m┼ła. M├┤j ┼żivot pl├ínovali okolnosti a t├ş druh├ş. Nedok├ízala som poveda┼ą nie.

Po rokoch nenaplnen├ęho ┼żivota v pokluse som objavila z├íchranu. Vol├í sa minimalizmus. Ten ma nau─Źil s├║stredi┼ą sa len na jednu podstatn├║ vec, ktor├║ pr├íve chcem dosiahnu┼ą, a pripom├şna┼ą si, pre─Źo je pre m┼ła d├┤le┼żit├í. Pre─Źo m├í by┼ą len jedna? Lebo sa z nej v─Ćaka tomu st├íva priorita, ktor├║ dokon─Ź├şm v konkr├ętnom dni. Ak bude┼í postupova┼ą rovnako, cel├Ż de┼ł ┼ąa bude sprev├ídza┼ą pocit ├║spechu a nep├┤jde┼í spa┼ą s v├Ż─Źitkami.

Denn├şk, ktor├Ż dr┼ż├ş┼í v ruke, je n├ístrojom na spomalenie hektick├ęho ┼żivota a vyjasnenie zanepr├ízdnenej mysle. Nie je d├┤le┼żit├ę to, ─Źo bude o p├Ą┼ą rokov. Najd├┤le┼żitej┼í├ş ─Źas je pr├íve teraz.

Minimalistick├Ż denn├şk ti pom├┤┼że:

-robi┼ą denne len t├║ vec, ktor├í je pr├íve d├┤le┼żit├í,
-pripom├şna┼ą si svoje ┼żivotn├ę priority,
-praktizova┼ą silu v─Ća─Źnosti a ┼żi┼ą v pr├ştomnosti,
-napl├ínova┼ą si pravideln├Ż pohyb,
-kontrolova┼ą denn├ę v├Żdavky a podchyti┼ą impulz├şvne n├íkupy,
-eliminova┼ą zbyto─Źnosti,
-pl├ínova┼ą si de┼ł,
-vypr├ízdni┼ą si myse─ż,
-relaxova┼ą pri pr├íci s rukami,
-pravidelne vypn├║┼ą technol├│gie.

Pre─Źo zvoli┼ą minimalistick├Ż denn├şk? Preto┼że pr├íve minimalizmus je siln├Żm n├ístrojom na podporu produktivity. Z├íklad ├║spe┼ín├ęho d┼ła nie stihn├║┼ą ve─ża vec├ş, ─Źasto nepodstatn├Żch, ale spravi┼ą jednu ÔÇô t├║ najd├┤le┼żitej┼íiu.

Zjednodu┼í si de┼ł a d├Żchaj. Prerie─Ć, deleguj, oddychuj, rob podstatn├ę veci s jasnou mys─żou.

Spoma─ż a dosiahni viac.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Di├íre a kalend├íre