Kalendár - Sloboda zvierat 2018

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 9,50

Charitat├şvny kalend├ír Slobody zvierat sa u┼ż tradi─Źne sklad├í z fotografi├ş os├┤b verejn├ęho ┼żivota so zvieratami z ├║tulku. V├Ż┼ąa┼żok z predaja kalend├íra bude vyu┼żit├Ż na z├íchranu zvierat v n├║dzi. Sloboda zvierat je celoslovensk├í organiz├ícia na ochranu pr├ív, zdravia a pohody zvierat. Svoju ─Źinnos┼ą realizujeme formou osvety, vzdel├ívania, kampan├ş ale najm├Ą priamej z├íchrany zvierat. Okrem centra v Bratislave m├í Sloboda zvierat 26 region├ílnych ├║tulkov po celom Slovensku. Aj v─Ćaka nim sa n├ím v minulom roku p...

Kalendár - Sloboda zvierat 2018 - ponuka obchodu

Kalend├ír - Sloboda zvierat 2018 
8 dn├ş 9,50 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Kalendár - Sloboda zvierat 2018

Charitat├şvny kalend├ír Slobody zvierat sa u┼ż tradi─Źne sklad├í z fotografi├ş os├┤b verejn├ęho ┼żivota so zvieratami z ├║tulku. V├Ż┼ąa┼żok z predaja kalend├íra bude vyu┼żit├Ż na z├íchranu zvierat v n├║dzi.
Sloboda zvierat je celoslovenská organizácia na ochranu práv, zdravia a pohody zvierat.
Svoju ─Źinnos┼ą realizujeme formou osvety, vzdel├ívania, kampan├ş ale najm├Ą priamej z├íchrany zvierat.
Okrem centra v Bratislave m├í Sloboda zvierat 26 region├ílnych ├║tulkov po celom Slovensku. Aj v─Ćaka nim sa n├ím v minulom roku podarilo zachr├íni┼ą 7779 zvierat. V├Ą─Ź┼íine ps├şkov a ma─Źi─Źiek sme na┼íli nov├Ż l├ískav├Ż domov prostredn├şctvom dom├ícich a zahrani─Źn├Żch adopci├ş.
Na┼íim in┼ípektorom z Linky proti krutosti sa podarilo odobra┼ą 267 zvierat z r├║k tyranov a umiestni┼ą ich v na┼íich ├║tulkoch.
Aj pre n├ís sam├Żch s├║ to ohromuj├║ce ─Ź├şsla, av┼íak jednotliv├ę osudy n├ís doj├şmaj├║ najviac, za ka┼żd├Żm pr├şbehom je jeden zachr├ínen├Ż ┼żivot... Nakoniec, spr├ívy a fotografie z nov├Żch domovov n├ím ka┼żdodenne d├ívaj├║ vieru v zmysel na┼íej pr├íce a silu pokra─Źova┼ą.
Kampane a vzdel├ívanie sa ukazuj├║ ako spr├ívna cesta, bezpr├íviu a zlu p├íchan├ęmu na zvierat├ích toti┼ż treba predch├ídza┼ą. ─Żudia musia pozna┼ą pravdu o krutostiach ko┼żu┼íinov├ęho priemyslu, ve─żkochovov hospod├írskych zvierat ─Źi cirkusov.
Len tak sa m├┤┼że na┼ía spolo─Źnos┼ą posun├║┼ą ─Ćalej a n├í┼í svet sa m├┤┼że sta┼ą lep┼í├şm miestom pre ─żud├ş i zvierat├í.
Pom├íha┼ą m├┤┼żeme len v─Ćaka v├ím - darcom, dobrovo─żn├şkom, milovn├şkom zvierat a va┼íej ┼ítedrej, obetavej podpore.

Z cel├ęho srdca V├üM ─ÄAKUJEME.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Di├íre a kalend├íre