kde nak├║pi┼ą?

od 8,54

<b>Jedna z naj├║spe┼ínej┼í├şch ─Źesko-slovensk├Żch kapiel vyd├íva svoj v├┤bec prv├Ż unik├ítny kalend├ír nafoten├Ż fotografkou Anett Jodar</b>. NO NAME u┼ż viac ako 20 rokov ┼żn├║ ├║spechy doma aj za hranicami Slovenska. Dve dek├ídy na sc├ęne pova┼żuj├║ za n├íro─Źn├ę, ale n├ídhern├ę obdobie. "S kolegami z kapely sa sna┼ż├şme by┼ą na seba n├íro─Źn├ş, mnohokr├ít sme si povzdychli, ┼że na┼íe sk├║┼íanie pripom├şna viac drez├║ru ako rock and roll, no ka┼żd├Ż ─Ćal┼í├ş koncert nazna─Źuje, ┼że to rob├şme spr├ívne. Anett, v─Ćaka, ┼że s...

Kalendár No Name 2018 - ponuka obchodu

Kalend├ír No Name 2018 
na sklade 8,54 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Kalendár No Name 2018

<b>Jedna z naj├║spe┼ínej┼í├şch ─Źesko-slovensk├Żch kapiel vyd├íva svoj v├┤bec prv├Ż unik├ítny kalend├ír nafoten├Ż fotografkou Anett Jodar</b>. NO NAME u┼ż viac ako 20 rokov ┼żn├║ ├║spechy doma aj za hranicami Slovenska.
Dve dek├ídy na sc├ęne pova┼żuj├║ za n├íro─Źn├ę, ale n├ídhern├ę obdobie. "S kolegami z kapely sa sna┼ż├şme by┼ą na seba n├íro─Źn├ş, mnohokr├ít sme si povzdychli, ┼że na┼íe sk├║┼íanie pripom├şna viac drez├║ru ako rock and roll, no ka┼żd├Ż ─Ćal┼í├ş koncert nazna─Źuje, ┼że to rob├şme spr├ívne. Anett, v─Ćaka, ┼że si to vystihla v tomto kalend├íri - hovor├ş Igor Timko".

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Di├íre a kalend├íre