kde nak├║pi┼ą?

od 12,93

Skr├ítene: Chutn├ę recepty, ├║─Źinn├ę cviky, tipy od tr├ęneriek, ultra motiv├ícia, v├Ż┼żivn├ę zauj├şmavosti ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł a┬áv├Żzvy ka┼żd├Ż mesiac. V┬áskratke? V┼áETKO pre tvoje kraj┼íie a ZDRAV┼áIE JA v jedine─Źnom kalend├íri. Pozor, pozor! Rok 2020 bude unik├ítny. Prelomov├Ż! V tomto roku dok├í┼że┼í v┼íetko, ─Źo si zaumieni┼í. A nebude┼í na to sama. :-) Sprev├ídza┼ą ┼ąa bude tvoj osobn├Ż tr├ęner Fitness kalend├ír. Ak skombinuje┼í svoju t├║┼żbu, odhodlanie a vytrvalos┼ą s cvikmi, receptami a┬ápravideln├Żm vzdel├ívan├şm, ur─Źite n├íjde┼í t...

Fitness kalendár 2020 - ponuka obchodu

Fitness kalend├ír 2020 
na sklade 12,93 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Fitness kalendár 2020

Skr├ítene: Chutn├ę recepty, ├║─Źinn├ę cviky, tipy od tr├ęneriek, ultra motiv├ícia, v├Ż┼żivn├ę zauj├şmavosti ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł a┬áv├Żzvy ka┼żd├Ż mesiac. V┬áskratke? V┼áETKO pre tvoje kraj┼íie a ZDRAV┼áIE JA v jedine─Źnom kalend├íri.

Pozor, pozor! Rok 2020 bude unik├ítny. Prelomov├Ż! V tomto roku dok├í┼że┼í v┼íetko, ─Źo si zaumieni┼í. A nebude┼í na to sama. :-) Sprev├ídza┼ą ┼ąa bude tvoj osobn├Ż tr├ęner Fitness kalend├ír. Ak skombinuje┼í svoju t├║┼żbu, odhodlanie a vytrvalos┼ą s cvikmi, receptami a┬ápravideln├Żm vzdel├ívan├şm, ur─Źite n├íjde┼í t├║ spr├ívnu cestu k┬ázdrav┼íiemu d┼łu, t├Ż┼żd┼łu, mesiacu, roku, ale hlavne k zdrav┼íiemu JA. :-)

V porad├ş u┼ż ┼ítvrt├Ż Fitness kalend├ír je TOP! Pre─Źo? M├íme na to mnoho d├┤vodov:
*Do kalend├íra sme ukryli motiv├ície na rozd├ívanie. Fotky&cit├íty kr├ísnych tr├ęneriek, tr├ęnerov a in┼ípirat├şvnych ─żud├ş ti ka┼żd├Ż de┼ł pripomen├║, ┼że sme v tom spolu a jedin├í cesta je cesta vpred! :)
*Ako precvi─Źi┼ą cel├ę telo? Prelistuj si kalend├ír. Tr├ęnerka Diana H├┤ Ch├ş pre teba pripravila jednoduch├ę a n├ípadit├ę cviky, ktor├Żmi vyformuje┼í postavi─Źku ako lusk.
*V┼íetky tipy a rady t├Żkaj├║ce sa stravovania, sme pripravili starostlivo na z├íklade tipov, ot├ízok a podnetov na┼íich Fitshaker├í─Źiek. Spracovali sme ich spolu s odborn├ş─Źkami tr├ęnerkami a v├Ż┼żivov├Żmi poradky┼łami. S obrovskou l├ískou a nad┼íen├şm.
*P├í─Źia sa ti recepty na na┼íom blogu? V tom pr├şpade sa ti bud├║ aj tie v kalend├íri. Na z├íklade parametrov: zdravo, r├Żchlo, jednoducho a fam├│zne pripravili na┼íe redaktorky skvel├ę dobroty, na ktor├Żch si pochutn├í┼í ty a aj tvoja rodinka.
*Ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł sme pre teba pripravili zauj├şmavos┼ą zo sveta zdravia. V roku 2020 sa tak dozvie┼í minim├ílne 50 nov├Żch inform├íci├ş. A s─żubujeme, ┼że stoja za to! :)
*V kalend├íri n├íjde┼í desiatky lun├írnych tipov, ktor├ę ti pom├┤┼żu po─Ź├║va┼ą potreby svojho tela aj du┼íe v mnoh├Żch oblastiach zdravia, kr├ísy, relaxu...
*Mesiac putuje 12-imi znameniami, ktor├ę priaznivo aj nepriaznivo ovplyv┼łuj├║ jednotliv├ę ─Źasti n├í┼ího tela. Vyu┼żi ich ka┼żd├Ż de┼ł vo svoj prospech! :)
*Afirm├ície m├┤┼żu by┼ą super par┼ą├íkom, ak chce┼í nastavi┼ą svoju myse─ż na ├║spech a pozit├şvny smer. Sta─Ź├ş vedie┼ą ako na to. Ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł n├íjde┼í nov├║, ktorou k sebe m├┤┼że┼í pritiahnu┼ą sam├ę skvel├ę veci!
*Sviatky s├║ samozrejmos┼ąou. No n├íjde┼í tam aj r├┤zne zauj├şmav├ę a medzin├írodn├ę dni! Nem├┤┼żeme predsa dopusti┼ą, aby zostal tak├Ż de┼ł ─Źokol├ídy, ─Źi palaciniek bez n├íle┼żitej oslavy! :)
*Fitness kalend├ír si m├┤┼że┼í zavesi┼ą na stenu alebo postavi┼ą na st├┤l v kancel├írii, doma, alebo na no─Źn├Ż stol├şk. Hod├ş sa kamko─żvek.
*Na tvorbe sa podie─żali aj ┼íikovn├şci ako: Jany Landl, Zuzka Light, Adenike Endtov├í, Diana H├┤Ch├ş, Olinka Bartalsk├í, Andrejka Peniakov├í, Mat├║┼í ┼ápirko, Vanda Gallo, Fredy Aysi, Zora Czoborov├í, Janka J├íno┼í├şkov├í a mnoh├ş ─Ćal┼í├ş. :)
*Na zap├şsanie pozn├ímok, ├║loh, pl├ínov, aktiv├şt, n├ípadov, my┼ílienok a ─Ćal┼í├şch d├┤le┼żitost├ş bude┼í ma┼ą dostatok miesta.
*Prekr├ísne fitness n├ílepky ti pom├┤┼żu ka┼żd├Ż d├┤le┼żit├Ż de┼ł, term├şn, udalos┼ą a povinnos┼ą doslova ozdobi┼ą!

Pre koho je Fitness kalend├ír 2020 ur─Źen├Ż?
- pre ka┼żd├ęho, u koho je zdrav├Ż ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl prirodzenou a neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou ┼żivota,
- pre ko─Źky, ktor├ę sa chc├║ pos├║va┼ą vpred na ceste za zdrav├Żm a kr├ísnym JA,
- pre ka┼żd├ęho, kto chce svojich bl├şzkych prekvapi┼ą a obdarova┼ą ich k├║skom zdravia a ┼í┼ąastia,
- pre ┼żeny v ka┼żdom veku,
- pre ka┼żd├ęho, kto sa chce neust├íle u─Źi┼ą, spozn├íva┼ą nov├ę chute a je prirodzene zvedav├Ż,
- pre ka┼żd├║ majite─żku Fitness di├íra┬« 2020, s ktor├Żm vytvoria fantastick├║ fit dvojicu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Di├íre a kalend├íre