Di├ír: Ivan Hri─Źovsk├Ż z├íhradk├írom

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 8,56

Nestor slovensk├ęho ovocin├írstva a z├íhradk├írstva profesor Ivan Hri─Źovsk├Ż prich├ídza na slovensk├Ż kni┼żn├Ż trh s ─Ćal┼íou novinkou pre nad┼íencov z├íhradk├írsk├Żch pr├íc ÔÇô DI├üR: Ivan Hri─Źovsk├Ż z├íhradk├írom. V tejto plnofarebne ilustrovanej nad─Źasovej publik├ícii n├íjdete mnoho cenn├Żch n├ímetov a n├ívodov pre va┼íe pr├íce v z├íhrade. Na 224 stran├ích m├í di├ír popri uverejnen├Żch praktick├Żch rad├ích miesto aj pre vlastn├ę dopisovanie r├┤znych n├ípadov a postupov, odpor├║─Źan├ş, tipov a r├íd, ktor├ę m├┤┼że ka┼żd├Ż z n├ís z├şska┼ą od pri...

Di├ír: Ivan Hri─Źovsk├Ż z├íhradk├írom - ponuka obchodu

Ivan Hri─Źovsk├Ż z├íhradk├írom - Di├ír 
3 dni 8,56 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Di├ír: Ivan Hri─Źovsk├Ż z├íhradk├írom

Nestor slovensk├ęho ovocin├írstva a z├íhradk├írstva profesor Ivan Hri─Źovsk├Ż prich├ídza na slovensk├Ż kni┼żn├Ż trh s ─Ćal┼íou novinkou pre nad┼íencov z├íhradk├írsk├Żch pr├íc ÔÇô DI├üR: Ivan Hri─Źovsk├Ż z├íhradk├írom. V tejto plnofarebne ilustrovanej nad─Źasovej publik├ícii n├íjdete mnoho cenn├Żch n├ímetov a n├ívodov pre va┼íe pr├íce v z├íhrade. Na 224 stran├ích m├í di├ír popri uverejnen├Żch praktick├Żch rad├ích miesto aj pre vlastn├ę dopisovanie r├┤znych n├ípadov a postupov, odpor├║─Źan├ş, tipov a r├íd, ktor├ę m├┤┼że ka┼żd├Ż z n├ís z├şska┼ą od priate─żov, na v├Żstav├ích, z telev├şznych alebo rozhlasov├Żch rel├íci├ş, ─Źi z ─Źasopisov, nov├şn, odbornej literat├║ry alebo z internetu. Postupn├Żm dop─║┼łan├şm poznatkov na str├ínky sa tak di├ír m├┤┼że sta┼ą va┼ía osobn├í M├║dra kniha z├íhradk├íra.

Najprv tu n├íjdete praktick├ę rady Pr├íce v janu├íri a┼ż v decembri chronologicky zoraden├ę v jednotliv├Żch mesiacoch pre ovocn├║, zeleninov├║ i okrasn├║ z├íhradu. Samozrejme, nie s├║ tu v┼íetky odpor├║─Źania a ─Źinnosti, ktor├ę m├┤┼żeme v z├íhrade po─Źas roka robi┼ą, ale je to sum├ír t├Żch bezpochyby najd├┤le┼żitej┼í├şch, ktor├ę treba urobi┼ą v jednotliv├Żch mesiacoch.

─Äalej sa v di├íri nach├ídza preh─żad najzn├ímej┼í├şch a najroz┼í├şrenej┼í├şch ┼íkodcov a chor├┤b u n├ís pod n├ízvom ┼ákodcovia v z├íhrade a Choroby v z├íhrade. Je to sk├┤r pre za─Źiato─Źn├şkov, aby sa vedeli orientova┼ą, ─Źo a kedy ich pestovan├ęmu ovociu, zelenine, vinohradu ─Źi kvetom najviac hroz├ş a ako sa d├í chr├íni┼ą pred hroziacim nebezpe─Źenstvom.

Di├ír Ivan Hri─Źovsk├Ż z├íhradk├írom pon├║ka v inej svojej ─Źasti Mesa─Źn├Ż pl├ínovac├ş kalend├ír, kam si m├┤┼żete v skratke zap├şsa┼ą jednotliv├ę ─Źinnosti, ktor├ę chcete robi┼ą v nasleduj├║cich t├Ż┼żd┼łoch a mesiacoch vo svojej z├íhrade. Je to ide├ílny sp├┤sob, ako nezabudn├║┼ą na r├┤zne rezy ovocn├Żch stromkov a kr├şkov, term├şny vr├║b─żovan├ş, tvarovan├ş ─Źi o─Źkovan├ş. M├┤┼żete si tu zap├şsa┼ą term├şny, kedy pl├ínujete v├Żsadbu zeleniny alebo kvetov a in├ę d├┤le┼żit├ę ─Źinnosti.

Ak si budete chcie┼ą podrobnej┼íie pop├şsa┼ą niektor├ę pr├íce, postupy krokov, d├┤le┼żit├ę odkazy, pozn├ímky z predn├í┼íok, ale napr├şklad aj z├íznamy zo stretnut├ş s odborn├şkmi alebo priate─żmi, zapisova┼ą si ich m├┤┼żete v ─Źastiach ur─Źen├Żch pr├íve pre tento ├║─Źel. Kedy sa tieto stretnutia konali alebo kedy ste nadobudli dan├║ inform├íciu a kde, m├┤┼żete uvies┼ą v z├íhlav├ş ka┼żdej takejto str├ínky. Dopln├şte svoj z├ípis aj o miesto stretnutia, predmet a pr├şpadne men├í ─Ćal┼í├şch ├║─Źastn├şkov stretnutia ─Źi ┼íkolenia. Zapisova┼ą si takto m├┤┼żete aj rady z├şskan├ę z telev├şznych ─Źi rozhlasov├Żch rel├íci├ş, odborn├Żch predn├í┼íok alebo z ─Źasopisov, nov├şn ─Źi internetu.

V pr├şpade, ┼że m├íte ot├ízky na profesora Ivana Hri─Źovsk├ęho, zap├ş┼íte si ich znenia na str├ínky di├íra a po┼ílete ich formou spr├ívy cez zn├ímy facebookov├Ż profil Rady do z├íhrady. Takto aspo┼ł budete ma┼ą v┼íetko pohromade a viete sa k t├ęmam a postupom vraca┼ą aj v bud├║cich rokoch. V─Ćaka tomuto nad─Źasov├ęmu di├íru na ni─Ź nezabudnete a nesk├┤r sa stane va┼íou knihou z├íhradk├írskych m├║drost├ş s know-how inform├íciami o postupoch a pr├ícach v z├íhrade.

Di├ír obsahuje aj kalend├íria pre roky 2017 a┼ż 2020, pl├ínovacie mesa─Źn├ę kalend├íre pre rovnak├ę roky a nech├Żba ani preh─żad kto m├í kedy meniny - zoznam mien v abecednom zozname s prilo┼żen├Żmi term├şnmi.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Di├íre a kalend├íre