... 2 roky s Ant├│ni├ş - n├íst─Ťnn├Ż kalend├í┼Ö 2018/2019 (Ant├│nia Ma─Źingov├í)

2 roky s Ant├│ni├ş - n├íst─Ťnn├Ż kalend├í┼Ö 2018/2019 (Ant├│nia Ma─Źingov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 13,35

<b>V prvn├şm dvoulet├ęm n├íst─Ťnn├ęm kalend├í┼Öi Ant├│nie Ma─Źingov├ę najdete 24 nov├Żch celobarevn├Żch inspiruj├şc├şch recept┼» sestaven├Żch podle princip┼» jej├şho stravov├ín├ş.</b> Princip stravov├ín├ş podle Ant├│nie Ma─Źingov├ę nab├şz├ş praktick├Ż, racion├íln├ş, p┼Ö├şjemn├Ż a chutn├Ż p┼Ö├şstup k z├şsk├ín├ş nejen vysn─Ťn├ę postavy, ale i pevn├ęmu zdrav├ş. Recepty nejen v kalend├í┼Öi, ale i v jejich knih├ích Zhubn─Ťte jednou prov┼żdy 1, 2, a 3 v├ím umo┼żn├ş dob┼Öe se naj├şst a je┼ít─Ť u toho zhubnout nebo se vyl├ę─Źit. Kdy┼ż pochop├şte ...

2 roky s Ant├│ni├ş - n├íst─Ťnn├Ż kalend├í┼Ö 2018/2019 (Ant├│nia Ma─Źingov├í) - ponuka obchodu

2 roky s Ant├│ni├ş - n├íst─Ťnn├Ż kalend├í┼Ö 2018/2019 (Ant├│nia Ma─Źingov├í) 
4 dni 13,35 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu 2 roky s Ant├│ni├ş - n├íst─Ťnn├Ż kalend├í┼Ö 2018/2019 (Ant├│nia Ma─Źingov├í)

<b>V prvn├şm dvoulet├ęm n├íst─Ťnn├ęm kalend├í┼Öi Ant├│nie Ma─Źingov├ę najdete 24 nov├Żch celobarevn├Żch inspiruj├şc├şch recept┼» sestaven├Żch podle princip┼» jej├şho stravov├ín├ş.</b>

Princip stravov├ín├ş podle Ant├│nie Ma─Źingov├ę nab├şz├ş praktick├Ż, racion├íln├ş, p┼Ö├şjemn├Ż a chutn├Ż p┼Ö├şstup k z├şsk├ín├ş nejen vysn─Ťn├ę postavy, ale i pevn├ęmu zdrav├ş.
Recepty nejen v kalend├í┼Öi, ale i v jejich knih├ích Zhubn─Ťte jednou prov┼żdy 1, 2, a 3 v├ím umo┼żn├ş dob┼Öe se naj├şst a je┼ít─Ť u toho zhubnout nebo se vyl├ę─Źit. Kdy┼ż pochop├şte jednoduch├Ż princip skl├íd├ín├ş pokrm┼», u┼ż nikdy nebudete muset vyhled├ívat ┼ż├ídn├ę "├║─Źinn├ę" diety.

Krom─Ť chutn├Żch inspirativn├şch recept┼» a barevn├Żch fotografi├ş zde najdete i odpov─Ťdi na nej─Źast─Ťj┼í├ş ot├ízky redaktorek r┼»zn├Żch ─Źasopis┼», kter├ę v├ím pomohou pochopit p┼Ö├ş─Źiny a d┼»sledky na┼íich rozhodnut├ş.
St├íle plat├ş: natrvalo zm─Ť┼łte vstup, zm─Ťn├ş se i v├Żstup.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Di├íre a kalend├íre