kde nak├║pi┼ą?

od 466,19

So svojimi mal├Żmi rozmermi sa t├íto vstavan├í chladni─Źka s celkov├Żm objemom 124 litrov zmest├ş takmer v┼íade. O tlmen├ę zatv├íranie dver├ş sa star├í syst├ęm softClose, ktor├Ż jemne dozatvor├ş dvere v pr├şpade, ┼że zvieraj├║ uhol 20┬░ a ni┼ż┼í├ş. S├║─Źas┼ąou chladni─Źky s├║ 2 odkladacie plochy z bezpe─Źnostn├ęho skla a z├ísobn├şk na zeleninu s regul├íciou vlhkosti a mrazni─Źka s objemom 15 litrov. ─Äalej v├Ą─Ź┼íia v├Żsuvn├í priehradka na drobn├ę potraviny, 1 v├Ą─Ź┼íia a 2 men┼íie odkladacie priehradky vo dver├ích. Pri poruche chladni─Źky...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Siemens KI22LAD30 - Chladni─Źka jednodverov├í zabudovate─żn├í 
10 dn├ş 466,19 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Siemens KI22LAD30 - ponuka obchodu

Parametre produktu Siemens KI22LAD30

So svojimi mal├Żmi rozmermi sa t├íto vstavan├í chladni─Źka s celkov├Żm objemom 124 litrov zmest├ş takmer v┼íade. O tlmen├ę zatv├íranie dver├ş sa star├í syst├ęm softClose, ktor├Ż jemne dozatvor├ş dvere v pr├şpade, ┼że zvieraj├║ uhol 20┬░ a ni┼ż┼í├ş. S├║─Źas┼ąou chladni─Źky s├║ 2 odkladacie plochy z bezpe─Źnostn├ęho skla a z├ísobn├şk na zeleninu s regul├íciou vlhkosti a mrazni─Źka s objemom 15 litrov. ─Äalej v├Ą─Ź┼íia v├Żsuvn├í priehradka na drobn├ę potraviny, 1 v├Ą─Ź┼íia a 2 men┼íie odkladacie priehradky vo dver├ích. Pri poruche chladni─Źky je mo┼żn├ę potraviny skladova┼ą bez strachu o ich ─Źerstvos┼ą e┼íte ─Ćal┼í├şch 12 hod├şn.

T├íto chladni─Źka v├ím pon├║ka mno┼żstvo funkci├ş, ktor├ę e┼íte vylep┼íuj├║ jej skvel├Ż dojem. Ide napr├şklad o mo┼żnos┼ą elektronickej regul├ície teploty, kde jednoducho a preh─żadne nastav├şte po┼żadovan├║ teplotu. Inteligentn├í funkcia freshSense ─Ćalej zaru─Ź├ş, ┼że v─Ćaka inteligentnej senzorovej technol├│gii bude ma┼ą chladni─Źka st├íle kon┼ítantn├║ teplotu. Ur─Źite uv├ştate aj mo┼żnos┼ą superchladenia a akustick├ęho upozornenia v pr├şpade, ┼że nebud├║ dvere chladni─Źky zatvoren├ę. S dotykov├Żm ovl├ídan├şm touchControl bude v┼íetko elegantn├ę a presn├ę.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Chladni─Źka
Hlu─Źnos┼ą37 dB
Akumula─Źn├í doba12 h
Objem chladni─Źky109 l
Po─Źet pol├şc chladni─Źky2
Varovn├Ż sign├íl chladni─Źky├üno
Super chladenieÁno
 
Mrazni─Źka
Mrazni─Źka├üno
Mraziaci v├Żkon2.4 kg/24h
Objem mrazni─Źky15 l
Po─Źet priehradiek mrazni─Źky1
Varovn├Ż sign├íl mrazni─Źky├üno
 
Vlastnosti
Celkov├Ż objem124 l
Po─Źet kompresorov1
 
Rozmery
V├Ż┼íka87.4 cm
┼á├şrka55.8 cm
H─║bka54.5 cm
Hmotnos┼ą39.1 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky