kde nak├║pi┼ą?

od 1 283,14

Home ConnectV├Żvoj nov├Żch technol├│gi├ş ide nezadr┼żate─żne vpred. Aj spotrebi─Źa sa st├ívaj├║ inteligentnej┼í├şmi, ne┼ż kedy predt├Żm. M├┤┼żete si ich teraz vysk├║┼ía┼ą aj vy a za┼żi┼ą tak komfort, ktor├Ż pon├║ka dom├íce spotrebi─Źe, pripojen├ę k Wi-Fi a aplik├íciu Home Connect. E┼íte pred zak├║pen├şm dom├íceho spotrebi─Źa s technol├│giou Home Connect si m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą v┼íetky funkcie v─Ćaka demoverziu tejto aplik├ície. Zozn├ímite sa s jednoduch├Żm rozhran├şm, pomocou ktor├ęho m├┤┼żete ovl├ída┼ą v┼íetky va┼íe dom├íce spotrebi─Źe Siemens s...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Siemens KG39NHXEP - Kombinovan├í chladni─Źka 
10 dn├ş 1 283,14 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Siemens KG39NHXEP - ponuka obchodu

Parametre produktu Siemens KG39NHXEP

Home ConnectV├Żvoj nov├Żch technol├│gi├ş ide nezadr┼żate─żne vpred. Aj spotrebi─Źa sa st├ívaj├║ inteligentnej┼í├şmi, ne┼ż kedy predt├Żm. M├┤┼żete si ich teraz vysk├║┼ía┼ą aj vy a za┼żi┼ą tak komfort, ktor├Ż pon├║ka dom├íce spotrebi─Źe, pripojen├ę k Wi-Fi a aplik├íciu Home Connect.
E┼íte pred zak├║pen├şm dom├íceho spotrebi─Źa s technol├│giou Home Connect si m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą v┼íetky funkcie v─Ćaka demoverziu tejto aplik├ície. Zozn├ímite sa s jednoduch├Żm rozhran├şm, pomocou ktor├ęho m├┤┼żete ovl├ída┼ą v┼íetky va┼íe dom├íce spotrebi─Źe Siemens s pripojen├şm k Wi-Fi.

noFrostZmrazi┼ą ├íno, ─żad nie. Technol├│gia noFrost Siemens chr├íni mrazni─Źku pred tvorbou ─żadu na ich vn├║torn├Żch sten├ích a na potravin├ích. Syst├ęm cirkul├ície vzduchu odstra┼łuje prebyto─Źn├║ vlhkos┼ą, tak┼że udr┼żuje vlhkos┼ą v ide├ílnom rozmedz├ş. ─Żad ani n├ímraza nemaj├║ ┼íancu. A ─Źo pre to mus├şte urobi┼ą? Ni─Ź. U┼ż nikdy nemus├şte odmrazova┼ą. LED osvetlenieNov├ę integrovan├ę LED svetl├í s dlhou ┼żivotnos┼ąou s├║ v jednej rovine v bo─Źn├Żch sten├ích alebo stropu. Osvetlenie interi├ęru je dokonal├ę a rovnomern├ę, bez v├ís oslepovalo.

SuperchladenieStabiln├í teplota vo vn├║tri chladni─Źky: superchladenie. Pomocou tla─Źidla superchladenie sa teplota v chladiacom priestore zn├ş┼żi na cca 2┬░C. T├Żm sa novo vlo┼żen├ę potraviny r├Żchlej┼íie ochladia a z├írove┼ł sa zabr├íni tomu, aby sa vo vn├║tri nadmerne zv├Ż┼íila teplota a sk├┤r ulo┼żen├ę potraviny sa zahriali. Hyper freshKa┼żd├í priehradka plnia spr├ívne svoj ├║─Źel pre ─Źerstv├ę potraviny: Hyper fresh. Nez├íle┼ż├ş na tom, ─Źi ide o ryby, m├Ąso, alebo ovocie a zeleninu: Spoznajte r├┤zne syst├ęmy hyperFresh a n├íjdite to spr├ívne rie┼íenie svojich ka┼żdodenn├Żch potrieb.

Syst├ęm multiAirflowChladenie na v┼íetk├Żch ├║rovniach: syst├ęm multiAirflow. Syst├ęm multiAirflow v chladiacom a mraziacom priestore zais┼ąuje rovnomern├ę a ┼íetrn├ę rozv├ídzanie chladn├ęho vzduchu do v┼íetk├Żch ─Źast├ş vn├║torn├ęho priestoru. Chladen├ę a mrazen├ę potraviny mo┼żno skladova┼ą v┼íade tam, kde je miesto. V├Żsledkom rovnomern├ęho rozv├ídzanie vzduchu je krat┼í├ş ─Źas chladenia a udr┼żanie potrav├şn po dlh┼íiu dobu v ─Źerstvom stave.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky