kde nak├║pi┼ą?

od 1 712,11

Home Connect.Svet technologick├Żch inov├íci├ş sa neust├íle vyv├şja. Krok za krokom je st├íle viac inteligentn├Żch a vz├íjomne prepojen├Żch spotrebi─Źov. S dom├íc├şmi spotrebi─Źmi Siemens podporuj├şc├şmi Wi-Fi a technol├│giu Home Connect si tento v├Żvoj kone─Źne na┼íiel cestu do v├í┼ího domova. Spolupr├íca prostredn├şctvom Wi-Fi pripojite─żn├Żch spotrebi─Źov, inteligentn├ęho programov├ęho vybavenia a intuit├şvnych aplik├íci├ş pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu mo┼żnost├ş. Zatia─ż ─Źo niektor├ę u─żah─Źuj├║ pr├ícu, in├ę otv├íraj├║ ├║plne nov├ę sp├┤soby a v┼íe...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Siemens KF86FPB2A - French Door 
10 dn├ş 1 712,11 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Siemens KF86FPB2A - ponuka obchodu

Parametre produktu Siemens KF86FPB2A

Home Connect.Svet technologick├Żch inov├íci├ş sa neust├íle vyv├şja. Krok za krokom je st├íle viac inteligentn├Żch a vz├íjomne prepojen├Żch spotrebi─Źov. S dom├íc├şmi spotrebi─Źmi Siemens podporuj├şc├şmi Wi-Fi a technol├│giu Home Connect si tento v├Żvoj kone─Źne na┼íiel cestu do v├í┼ího domova. Spolupr├íca prostredn├şctvom Wi-Fi pripojite─żn├Żch spotrebi─Źov, inteligentn├ęho programov├ęho vybavenia a intuit├şvnych aplik├íci├ş pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu mo┼żnost├ş. Zatia─ż ─Źo niektor├ę u─żah─Źuj├║ pr├ícu, in├ę otv├íraj├║ ├║plne nov├ę sp├┤soby a v┼íetky spolu vytv├íraj├║ ka┼żdodenn├Ż ┼żivot tak efekt├şvnym a pohodln├Żm ako nikdy predt├Żm. A vy m├┤┼żete str├ívi┼ą viac ─Źasu s vecami, ktor├ę m├íte radi. Pre ┼żivot menej oby─Źajn├Ż.
Ovl├ídanie na dia─żku.Prostredn├şctvom intuit├şvneho rozhrania aplik├ície Home Connect m├┤┼żete upravova┼ą v┼íetky nastavenia chladni─Źky, ako je napr├şklad teplota, bez toho, abyste otvorili dvere chladni─Źky.
Dia─żkov├Ż monitoring.U┼ż sa nemus├şte ob├íva┼ą o va┼íe potraviny, ke─Ć ste pripojen├ş ku chladni─Źke. V─Ćaka Home Connect aplik├ícii ich m├┤┼żete sledova┼ą odkia─żko─żvek a dokonca z├şska┼ą upozornenia v pr├şpade, ┼że dvere chladni─Źky ostali otvoren├ę alebo teplota mus├ş by┼ą prenastaven├í.
Sprievodca skladovan├şm.Ka┼żd├í potravina vy┼żaduje rozdielne podmienky skladovania. V─Ćaka sprievodcovi skladovan├şm potrav├şn vo va┼íej aplik├ícii Home Connect si u┼ż nemus├şte pam├Ąta┼ą v┼íetky ┼ípecifick├ę po┼żiadavky: dozviete sa kde je ide├ílne miesto na ich uskladnenie a dokonca aj ak├ę s├║ nutri─Źn├ę hodnoty va┼íich potrav├şn v chladni─Źke.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky