Produkt nie je v ponuke partnersk├Żch obchodov!

Nad┼ítandardne vybaven├í chladni─Źka Samsung, ktor├í up├║ta vysokou energetickou ├║sporou (trieda A++) a maxim├ílnou spo─żahlivos┼ąou. Je toti┼ż vybaven├í digit├ílnym invertorov├Żm kompresorom, ktor├Ż sa vyn├şma pr├íve zv├Ż┼íenou ┼żivotnos┼ąou a tie┼ż tich├Żm chodom (max. hlu─Źnos┼ą len 40 dB). Samsung na neho navy┼íe poskytuje exkluz├şvnu 10-ro─Źn├║ z├íruku. ─Äal┼íou obrovskou prednos┼ąou je technol├│gia True NoFrost, v─Ćaka ktorej nemus├şte spotrebi─Ź ru─Źne odmrazova┼ą. Celkov├Ż objem spotrebi─Źa pritom ─Źin├ş 328 litrov (230 litrov ...

Parametre produktu Samsung RB33J3215SS/EF

Nad┼ítandardne vybaven├í chladni─Źka Samsung, ktor├í up├║ta vysokou energetickou ├║sporou (trieda A++) a maxim├ílnou spo─żahlivos┼ąou. Je toti┼ż vybaven├í digit├ílnym invertorov├Żm kompresorom, ktor├Ż sa vyn├şma pr├íve zv├Ż┼íenou ┼żivotnos┼ąou a tie┼ż tich├Żm chodom (max. hlu─Źnos┼ą len 40 dB). Samsung na neho navy┼íe poskytuje exkluz├şvnu 10-ro─Źn├║ z├íruku. ─Äal┼íou obrovskou prednos┼ąou je technol├│gia True NoFrost, v─Ćaka ktorej nemus├şte spotrebi─Ź ru─Źne odmrazova┼ą. Celkov├Ż objem spotrebi─Źa pritom ─Źin├ş 328 litrov (230 litrov chladni─Źka, 98 litrov mrazni─Źka), tak┼że sa hod├ş pre skladovanie potrav├şn ide├ílne ┼ítyroch os├┤b.

K dispoz├şcii je dokonca aj praktick├í Fresh z├│na, ktor├í udr┼ż├ş napr├şklad m├Ąso a ryby v├Żrazne dlh┼íie chutn├ę a ─Źerstv├ę. Medzi nad┼ítandardn├║ v├Żbavu patr├ş aj LED osvetlenie, ktor├ę napom├íha ├║spore. Celkovo sa jedn├í o skvele vybaven├Ż model, ktor├Ż m├┤┼żeme odporu─Źi┼ą aj n├íro─Źnej┼í├şm z├íkazn├şkom.

V─Ćaka funkcii True No Frost sa nevytv├íra v priestore mrazni─Źky ─żad. Odpad├í tak nutnos┼ą ru─Źn├ęho odmrazovania priestoru. Funkcia True No Frost sa vyzna─Źuje tie┼ż men┼í├şmi energetick├Żmi n├írokmi, ─Źo zaru─Źuje dlh┼íiu ┼żivotnos┼ą chladiaceho syst├ęmu.

Chladni─Źka je vybaven├í najmodernej┼í├şm typom kompresora zna─Źky Samsung, ktor├Ż pracuje na princ├şpe invertora. M├í teda menej pohybliv├Żch ─Źast├ş a jednoduch┼íiu kon┼ítrukciu, ktor├í v┼íak zaru─Źuje maxim├ílnu efektivitu prev├ídzky. Kompresor je preto v├Żrazne spo─żahlivej┼í├ş a s─żubuje aj dlh┼íiu ┼żivotnos┼ą. Aj to je jeden z d├┤vodov, pre─Źo v├Żrobca pon├║ka z├íruku 10 rokov na kompresor. Nespornou v├Żhodou je aj tich┼íia prev├ídzka (max. 40 dB).

Rovnomern├ę ochladzovanie potrav├şn str├í┼żi funkcie MultiFlow. T├í funguje na princ├şpe pokrytia cel├ęho priestoru studen├Żm vzduchom, ktor├Ż sa dost├íva prostredn├şctvom samostatn├Żch v├Żstupov do v┼íetk├Żch otvoren├Żch priehradiek. V─Ćaka tomu vydr┼żia potraviny dlh┼íie ─Źerstv├ę a zachov├ívaj├║ si po dlh┼íiu dobu nezmenen├║ chu┼ą.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Chladni─Źka
Hlu─Źnos┼ą40 dB
Akumula─Źn├í doba20 h
Objem chladni─Źky230 l
Po─Źet pol├şc chladni─Źky3
Varovn├Ż sign├íl chladni─Źky├üno
Antibakteriálna ochranaÁno
Nulová zónaÁno
Bezn├ímrazov├Ż syst├ęm├üno
 
Mrazni─Źka
Mrazni─Źka├üno
Mraziaci v├Żkon13 kg/24h
Objem mrazni─Źky98 l
Po─Źet priehradiek mrazni─Źky3
Super mrazenieÁno
 
Vlastnosti
Celkov├Ż objem328 l
Po─Źet kompresorov1
Zamenite─żn├ę otv├íranie├üno
DisplejÁno
 
Rozmery
V├Ż┼íka185 cm
┼á├şrka59.5 cm
H─║bka66.8 cm
Hmotnos┼ą70 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky