kde nak├║pi┼ą?

od 359,00

Lep┼íia organiz├ícia, efekt├şvnej┼íie vyu┼żitieVyu┼żite celkom nov├║ ├║rove┼ł organiz├ície a pohodlia s chladni─Źkou, ktor├í maximalizuje efektivitu priestoru. Rovnomern├ę chladenie v ka┼żdom rohuSyst├ęm All-around Cooling zaru─Ź├ş dokonal├ę chladenie v ka┼żdom rohu chladni─Źky. Studen├Ż vzduch je vyfukovan├Ż cez otvory na ├║rovni ka┼żdej police, ─Ź├şm je zachovan├í kon┼ítantn├í teplota a potraviny zost├ívaj├║ ─Źerstv├ę dlh┼í├ş ─Źas. Ide├ílna na uchov├ívanie m├Ąsa a r├ŻbFresh Zone je ┼íikovne navrhnut├í z├ísuvka, ktor├í poskytuje ide├íln...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Samsung RB30J3215WW - Kombinovan├í chladni─Źka 
na sklade 359,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Samsung RB30J3215WW - ponuka obchodu

Parametre produktu Samsung RB30J3215WW

Lep┼íia organiz├ícia, efekt├şvnej┼íie vyu┼żitieVyu┼żite celkom nov├║ ├║rove┼ł organiz├ície a pohodlia s chladni─Źkou, ktor├í maximalizuje efektivitu priestoru.

Rovnomern├ę chladenie v ka┼żdom rohuSyst├ęm All-around Cooling zaru─Ź├ş dokonal├ę chladenie v ka┼żdom rohu chladni─Źky. Studen├Ż vzduch je vyfukovan├Ż cez otvory na ├║rovni ka┼żdej police, ─Ź├şm je zachovan├í kon┼ítantn├í teplota a potraviny zost├ívaj├║ ─Źerstv├ę dlh┼í├ş ─Źas.

Ide├ílna na uchov├ívanie m├Ąsa a r├ŻbFresh Zone je ┼íikovne navrhnut├í z├ísuvka, ktor├í poskytuje ide├ílne prostredie na uchov├ívanie m├Ąsa a r├Żb ÔÇô uchov├íva ich pri optim├ílnej teplote, aby zostali ─Źerstv├ę a mali ─Źo najlep┼íiu chu┼ą.

V┼íetko n├íjdete r├Żchlo a jednoduchoPolica s jednoduch├Żm pos├║van├şm, ktor├í sa ─żahko vys├║va a zas├║va, pom├íha efekt├şvne skladova┼ą a organizova┼ą potraviny ÔÇô v─Ćaka tomu r├Żchlo a jednoducho dosiahnete aj na veci v zadnej ─Źasti a v ka┼żdom rohu chladni─Źky.

Ulo┼żenie objemnej┼í├şch polo┼żiekVe─żk├í priehradka na dver├ích umo┼ż┼łuje bezpe─Źn├ę ukladanie objemnej┼í├şch polo┼żiek na dver├ích chladni─Źky. Je mo┼żn├ę na ┼łu ulo┼żi┼ą objemn├ę krabice s mliekom ─Źi d┼ż├║som, dva rady plechoviek alebo flia┼í s n├ípojmi. T├Żm sa na policiach uvo─żn├ş priestor a vy z├şskate viac miesta pre ostatn├ę potraviny!

Priehradka s mo┼żnos┼ąou ├║pln├ęho otvorenia (mrazni─Źka)V├Ą─Ź┼í├ş otvor zjednodu┼íuje usporiadanie a vyberanie potrav├şn a z├írove┼ł umo┼ż┼łuje optimalizova┼ą ukladac├ş priestor.

LED osvetlenieLED di├│dy dokonale osvet─żuj├║ vn├║torn├Ż priestor chladni─Źky bez negat├şvneho vplyvu na chladiaci v├Żkon.

Inteligentn├Ż v├Żkon a nestarn├║ci dizajnKompresor s digit├ílnym prevodn├şkom automaticky reguluje svoju r├Żchlos┼ą v rozmedz├ş 7 ├║rovn├ş pod─ża aktu├ílnych po┼żiadaviek na chladenie. V─Ćaka tomu m├í ni┼ż┼íiu spotrebu energie, minimalizuje sa jeho hlu─Źnos┼ą a zni┼żuje sa opotrebovanie, ─Źo na druhej strane zaru─Źuje dlhodob├Ż v├Żkon.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky