... Lord C10 + Z├íruka 5 rokov + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Kombinovan├í chladni─Źka

Lord C10 + Z├íruka 5 rokov + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Kombinovan├í chladni─Źka

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 466,90

Kombinovan├í chladni─Źka LORD C10 patr├ş do energetickej triedy A┬á++, a┬áto v─Ćaka svojej spotrebe 214 kWh za rok. Lednice pon├║ka funkciu automatick├ęho odmrazovania. Chladiaca ─Źas┼ą i┬ámraziacu ─Źas┼ą sa ovl├ída mechanicky. Chladni─Źka je vybaven├í funkciou automatick├ęho odmrazovania ÔÇô n├ímrazy sa teda nemus├şte b├í┼ą. Pre skladovanie ovocia a┬ázeleniny sa skvele hod├ş Fresh z├ísuvka, ktor├í udr┼ż├ş tento typ potrav├şn dlh┼íie ─Źerstv├Ż. Samozrejmos┼ąou je LED osvetlenie. P├ínty dver├ş s┬áintegrovan├Żm madlom s├║ umiestnen├ę vp...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Lord C10 + Z├íruka 5 rokov - Kombinovan├í chladni─Źka 
na sklade 466,90 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Lord C10 + Z├íruka 5 rokov + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Kombinovan├í chladni─Źka - ponuka obchodu

Parametre produktu Lord C10 + Z├íruka 5 rokov + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Kombinovan├í chladni─Źka

Kombinovan├í chladni─Źka LORD C10 patr├ş do energetickej triedy A┬á++, a┬áto v─Ćaka svojej spotrebe 214 kWh za rok.
Lednice pon├║ka funkciu automatick├ęho odmrazovania. Chladiaca ─Źas┼ą i┬ámraziacu ─Źas┼ą sa ovl├ída mechanicky. Chladni─Źka je vybaven├í funkciou automatick├ęho odmrazovania ÔÇô n├ímrazy sa teda nemus├şte b├í┼ą. Pre skladovanie ovocia a┬ázeleniny sa skvele hod├ş Fresh z├ísuvka, ktor├í udr┼ż├ş tento typ potrav├şn dlh┼íie ─Źerstv├Ż. Samozrejmos┼ąou je LED osvetlenie. P├ínty dver├ş s┬áintegrovan├Żm madlom s├║ umiestnen├ę vpravo, strany sa d├í ale bez probl├ęmov zameni┼ą. V┬ápr├şpade nie pr├şli┼í rovnej podlahy ocen├şte v├Ż┼íkovo nastavite─żn├ę predn├ę no┼żi─Źky.
V chladiacej ─Źasti n├íjdete celkom ┼ítyri police z┬ábezpe─Źnostn├ęho skla, z┬áktor├Żch tri s├║ v├Ż┼íkovo nastavite─żn├ę. Vy┼í┼íia n├ídoba s┬ápotravinami alebo napr├şklad ve─żk├Ż mel├│n tak rozhodne nebude probl├ęmom. Dvere chladni─Źky obsahuj├║ tri police.
Mrazni─Źka NoFrost bez n├ímrazyAj mraziacej ─Źasti je vybaven├í funkciou automatick├ęho odmrazovania NoFrost. Tri priestrann├ę z├ísuvky pojm├║ ve─żk├ę mno┼żstvo potrav├şn, pri─Źom zmrazovac├ş kapacita sa pohybuje okolo 3,5┬ákg za 24 hod├şn. Ak vypadne pr├║d, daj├║ sa v┬ámrazni─Źke potraviny skladova┼ą e┼íte po 13,5 hodiny.
V├Żhody chladni─Źky LORD C10Nemus├şte ma┼ą obavu z┬án├ímrazy, preto┼że chladni─Źka je vybaven├í funkciou automatick├ęho odmrazovania. V─Ćaka Fresh z├ísuvke vydr┼ż├ş va┼íe ovocie a┬ázelenina dlh┼íie ─Źerstv├ę.
Automatick├ę odmrazovanie v├ím u┼íetr├ş pr├ícuOdmrazovanie chladni─Źky nie je ni─Ź pr├şjemn├ę. Chladni─Źka LORD C10 v┼íak disponuje automatick├Żm odmrazovan├şm nielen pre mraziacu, ale aj pre chladiacu ─Źas┼ą, tak┼że sa v─Ćaka tomu u┼ż t├ęhle ─Źinnosti nebudete musie┼ą venova┼ą.
Ve─ża miesta pre va┼íe potravinyVn├║tro chladni─Źky je priestrann├Ż. Chladiaca ─Źas┼ą pon├║ka ┼ítyri police, z┬áktor├Żch s├║ 3 v├Ż┼íkovo nastavite─żn├ę, a┬á─Ćalej dvern├ę police a┬ápodnosy na vajcia. V┬ámraziacej ─Źasti n├íjdete 3 z├ísuvky a┬án├ídobu na ─żad s┬ákrytom. Doba skladovania pri v├Żpadku pr├║du je 13,5 hodiny.
5 rokov z├íruka zadarmoNa v┼íetky spotrebi─Źe zna─Źky Lord je v┬áSlovenskej republike poskytovan├í z├íruka 5 rokov zdarma. 2 roky plat├ş pln├í z├íruka na cel├Ż produkt a┬á─Ćal┼íie 3 roky sa z├íruka vz┼ąahuje na bezplatn├Ż servis. Pred─║┼żen├í z├íruka je uveden├í priamo na z├íru─Źnom liste a┬ánie je potrebn├í ┼żiadna dodato─Źn├í registr├ície.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky