... Liebherr SBS 7212 Biela + 5 rokov záruka

Liebherr SBS 7212 Biela + 5 rokov záruka

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 1 749,90

Priestrann├Ż skladovac├ş priestor┼át├Żlov├í a┬ánad┼ítandardne vybaven├í americk├í chladni─Źka Liebherr SBS 7212 v bielom preveden├ş je modern├Żm a┬áorigin├ílnym doplnkom do va┼íej kuchyne, ktor├Ż v├ís navy┼íe pote┼í├ş mno┼żstvom svojich funkci├ş. Ide├ílna do v├Ą─Ź┼íej dom├ícnosti ─Źi firmy. Je pln├í skvel├Żch n├ípadov a┬árie┼íen├ş a preto ur─Źite dokonale zapadne do ka┼żd├ęho nov├ęho prostredia. K┬átomu jej ur─Źite pom├┤┼że aj jej n├ípadit├Ż ale nen├íro─Źn├Ż vzh─żad. Otv├íra sa pomocou dvojkr├şdlov├Żch dver├ş a vo vn├║tri v├ís milo prekvap├ş mimoria...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Liebherr SBS 7212 Biela + 2+3 roky z├íruka - Americk├í chladni─Źka 
10 dn├ş 1 749,90 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Liebherr SBS 7212 Biela + 5 rokov záruka - ponuka obchodu

Parametre produktu Liebherr SBS 7212 Biela + 5 rokov záruka

Priestrann├Ż skladovac├ş priestor┼át├Żlov├í a┬ánad┼ítandardne vybaven├í americk├í chladni─Źka Liebherr SBS 7212 v bielom preveden├ş je modern├Żm a┬áorigin├ílnym doplnkom do va┼íej kuchyne, ktor├Ż v├ís navy┼íe pote┼í├ş mno┼żstvom svojich funkci├ş. Ide├ílna do v├Ą─Ź┼íej dom├ícnosti ─Źi firmy. Je pln├í skvel├Żch n├ípadov a┬árie┼íen├ş a preto ur─Źite dokonale zapadne do ka┼żd├ęho nov├ęho prostredia. K┬átomu jej ur─Źite pom├┤┼że aj jej n├ípadit├Ż ale nen├íro─Źn├Ż vzh─żad. Otv├íra sa pomocou dvojkr├şdlov├Żch dver├ş a vo vn├║tri v├ís milo prekvap├ş mimoriadny priestor pre uskladnenie va┼íich potrav├şn. Pozost├íva zo syst├ęmu priehradok, poli─Źiek a z├ísuviek, na ktor├ę umiestnite aj v├Ą─Ź┼í├ş rodinn├Ż n├íkup. Rovnako priestrann├í je aj mraziaca ─Źas┼ą. T├íto kombinovan├í chladni─Źka patr├ş do energetickej triedy A +.
Chladiaca a mraziaca ─Źas┼ąLED osvetlenie v├ím pom├┤┼że spreh─żadni┼ą ─Źo m├íte v chladni─Źke ulo┼żen├ę.┬á┬áPotraviny m├┤┼że pohodlne uklada┼ą na 7 sklenen├Żch pol├şc z toho 6 nastavite─żn├Żch v├Ż┼íkovo, 1 delen├í. Kompaktn├ę poli─Źky sa nach├ídzaj├║ aj na vn├║tornej strane dver├ş. Uklada┼ą do nich m├┤┼żete napr├şklad f─ża┼íe ─Źi vajcia. Pre skladovanie ovocia a zeleniny s├║ k dispoz├şcii 2 prieh─żadn├ę plastov├ę z├ísuvky na teleskopick├Żch v├Żsuvoch. ─îist├Ż objem chladni─Źky je 383 litrov a 257 litrov v┬ámrazni─Źke. Mrazni─Źka je vybaven├í 8 z├ísuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 20 kg/24 hod. a akumula─Źn├í doba v pr├şpade v├Żpadku pr├║du 20 hod├şn.
Funkcia SuperFrostAutomatick├í funkcia SuperFrost vytvor├ş zmrazenie ─Źerstv├Żch potrav├şn jednoduch┼íie a ┼íetr├ş energiu. R├Żchlo zni┼żuje teplotu -32 ┬░C a vytv├íra tak studen├Ż vzduch potrebn├Ż pre zachovanie ┼żivotne d├┤le┼żit├Żch vitam├şnov. Akon├íhle je jedlo ├║plne zmrazen├ę, automatick├í funkcia SuperFrost prepne sp├Ą┼ą do norm├ílneho re┼żimu a t├Żm pom├íha ┼íetri┼ą elektrick├║ energiu.
PowerCooling syst├ęmVysoko v├Żkonn├Ż PowerCooling syst├ęm r├Żchlo ochladzuje ─Źerstvo ulo┼żen├ę potraviny a vytv├íra rovnomern├║ chladiacu teplotu v celom vn├║tornom priestore. Sp├şna─Ź dver├ş zapnut├Ż ventil├ítor vypne, ke─Ć s├║ dvere otvoren├ę. To ┼íetr├ş cenn├║ energiu.
No FrostAmerick├í chladni─Źka je vybaven├í syst├ęmom┬áNo Frost, ktor├Ż zabezpe─Ź├ş, ┼że va┼íe chladni─Źka a ani mrazni─Źka nikdy nezamrzn├║. T├íto technol├│gia vyu┼ż├şva syst├ęm pr├║diaceho studen├ęho vzduchu, ktor├Ż odv├ídza teplo a vlhkos┼ą z pr├íve ulo┼żen├Żch potrav├şn. Tomuto syst├ęmu s├║ pom├íha dia─żke syst├ęm, jedn├í sa o Power Cooling. Tento syst├ęm zaist├ş r├Żchle ochladenie potrav├şn aby sa minimalizovalo znehodnoteniu potraviny a nenastal teplotn├Ż ┼íok.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky