... Liebherr KB 4350 + 2+3 roky záruka

Liebherr KB 4350 + 2+3 roky záruka

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 1 899,00

Energetick├í trieda A+++ a┬á─żahk├ę ovl├ídanieJednodverov├í chladni─Źka Liebherr K 4350 patriaca do energetickej triedy A+++ je z├írukou toho, ┼że v├ím u┼íetr├ş nielen energiu, z┬áktorej za rok minie len 90 kWh, ale aj va┼íu pe┼ła┼żenku. Spolo─Źnos┼ąou Liebherr navrhla jednodverov├║ chladni─Źku s┬ájednoduch├Żm, elektronick├Żm ovl├ídan├şm, ktor├ę disponuje aj digit├ílnym ukazovate─żom teploty MagicEye a TFT farebn├Żm displejom. Celkov├Ż vzh─żad chladni─Źky je v┬ábielom elegantnom preveden├ş, tak┼że nebude vo va┼íej kuchyni ani p├┤so...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Liebherr KB 4350 + 2+3 roky z├íruka - Jednodverov├í chladni─Źka 
10 dn├ş 1 899,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Liebherr KB 4350 + 2+3 roky záruka - ponuka obchodu

Parametre produktu Liebherr KB 4350 + 2+3 roky záruka

Energetick├í trieda A+++ a┬á─żahk├ę ovl├ídanieJednodverov├í chladni─Źka Liebherr K 4350 patriaca do energetickej triedy A+++ je z├írukou toho, ┼że v├ím u┼íetr├ş nielen energiu, z┬áktorej za rok minie len 90 kWh, ale aj va┼íu pe┼ła┼żenku. Spolo─Źnos┼ąou Liebherr navrhla jednodverov├║ chladni─Źku s┬ájednoduch├Żm, elektronick├Żm ovl├ídan├şm, ktor├ę disponuje aj digit├ílnym ukazovate─żom teploty MagicEye a TFT farebn├Żm displejom. Celkov├Ż vzh─żad chladni─Źky je v┬ábielom elegantnom preveden├ş, tak┼że nebude vo va┼íej kuchyni ani p├┤sobi┼ą ako ru┼íiv├Ż prvok.
Uskladn├ş mno┼żstvo potrav├şnChladni─Źka pon├║ka ─Źist├Ż objem chladiaceho priestoru je 367 l, preto viac nebudete ma┼ą probl├ęm s┬áuskladnen├şm va┼íich potrav├şn. Chladiaca ─Źas┼ą je vybaven├í 6 sklenen├Żmi policami s r├ímom, z ktor├Żch 5 je v├Ż┼íkovo nastavite─żn├Żch a 1 delite─żn├í. K dispoz├şcii je aj 4 x dverov├í poli─Źka a 3 prieh─żadn├ę BioFresh plastov├ę z├ísuvky plnej ┼í├şrky : z toho 1 DrySafe a 2 HydroSafe. Dokonal├Ż preh─żad o ulo┼żen├Żch potravin├ích zabezpe─Źuje LED osvetlenie. Ak h─żad├íte chladni─Źku vhodn├║ na uskladnenie aj v├Ą─Ź┼íieho mno┼żstv├í potrav├şn a┬ápritom bude vyzera┼ą priam svetovo, je jednodverov├í vstavan├í chladni─Źka presne to, ─Źo h─żad├íte.
Magic EyeChladni─Źka je vybaven├í digit├ílnym grafick├Żm ukazovate─żom teploty chladiacej ─Źasti v magickom oku - Magic Eye. Informuje V├ís o po┼żadovanej teplote v chladni─Źke. ┼ápi─Źkovo presn├í elektronika zaru─Źuje, ┼że vybran├í hodnota bude na stupe┼ł presne dodr┼żan├í.
Nastavite─żn├ę no┼żi─Źky, transportn├ę kolieska vzadu a transportn├ę ├║chytkyNastavitelnos┼ą predn├Żch n├┤h umo┼ż┼łuje vyrovna┼ą mal├ę nerovnosti podlahy a mal├ę v├Ż┼íkov├ę diferencie, tak┼że pr├şstroj v┼żdy stoj├ş stabilne. Transportn├ę kolieska umo┼ż┼łuj├║ jednoduch├ę pristavenie a in┼ítal├íciu pr├şstroja. Transportn├ę madl├í u─żah─Źuj├║ transport a in┼ítal├íciu pr├şstrojov. Tak je mo┼żn├ę pr├şstroj pristavi┼ą bezpe─Źne na po┼żadovanom mieste.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky