... Liebherr CUef 4015 nerez + strieborn├í - 5 ro─Źn├í z├íruka v cene!

Liebherr CUef 4015 nerez + strieborn├í - 5 ro─Źn├í z├íruka v cene!

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 799,00

SmartFrost ÔÇô V├Żparn├şk je ovinut├Ż okolo vn├║tornej n├ídoby mraziacej ─Źasti. To vedie k rovnomern├ęmu rozdeleniu teploty, men┼íia tvorba n├ímrazy a p├┤sob├ş pozit├şvne na spotrebu energie. Vn├║torn├ę strany s├║ obzvl├í┼í┼ą hladk├ę a tak ─żahko ─Źistite─żn├ę. Vyberate─żn├ę sklenen├ę medzipodlo┼żky a prieh─żadn├ę ┼íupl├şky umo┼ż┼łuj├║ variabiln├ę usporiadanie vn├║torn├ęho priestoru. Tak sa d├í cel├Ż vn├║torn├Ż priestor pou┼żi┼ą ako VarioSpace i pre extra ve─żk├ę mrazen├ę produkty. VarioSpace ÔÇô Z├ísuvky v mraziacom priestore a pod nimi umiest...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Liebherr CUef 4015 nerez + strieborn├í + 2+3 roky z├íruka - Kombinovan├í chladni─Źka 
na sklade 799,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Liebherr CUef 4015 nerez + strieborn├í - 5 ro─Źn├í z├íruka v cene! - ponuka obchodu

Parametre produktu Liebherr CUef 4015 nerez + strieborn├í - 5 ro─Źn├í z├íruka v cene!

SmartFrost ÔÇô V├Żparn├şk je ovinut├Ż okolo vn├║tornej n├ídoby mraziacej ─Źasti. To vedie k rovnomern├ęmu rozdeleniu teploty, men┼íia tvorba n├ímrazy a p├┤sob├ş pozit├şvne na spotrebu energie. Vn├║torn├ę strany s├║ obzvl├í┼í┼ą hladk├ę a tak ─żahko ─Źistite─żn├ę. Vyberate─żn├ę sklenen├ę medzipodlo┼żky a prieh─żadn├ę ┼íupl├şky umo┼ż┼łuj├║ variabiln├ę usporiadanie vn├║torn├ęho priestoru. Tak sa d├í cel├Ż vn├║torn├Ż priestor pou┼żi┼ą ako VarioSpace i pre extra ve─żk├ę mrazen├ę produkty.
VarioSpace ÔÇô Z├ísuvky v mraziacom priestore a pod nimi umiestnen├ę sklenen├ę mezipodl├í┼żky m├┤┼żu vy┼ą vyberan├ę. Tak vznik├í VarioSpace - praktick├Ż syst├ęm pre extra ├║lo┼żn├Ż priestor, aby se r├Żchlo na┼íiel priestor i pre najv├Ą┼í─Źieho moriaka.
FrostSafe ÔÇô Prieh─żadn├ę z├ísuvky s├║ koncipovan├ę prakticky: extra vysok├ę, dookola uzatvoren├ę a vyberate─żn├ę. Tak zaru─Źuj├║ preh─żad, nejlep┼íie mo┼żnosti ukladania a s├║ tak priestorn├ę, ┼że do nich m├┤┼żu by┼ą mrazen├ę produkty pohodlne ulo┼żen├ę. Dookola uzatvoren├í z├ísuvka je mo┼żn├ę na ─Źistenie snadno odn├şma┼ą. Syst├ęm FrostSafe zais┼ąuje i pri otvoren├Żch dver├ích ochranu mrazen├Żch produktov ulo┼żen├Żch v z├ísuvke.
 
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky