kde nak├║pi┼ą?

od 1 178,90

Priestrann├í americk├í chladni─ŹkaInteligentn├í americk├í chlani─Źka┬áLG GSL761MCZZ┬áje vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou pre praktick├ę uskladnenie va┼íich potrav├şn. V─Ćaka jej ve─żk├ęmu┬á├║┼żitkov├ęmu objemu a┼ż 668 litrov┬ádo nej m├┤┼żete ulo┼żi┼ą ve─żk├ę n├íkupy a dostatok jedla. Disponuje mnoh├Żmi vynikaj├║cimi vlastnos┼ąami a syst├ęmami, ktor├ę sa staraj├║ o spr├ívne podmienky pri usklad┼łovan├ş va┼íich potrav├şn. Americk├í chladni─Źka m├í k dispoz├şcii aj n├ípojov├Ż automat s v├Żrobn├şkom ─żadu s funkciou dvri─Źa vo dver├ích, s┬ápripojen├şm na vodu....

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
LG GSL761MCZZ cierna - Americk├í chladni─Źka 
na sklade 1 178,90 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

LG GSL761MCZZ cierna - ponuka obchodu

Parametre produktu LG GSL761MCZZ cierna

Priestrann├í americk├í chladni─ŹkaInteligentn├í americk├í chlani─Źka┬áLG GSL761MCZZ┬áje vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou pre praktick├ę uskladnenie va┼íich potrav├şn. V─Ćaka jej ve─żk├ęmu┬á├║┼żitkov├ęmu objemu a┼ż 668 litrov┬ádo nej m├┤┼żete ulo┼żi┼ą ve─żk├ę n├íkupy a dostatok jedla. Disponuje mnoh├Żmi vynikaj├║cimi vlastnos┼ąami a syst├ęmami, ktor├ę sa staraj├║ o spr├ívne podmienky pri usklad┼łovan├ş va┼íich potrav├şn. Americk├í chladni─Źka m├í k dispoz├şcii aj n├ípojov├Ż automat s v├Żrobn├şkom ─żadu s funkciou dvri─Źa vo dver├ích, s┬ápripojen├şm na vodu.┬áChladiaca ─Źas┼ą v ├║┼żitkovom objeme┬á405 litrov┬ápon├║ka 4 sklenen├ę police, LED osvetlenie, 2 z├ísuvky pre ovocie a zeleninu (1x Moist Balance Crisper┬á) a dverov├ę poli─Źky.┬áMraziaca ─Źas┼ą v objeme 196 l┬ápon├║ka skladovac├ş priestor so 4 sklenen├Żmi policami a 2 prieh─żadn├Żmi plastov├Żmi z├ísuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje┬á12 kg/24 hod.┬áa akumula─Źn├í doba v pr├şpade v├Żpadku pr├║du┬á10 hod├şn.┬áChladni─Źka disponuje ├║┼żasn├Żmi vlastnos┼ąami, napr├şklad┬áTotal No Frost, Multi-Air Flow Ôäó, Pure N fresh, Expresn├ę mrazenie a chladenie, detsk├Ż z├ímok ako aj alarm otvoren├Żch dver├ş.
Ovl├ídajte chladni─Źku na dia─żkuPomocou kompatibiln├ęho┬ásmartf├│nu a aplik├ície LG SmartThinQÔäó m├┤┼żete na dia─żku nastavi┼ą teplotu, aby bola va┼ía chladni─Źka pripraven├í na uskladnenie ve─żk├ęho n├íkupu.*
*Aplik├ícia LG SmartThinQÔäó je kompatibiln├í so smartf├│nmi s opera─Źn├Żm syst├ęmom Android 4.1.2 (JellyBean) alebo nov┼í├şm, pr├şpadne s iOS 8 alebo nov┼í├şm. Potrebn├ę je pripojenie na internet cez telef├│n alebo cez Wi-Fi.*Zobrazen├Ż v├Żrobok sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą od skuto─Źn├ęho v├Żrobku.

R├Żchlej┼íie a rovnomernej┼íie chladenie v chladni─ŹkePrieduchy┬áDoor Cooling┬ánach├ídzaj├║ce sa v prednej ─Źasti chladni─Źky zchladia potraviny vo dver├ích a┼ż o 32 % r├Żchlej┼íie. * Zais┼ąuj├║ chladenie v ka┼żdej ─Źasti chladni─Źky a┬á pom├íhaj├║ udr┼żiava┼ą rovnomern├║ teplotu, v─Ćaka ─Źomu zostan├║ va┼íe potraviny dlh┼íie ─Źerstv├ę.

Svie┼żi vzduch v chladni─ŹkePure N Fresh je jedine─Źn├Ż ─Źistiaci syst├ęm, ─Ź├şm je zabezpe─Źen├Ż vo va┼íej chladni─Źke v┼żdy svie┼żi vzduch. M├┤┼żete ma┼ą tak istotu, ┼że va┼íe potraviny zostan├║ v bezpe─Ź├ş za ka┼żdej situ├ície. Vzduch prech├ídza cez uhl├şkov├Ż filter, ktor├Ż zachyt├ş pachy a vracia sa cez tri r├┤zne ├║rovne do chladni─Źky.

Invertorov├Ż line├írny kompresor s 10-ro─Źnou z├írukouAmerick├ę chladni─Źky LG s├║ vybaven├ę┬áinvertorov├Żm line├írnym kompresorom,┬áktor├Ż vytv├íra priamo─Źiary (line├írny) pohyb. V├Żhodou je ni┼ż┼íie trenie, ni┼ż┼íia hlu─Źnos┼ą, ni┼ż┼íia spotreba elektrickej energie a v├Ą─Ź┼íia spo─żahlivos┼ą. Je tie┼ż ove─ża odolnej┼í├ş a LG na┼ł poskytuje a┼ż 10-ro─Źn├║* z├íruku.
*10-ro─Źn├í z├íruka na line├írny invertorov├Ż kompresor (len ─Źas┼ą).*─î├şseln├Ż ├║daj ukazuje o ko─żko percent m├í v├Żrobok ni┼ż┼íiu spotrebu energie oproti limitu pre triedu energetickej ├║─Źinnosti pod─ża platn├Żch nariaden├ş EU.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky