kde nak├║pi┼ą?

od 1 049,00

─ŻAHK├Ł PR├ŹSTUP K MEGA kapacite 600 LITROV V─Ćaka obrovskej 601-litrovej kapacite sa m├┤┼żete te┼íi┼ą na e┼íte lep┼íiu organiz├íciu a praktickej┼íie skladovanie. V┼íetko potrebn├ę m├┤┼żete skladova┼ą a uklada┼ą na seba. Moist Balance CrisperÔäóPrebyto─Źn├í vlhkos┼ą z potrav├şn sa vyparuje a n├ísledne kondenzuje na mrie┼żke namiesto kr├║┼żenia okolo potrav├şn, ─Ź├şm sa udr┼żiava spr├ívna rovnov├íha vlhkosti v z├ísuvke. ├ÜSPORA ENERGIE v─Ćaka line├írnemu kompresoruJedine─Źn├Ż invertorov├Ż line├írny kompresor od spolo─Źnosti LG vyu┼ż├şva li...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
LG GSL471ICEZ nerez - Americk├í chladni─Źka 
na sklade 1 049,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

LG GSL471ICEZ nerez - ponuka obchodu

Parametre produktu LG GSL471ICEZ nerez

─ŻAHK├Ł PR├ŹSTUP K MEGA kapacite 600 LITROV
V─Ćaka obrovskej 601-litrovej kapacite sa m├┤┼żete te┼íi┼ą na e┼íte lep┼íiu organiz├íciu a praktickej┼íie skladovanie. V┼íetko potrebn├ę m├┤┼żete skladova┼ą a uklada┼ą na seba.
Moist Balance CrisperÔäóPrebyto─Źn├í vlhkos┼ą z potrav├şn sa vyparuje a n├ísledne kondenzuje na mrie┼żke namiesto kr├║┼żenia okolo potrav├şn, ─Ź├şm sa udr┼żiava spr├ívna rovnov├íha vlhkosti v z├ísuvke.

├ÜSPORA ENERGIE v─Ćaka line├írnemu kompresoruJedine─Źn├Ż invertorov├Ż line├írny kompresor od spolo─Źnosti LG vyu┼ż├şva line├írny piestov├Ż pohon namiesto tradi─Źn├ęho vratn├ęho pohonu. T├Żm sa vytv├íra men┼íie vn├║torn├ę trenie, ─Źo m├í za n├ísledok a┼ż o 32% ni┼ż┼íiu spotrebu energie. Na invertorov├Ż line├írny kompresor od spolo─Źnosti LG sa vz┼ąahuje a┼ż 10-ro─Źn├í z├íruka.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky