kde nak├║pi┼ą?

od 579,00

NatureFRESHÔäóPote┼íte svoje zmysly s NatureFRESHÔäóVychutnajte si ─Źerstv├ę potraviny a pote┼íte svoje chu┼ąov├ę bunky pri jeden├ş. LINEARCoolingÔäóMaxim├ílna ─Źerstvos┼ą pre va┼íe potraviny Invertorov├Ż line├írny kompresor LG udr┼żiava st├ílu teplotu v chladni─Źke a t├Żm zaist├ş dlh┼íiu ─Źerstvos┼ą potrav├şn. Rovnomern├ę chladenie 24 hod├şn Presn├í regul├ícia teploty DoorCooling+ÔäóA┼ż o 32%* rovnomernej┼íie chladenie v chladni─ŹkePrieduchy nach├ídzaj├║ce sa v prednej ─Źasti chladni─Źky pom├íhaj├║ udr┼żiava┼ą rovnomern├║ teplotu, v─Ćaka...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
LG GBP62DSNFN - Kombinovan├í chladni─Źka 
10 dn├ş 579,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

LG GBP62DSNFN - ponuka obchodu

Parametre produktu LG GBP62DSNFN

NatureFRESHÔäóPote┼íte svoje zmysly s NatureFRESHÔäóVychutnajte si ─Źerstv├ę potraviny a pote┼íte svoje chu┼ąov├ę bunky pri jeden├ş.

LINEARCoolingÔäóMaxim├ílna ─Źerstvos┼ą pre va┼íe potraviny
Invertorov├Ż line├írny kompresor LG udr┼żiava st├ílu teplotu v chladni─Źke a t├Żm zaist├ş dlh┼íiu ─Źerstvos┼ą potrav├şn.

Rovnomern├ę chladenie 24 hod├şn
Presná regulácia teploty

DoorCooling+ÔäóA┼ż o 32%* rovnomernej┼íie chladenie v chladni─ŹkePrieduchy nach├ídzaj├║ce sa v prednej ─Źasti chladni─Źky pom├íhaj├║ udr┼żiava┼ą rovnomern├║ teplotu, v─Ćaka ─Źomu zostan├║ va┼íe potraviny dlh┼íie ─Źerstv├ę.

FRESHBalancerÔäóOptimaliz├ícia vlhkosti
Z├ísuvka bezpe─Źne udr┼żiava vlhkos┼ą, pri─Źom nastavite─żnou ventil├íciou optimalizuje vlhkos┼ą ovocia a zeleniny ÔÇô v z├ívislosti na vybranom re┼żime.

FRESHConverterÔäóNastavte si optim├ílnu teplotu pod─ża typu potrav├şnZ├ísuvka udr┼żiava optim├ílny stav m├Ąsa, r├Żb a zeleniny.

Invertorov├Ż line├írny kompresor10-ro─Źn├í z├íruka na line├írny kompresor
Invertorov├Ż line├írny kompresor LG je v─Ćaka pokro─Źilej technol├│gii menej hlu─Źn├Ż ako ┼ítandardn├ę kompresory. Takisto ┼íetr├ş viac energie, je ove─ża odolnej┼í├ş a poskytujeme na┼ł a┼ż 10-ro─Źn├║* z├íruku.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky