kde nak├║pi┼ą?

od 499,00

NatureFRESHÔäóPote┼íte svoje zmysly s NatureFRESHÔäóVychutnajte si ─Źerstv├ę potraviny a pote┼íte svoje chu┼ąov├ę bunky pri jeden├ş. LINEARCoolingÔäóMaxim├ílna ─Źerstvos┼ą pre va┼íe potraviny Invertorov├Ż line├írny kompresor LG udr┼żiava st├ílu teplotu v chladni─Źke a t├Żm zaist├ş dlh┼íiu ─Źerstvos┼ą potrav├şn. Rovnomern├ę chladenie 24 hod├şn Presn├í regul├ícia teploty DoorCooling+ÔäóA┼ż o 32%* rovnomernej┼íie chladenie v chladni─ŹkePrieduchy nach├ídzaj├║ce sa v prednej ─Źasti chladni─Źky pom├íhaj├║ udr┼żiava┼ą rovnomern├║ teplotu, v─Ćaka...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
LG GBP61DSPFN + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Kombinovan├í chladni─Źka 
na sklade 499,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

LG GBP61DSPFN - ponuka obchodu

Parametre produktu LG GBP61DSPFN

NatureFRESHÔäóPote┼íte svoje zmysly s NatureFRESHÔäóVychutnajte si ─Źerstv├ę potraviny a pote┼íte svoje chu┼ąov├ę bunky pri jeden├ş.
LINEARCoolingÔäóMaxim├ílna ─Źerstvos┼ą pre va┼íe potraviny
Invertorov├Ż line├írny kompresor LG udr┼żiava st├ílu teplotu v chladni─Źke a t├Żm zaist├ş dlh┼íiu ─Źerstvos┼ą potrav├şn.

Rovnomern├ę chladenie 24 hod├şn
Presná regulácia teploty
DoorCooling+ÔäóA┼ż o 32%* rovnomernej┼íie chladenie v chladni─ŹkePrieduchy nach├ídzaj├║ce sa v prednej ─Źasti chladni─Źky pom├íhaj├║ udr┼żiava┼ą rovnomern├║ teplotu, v─Ćaka ─Źomu zostan├║ va┼íe potraviny dlh┼íie ─Źerstv├ę.

FRESHBalancerÔäóOptimaliz├ícia vlhkosti
Z├ísuvka bezpe─Źne udr┼żiava vlhkos┼ą, pri─Źom nastavite─żnou ventil├íciou optimalizuje vlhkos┼ą ovocia a zeleniny ÔÇô v z├ívislosti na vybranom re┼żime.

FRESHConverterÔäóNastavte si optim├ílnu teplotu pod─ża typu potrav├şnZ├ísuvka udr┼żiava optim├ílny stav m├Ąsa, r├Żb a zeleniny.

Invertorov├Ż line├írny kompresor10-ro─Źn├í z├íruka na line├írny kompresor
Invertorov├Ż line├írny kompresor LG je v─Ćaka pokro─Źilej technol├│gii menej hlu─Źn├Ż ako ┼ítandardn├ę kompresory. Takisto ┼íetr├ş viac energie, je ove─ża odolnej┼í├ş a poskytujeme na┼ł a┼ż 10-ro─Źn├║* z├íruku.

Praktick├Ż ├║lo┼żn├Ż priestorNeprekonate─żn├Ż pomocn├şk do va┼íej kuchyne
Dr┼żiak na v├şno a sklopn├í polica zjednodu┼íuj├║ odkladanie potrav├şn, zvy┼íuj├║ fexibilitu priestoru a zlep┼íuj├║ usporiadanie v chladni─Źke.

Polica s mo┼żnos┼ąou zlo┼żeniaJednoduch├ę uskladnenie vysok├Żch a objemn├Żch n├ídobPolica s mo┼żnos┼ąou zlo┼żenia v dvoch krokoch zabezpe─Ź├ş dostatok miesta pre potraviny ak├Żchko─żvek rozmerov a vytv├íra priestor pre vysok├ę a ve─żk├ę predmety.

Dr┼żiak na v├şnoVhodn├Ż na uskladnenie piatich v├şnov├Żch flia┼í
Pr├ęmium dizajn dr┼żiaku ocen├ş ka┼żd├Ż milovn├şk v├şna.

SmartThinQÔäóOvl├ídajte chladni─Źku na dia─żku
Pomocou kompatibiln├ęho smartf├│nu a aplik├ície LG SmartThinQÔäó m├┤┼żete na dia─żku nastavi┼ą teplotu, aby bola va┼ía chladni─Źka pripraven├í na uskladnenie ve─żk├ęho n├íkupu.*

Pr├ęmiov├Ż a kompaktn├Ż dizajnElegantn├Ż a praktick├Ż minimalizmus
Nov├í kombinovan├í chladni─Źka dokonale sp├íja funk─Źnos┼ą a ┼ít├Żl. MInimalistick├Ż dizajn zn├ísobuje eleganciu a praktickos┼ą. Odteraz si v kuchyni budete m├┤c┼ą vychutn├íva┼ą praktickos┼ą aj luxus.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky