kde nakúpiť?

od 898,90

Šetrite energiu vďaka invertorovému lineárnemu kompresoru Vďaka svojej inovatívnej technológii pohonu znižuje LG Inverter Linear Compressor ™ spotrebu energie až o 32%. Má dlhú životnosť, je tichý a zaisťuje optimálne teploty, takže jedlo zostáva čerstvé dlhšie. NatureFRESH - pre extra čerstvé potraviny Obsahuje 3 funkcie, ktoré pomáhajú udržiavať čerstvé potraviny dlhšie: FRESH Balancer, FRESH Converter a NatureFRESH Cooling. FRESH balancer Konštantná vlhkosť je rozhodujúca pre udržanie čerstv...

Výber overených obchodov

tpd.sk
4.5/5
LG GBB92STAXP + zmena smeru otvárania dverí zadarmo - Kombinovaná chladnička 
na sklade 898,90 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobný odber zadarmo
Balíkomat zadarmo
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky zadarmo
Zásielková služba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Zásielková služba (nad 30 kg) vrátane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

LG GBB92STAXP - ponuka obchodu

Parametre produktu LG GBB92STAXP

Šetrite energiu vďaka invertorovému lineárnemu kompresoru
Vďaka svojej inovatívnej technológii pohonu znižuje LG Inverter Linear Compressor ™ spotrebu energie až o 32%. Má dlhú životnosť, je tichý a zaisťuje optimálne teploty, takže jedlo zostáva čerstvé dlhšie.
NatureFRESH - pre extra čerstvé potraviny
Obsahuje 3 funkcie, ktoré pomáhajú udržiavať čerstvé potraviny dlhšie: FRESH Balancer, FRESH Converter a NatureFRESH Cooling.
FRESH balancer
Konštantná vlhkosť je rozhodujúca pre udržanie čerstvého ovocia a zeleniny v chladničke. Zariadenie FRESH Balancer je preto vybavené prepínačom na reguláciu optimálnej vlhkosti ovocia alebo zeleniny podľa potreby, čím sa zabezpečí dlhšia sviežosť.
FRESH konvertor
Pri dlhodobej čerstvosti vyžadujú rôzne potraviny rozdielne skladovacie teploty. Preto je zásobník LG FRESH Converter flexibilný pri používaní: Teplota sa dá vybrať podľa potreby na skladovanie mäsa, rýb alebo zeleniny.
Dokonalý komfort pre vašu kuchyňu
Interiér chladničiek je navrhnutý pre väčší úložný priestor a ľahší prístup ku všetkým potravinám. Medzi najdôležitejšie patrí variabilná sklenená polica, veľký stojan na fľaše a veľký box pre väčšie potraviny v mraziarenskej oblasti.
Veľký stojan na fľaše
Veľký stojan na fľaše umožňuje skladovať až 5 fliaš naraz.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Chladničky