... Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 235690010 Inoxlook

Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 235690010 Inoxlook

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 589,00

KOMBINOVAN├ü CHLADNI─îKA ETA235690010 Nerezov├í kombinovan├í chladni─Źka ETA 2356 je dizajnov├Żm spolo─Źn├şkom, ktor├ęho si zamiluje cel├í rodina. Povrch chladni─Źky je opatren├Ż ├║pravou proti otla─Źkom prstov, neust├íle tak bude rados┼ą na ┼łu pozrie┼ą. Nesklame v├ís v┼íak ani poh─żad dovn├║tra ÔÇô pokro─Źil├í bezn├ímrazov├í technol├│gia NO FROST ADAPT+ monitoruje chod chladni─Źky a prisp├┤sobuje jej prev├ídzku tak, aby potraviny vydr┼żali ─Źo najdlh┼íie ─Źerstv├ę. Z├írove┼ł nedoch├ídza k nam┼Ľzaniu stien ani potrav├şn vo vn├║tri. Ak...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 235690010 Inoxlook 
na sklade 589,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 235690010 Inoxlook - ponuka obchodu

Parametre produktu Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 235690010 Inoxlook

KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA ETA235690010
Nerezov├í kombinovan├í chladni─Źka ETA 2356 je dizajnov├Żm spolo─Źn├şkom, ktor├ęho si zamiluje cel├í rodina. Povrch chladni─Źky je opatren├Ż ├║pravou proti otla─Źkom prstov, neust├íle tak bude rados┼ą na ┼łu pozrie┼ą. Nesklame v├ís v┼íak ani poh─żad dovn├║tra ÔÇô pokro─Źil├í bezn├ímrazov├í technol├│gia NO FROST ADAPT+ monitoruje chod chladni─Źky a prisp├┤sobuje jej prev├ídzku tak, aby potraviny vydr┼żali ─Źo najdlh┼íie ─Źerstv├ę. Z├írove┼ł nedoch├ídza k nam┼Ľzaniu stien ani potrav├şn vo vn├║tri.

Aktu├ílnu teplotu v├ím preh─żadne uk├í┼że LED displej, ktor├Ż sl├║┼żi tie┼ż na ovl├ídanie ÔÇô voli┼ą m├┤┼żete z nieko─żk├Żch prednastaven├Żch prev├ídzkov├Żch re┼żimov a nastavi┼ą teplotu pre chladni─Źku a mrazni─Źku zvl├í┼í┼ą. Dokonal├ę uchov├ívanie potrav├şn zais┼ąuje MULTIFUNK─îN├ü Z├ôNA, ktor├í v├ím pomocou ovl├ída─Źa vo vn├║tri chladni─Źky umo┼żn├ş nastavi┼ą vami preferovan├ę vyu┼żitie z├ísuvky. Posl├║┼żi bu─Ć ako FRESH Z├ôNA s trvalou teplotou ─żahko nad bodom mrazu (ide├ílne na uchov├ívanie m├Ąsa a r├Żb) alebo ako z├ísuvka na ovocie a zeleninu. Interi├ęr chladni─Źky je osvetlen├Ż modern├Żm LED svetlom, ktor├ę nielen┼że uspor├ş energiu, ale predov┼íetk├Żm m├í v├Żborn├║ svietivos┼ą.

Technol├│gie v slu┼żb├ích ─Źerstvosti
Technol├│gia NO FROST ADAPT+ prisp├┤sob├ş na z├íklade inform├íci├ş zo zabudovan├Żch senzorov prev├ídzku spotrebi─Źa tak, aby zaistila maxim├ílnu dobu ─Źerstvosti potrav├şn a zabr├ínila teplotn├ęmu ┼íoku aj pred─Źasn├ęmu kazeniu potrav├şn. Navy┼íe u┼ż nemus├şte tr├ívi┼ą hodiny pri ru─Źnom odmrazovan├ş chladni─Źky. Rovnomern├í cirkul├ícia studen├ęho vzduchu v chladni─Źke aj mrazni─Źke zabezpe─Źuje, ┼że steny v├┤bec nenam┼Ľzaj├║. Pozit├şvne sa prejavuje tie┼ż na celkovej spotrebe a zni┼żuje hlu─Źnos┼ą spotrebi─Źa.

Chytro a ├║sporne
Chladni─Źka je vybaven├í modern├Żm LED osvetlen├şm, ktor├ę je o 90 % ├║spornej┼íie ne┼ż klasick├í ┼żiarovka, a navy┼íe sa vyzna─Źuje ove─ża lep┼íou svietivos┼ąou. Behom okam┼żiku tak budete ma┼ą o obsahu chladni─Źky dokonal├Ż preh─żad. LED osvetlenie tie┼ż prispieva k st├ílosti teploty vo vn├║tri, preto┼że na rozdiel od klasickej ┼żiarovky nevytv├íra ne┼żiad├║ce teplo.

Oddelen├ę ovl├ídanie oboch ─Źast├ş umo┼ż┼łuje nez├ívisle nastavi┼ą teplotu v chladni─Źke aj mrazni─Źke. Podmienky pre uskladnenie potrav├şn s├║ ovl├ídan├ę elektronicky, elegantn├ę dotykov├ę ovl├ídanie s LED displejom je jednoduch├ę a intuit├şvne.

Energetick├║ ├║sporu a optimaliz├íciu v├Żkonu pre r├┤zne situ├ície pon├║kaj├║ prednastaven├ę re┼żimy, ako je ECO alebo DOVOLENKA. Re┼żim SUPER MRAZENIE ocen├şte po ve─żk├Żch n├íkupoch z├ísob do mrazni─Źky alebo pre r├Żchle zmrazenie letnej ├║rody zo z├íhradky.

Varovn├Ż sign├íl upozorn├ş na nezatvoren├ę dvere, kvalita a ─Źerstvos┼ą va┼íich potrav├şn tak nebude ohrozen├í. O svoje potraviny sa nemus├şte b├í┼ą ani v pr├şpade n├íhleho v├Żpadku pr├║du ÔÇô chladni─Źka je toti┼ż schopn├í uchova┼ą ich v plne zmrazenom stave a┼ż 20 hod├şn.

Pr├ęmiov├Ż servis ETA
Nov├Ż majite─ż tejto chladni─Źky z├şska bal├ş─Źek pr├ęmiov├Żch slu┼żieb, v─Ćaka ktor├ęmu sa m├┤┼że na svoj nov├Ż spotrebi─Ź 100% spo─żahn├║┼ą a starosti necha┼ą na in├Żch. Pr├ęmiov├Ż servis zah┼Ľ┼ła Pred─║┼żen├║ z├íruku 5 rokov na kompresor, zr├Żchlen├Ż servis, ktor├Ż garantuje nad┼ítandardne r├Żchly servisn├Ż z├ísah maxim├ílne do 2 pracovn├Żch dn├ş od nahl├ísenia reklam├ície na z├íkazn├şcku linku. T├í je k dispoz├şcii 7 dn├ş v t├Ż┼żdni nielen pre hl├ísenie reklam├íci├ş, ale tie┼ż poskytne technick├║ podporu.

(*) Podmienky slu┼żby Pred─║┼żenej z├íruky s├║ ┼ípecifikovan├ę na www.eta.sk/predlzena-zaruka
(**) Podmienky Zr├Żchlen├ęho servisu s├║ ┼ípecifikovan├ę na www.eta.sk/servis

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky