... Klarstein Beersafe 7XL U┼í─żachtil├í oce─ż - Chladni─Źka

Klarstein Beersafe 7XL U┼í─żachtil├í oce─ż - Chladni─Źka

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 630,90

Dobre vychladen├ę n├ípoje osvie┼żia najlep┼íie! Zariadenie Klarstein Beersafe 7XL je kompaktn├í chladni─Źka na n├ípoje s kapacitou 242 litrov na uskladnenie chladen├Żch n├ípojov. Ve─żk├Ż vn├║torn├Ż priestor pon├║ka dostatok miesta na ulo┼żenie chladen├Żch n├ípojov a alkoholu. P├Ą┼ą eloxovan├Żch kovov├Żch vkladac├şch pol├şc poskytuje ve─ża miesta na usporiadan├ę uskladnenie a┼ż 357 n├ípojov├Żch plechoviek. Sklen├ę dvere s dvojitou izol├íciou a s elegantnou prednou stranou z kart├í─Źovanej u┼í─żachtilej ocele tvoria pr├ş┼ąa┼żliv├Ż viz...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Klarstein Beersafe 7XL U┼í─żachtil├í oce─ż - Chladni─Źka 
10 dn├ş 630,90 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Klarstein Beersafe 7XL U┼í─żachtil├í oce─ż - Chladni─Źka - ponuka obchodu

Parametre produktu Klarstein Beersafe 7XL U┼í─żachtil├í oce─ż - Chladni─Źka

Dobre vychladen├ę n├ípoje osvie┼żia najlep┼íie! Zariadenie Klarstein Beersafe 7XL je kompaktn├í chladni─Źka na n├ípoje s kapacitou 242 litrov na uskladnenie chladen├Żch n├ípojov.
Ve─żk├Ż vn├║torn├Ż priestor pon├║ka dostatok miesta na ulo┼żenie chladen├Żch n├ípojov a alkoholu. P├Ą┼ą eloxovan├Żch kovov├Żch vkladac├şch pol├şc poskytuje ve─ża miesta na usporiadan├ę uskladnenie a┼ż 357 n├ípojov├Żch plechoviek. Sklen├ę dvere s dvojitou izol├íciou a s elegantnou prednou stranou z kart├í─Źovanej u┼í─żachtilej ocele tvoria pr├ş┼ąa┼żliv├Ż vizu├ílny prvok a pon├║kaj├║ priamy poh─żad na umiestnen├ę n├ípoje. Tie vynikn├║ aj v─Ćaka zap├şnate─żn├ęmu vn├║torn├ęmu osvetleniu. Teplota chladenia m├┤┼że by┼ą regulovan├í postupne po stup┼łoch od 1 do 20 ┬░C na ovl├ídacom paneli s digit├ílnym displejom. D┼ż├║sy, pivo alebo kola a limon├ída tak bud├║ ma┼ą v┼żdy t├║ spr├ívnu osvie┼żuj├║cu teplotu.
Kompaktn├í chladni─Źka sa harmonicky za─Źlen├ş do r├┤znych miestnost├ş a ┼ít├Żlov. ─îi u┼ż v kuchyni, v ob├Żvacej izbe alebo v hotelovom bare - chladni─Źka na n├ípoje Klarstein Beersafe 7XL s prep├şnate─żn├Żm vn├║torn├Żm osvetlen├şm p├┤sob├ş ve─żmi elegantne, ─Źo pod─Źiarkuje u┼í─żachtil├í oce─ż a ─Źierny interi├ęr.
Ve─żk├ę osvie┼żenie: chladni─Źka na n├ípoje Klarstein Beersafe 7XL vychlad├ş n├ípoje na osvie┼żuj├║cu teplotu.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky