... Klarstein Beersafe 4XL Nerezov├í oce─ż - Chladni─Źka

Klarstein Beersafe 4XL Nerezov├í oce─ż - Chladni─Źka

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 367,90

Dobre vychladen├ę osvie┼żi najlep┼íie: Klarstein Beersafe 4XL je kompaktn├í chladni─Źka na n├ípoje s objemom 124 litrov na skladovanie chladen├Żch n├ípojov. Preh─żadnos┼ą: ve─żk├Ż vn├║torn├Ż objem pon├║ka dostatok miesta na ulo┼żenie chladen├Żch n├ípojov a alkoholu. ┼átyri kovov├ę z├ísuvn├ę police zabezpe─Źuj├║ preh─żadn├ę ulo┼żenie a┼ż 132 plechoviek. Sklen├ę dvierka s dvojitou izol├íciou so ┼ít├Żlovou prednou stranou z nerezovej ocele tvoria pr├ş┼ąa┼żliv├Ż vizu├ílny prvok a z├írove┼ł pon├║kaj├║ priamy poh─żad na ulo┼żen├ę n├ípoje - ─Źomu ...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Klarstein Beersafe 4XL Nerezov├í oce─ż - Chladni─Źka 
10 dn├ş 367,90 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Klarstein Beersafe 4XL Nerezov├í oce─ż - Chladni─Źka - ponuka obchodu

Parametre produktu Klarstein Beersafe 4XL Nerezov├í oce─ż - Chladni─Źka

Dobre vychladen├ę osvie┼żi najlep┼íie: Klarstein Beersafe 4XL je kompaktn├í chladni─Źka na n├ípoje s objemom 124 litrov na skladovanie chladen├Żch n├ípojov.
Preh─żadnos┼ą: ve─żk├Ż vn├║torn├Ż objem pon├║ka dostatok miesta na ulo┼żenie chladen├Żch n├ípojov a alkoholu. ┼átyri kovov├ę z├ísuvn├ę police zabezpe─Źuj├║ preh─żadn├ę ulo┼żenie a┼ż 132 plechoviek. Sklen├ę dvierka s dvojitou izol├íciou so ┼ít├Żlovou prednou stranou z nerezovej ocele tvoria pr├ş┼ąa┼żliv├Ż vizu├ílny prvok a z├írove┼ł pon├║kaj├║ priamy poh─żad na ulo┼żen├ę n├ípoje - ─Źomu pom├íha aj zap├şnate─żn├ę vn├║torn├ę osvetlenie. Na dotykovom paneli s digit├ílnym displejom sa nastavuje teplota chladenia v rozmedz├ş od 0 do 10 ┬░C - na spr├ívne vychladenie ovocn├Żch ┼ítiav, piva, koly alebo limon├ídy.
Kompaktn├í chladni─Źka harmonicky zapadne do rozli─Źn├Żch miestnosti a ┼ít├Żlov zariadenia. Nez├íle┼ż├ş na tom, ─Źi v kuchyni, ob├Żva─Źke alebo bare - chladni─Źka Klarstein Beersafe 4XL svoj├şm osvetlen├şm a ┼ít├Żlov├Żm dizajnom p├║ta poh─żady v┼íetk├Żch.
Ve─żk├ę osvie┼żenie: chladni─Źka Klarstein Beersafe 4XL ochlad├ş n├ípoje na t├║ spr├ívnu teplotu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky