... Klarstein Beerbauch Strieborn├í + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Chladni─Źka

Klarstein Beerbauch Strieborn├í + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Chladni─Źka

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 146,90

Minibar Klarstein┬áBeerbauch uskladn├ş vo svojom vn├║tri dobre vychladen├ę osvie┼żenia a ob─Źerstvenie. ─îi u┼ż pivo, ┼í┼ąavu, limon├ídu, alebo vodu, ─Źerstv├ę ┼íal├íty alebo klob├ísky. Chladni─Źka Klarstein┬áBeerbauch je ide├ílna pre jednotlivcov alebo pre nad┼íencov vychladen├Żch n├ípojov v p├írty pivniciach. V─Ćaka termoelektrick├ęmu chladeniu prostredn├şctvom Peltierovho ─Źl├ínku je nie len maxim├ílne ├║sporn├í s triedou energetickej ├║─Źinnosti A, ale aj nehlu─Źn├í, tak┼że neru┼í├ş ani pri sp├ínku a je perfektn├í do hotelov├Żch iz...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Klarstein Beerbauch Strieborn├í - Chladni─Źka 
10 dn├ş 146,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Klarstein Beerbauch Strieborn├í + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Chladni─Źka - ponuka obchodu

Parametre produktu Klarstein Beerbauch Strieborn├í + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Chladni─Źka

Minibar Klarstein┬áBeerbauch uskladn├ş vo svojom vn├║tri dobre vychladen├ę osvie┼żenia a ob─Źerstvenie. ─îi u┼ż pivo, ┼í┼ąavu, limon├ídu, alebo vodu, ─Źerstv├ę ┼íal├íty alebo klob├ísky.
Chladni─Źka Klarstein┬áBeerbauch je ide├ílna pre jednotlivcov alebo pre nad┼íencov vychladen├Żch n├ípojov v p├írty pivniciach. V─Ćaka termoelektrick├ęmu chladeniu prostredn├şctvom Peltierovho ─Źl├ínku je nie len maxim├ílne ├║sporn├í s triedou energetickej ├║─Źinnosti A, ale aj nehlu─Źn├í, tak┼że neru┼í├ş ani pri sp├ínku a je perfektn├í do hotelov├Żch izieb. Jej vn├║torn├Ż 65 l objem poskytuje s tromi mrie┼żkov├Żmi policami ako aj prie─Źinkami vo dver├ích dostatok miesta na uskladnenie z├ísob pre jednotlivcov aj na nieko─żko dn├ş. Dokonca aj n├ípojov├ę f─ża┼íe s objemom 1,5 litra m├┤┼żu by┼ą bezprobl├ęmovo uskladnen├ę vo vn├║tri chladni─Źky. Jej jednoduch├í, ─Źierna kon┼ítrukcia s elegantn├Żmi dverami z kart├í─Źovanej u┼í─żachtilej ocele bezprobl├ęmovo zapadne do v├Ą─Ź┼íiny obytn├Żch priestorov.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky