... Klarstein Beerbauch Biela - Chladni─Źka

Klarstein Beerbauch Biela - Chladni─Źka

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 142,90

Pivo vymodelovalo tento kr├ísny korpus: Klarstein Beerbauch Minibar rob├ş svojmu menu v┼íetku ─Źes┼ą a uskladn├ş vo svojom vn├║tri dobre vychladen├ę osvie┼żenia a ob─Źerstvenie- ─Źi u┼ż ide o pivo, ┼í┼ąavu, limon├ídu alebo vodu, ─Źerstv├ę ┼íal├íty alebo klob├ísky. Klarstein Beerbauch chladni─Źka je perfektn├Żm spolo─Źn├şkom pre v┼íetk├Żch, ktor├ş b├Żvaj├║ sami v jednej izbe alebo pre nad┼íencov vychladen├Żch n├ípojov v pivnici, kde sa kon├í p├írty ─Źi v z├íhradnom dom─Źeku. V─Ćaka termoelektrick├ęmu chladeniu prostredn├şctvom Peltiero...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Klarstein Beerbauch Biela - Chladni─Źka 
10 dn├ş 142,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Klarstein Beerbauch Biela - Chladni─Źka - ponuka obchodu

Parametre produktu Klarstein Beerbauch Biela - Chladni─Źka

Pivo vymodelovalo tento kr├ísny korpus: Klarstein Beerbauch Minibar rob├ş svojmu menu v┼íetku ─Źes┼ą a uskladn├ş vo svojom vn├║tri dobre vychladen├ę osvie┼żenia a ob─Źerstvenie- ─Źi u┼ż ide o pivo, ┼í┼ąavu, limon├ídu alebo vodu, ─Źerstv├ę ┼íal├íty alebo klob├ísky.
Klarstein Beerbauch chladni─Źka je perfektn├Żm spolo─Źn├şkom pre v┼íetk├Żch, ktor├ş b├Żvaj├║ sami v jednej izbe alebo pre nad┼íencov vychladen├Żch n├ípojov v pivnici, kde sa kon├í p├írty ─Źi v z├íhradnom dom─Źeku. V─Ćaka termoelektrick├ęmu chladeniu prostredn├şctvom Peltierovho ─Źl├ínku je nie len nanajv├Ż┼í ┼íetrn├í s energetickou triedou A, ale aj nehlu─Źn├í, tak┼że neru┼í├ş pri span├ş. Jej vn├║torn├Ż 65 l objem pon├║ka s troma mrie┼żkovan├Żmi poli─Źkami ako aj priehradkami vo dver├ích dostatok miesta na uskladnenie z├ísob pre jedn├ęho aj na viacej dn├ş. N├ípojov├ę f─ża┼íe do 1,5 litra m├┤┼żu by┼ą taktie┼ż bezprobl├ęmovo uskladnen├ę vo vn├║tri chladni─Źky. Jej jednoduch├í, ─Źierna kon┼ítrukcia bezprobl├ęmovo zapadne do v├Ą─Ź┼íiny obytn├Żch priestorov.
Pln├Ż ┼żal├║dok n├ís rob├ş ┼í┼ąastn├Żmi: Klarstein Beerbauch izbov├í chladni─Źka sa pevne dr┼ż├ş tohto motta a postar├í sa o z├ísobenie vychladen├Żmi n├ípojmi a ─Źerstv├Żm ob─Źerstven├şm.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky