... Klarstein Audrey Mini ─îerven├í - Mini retro chladni─Źka

Klarstein Audrey Mini ─îerven├í - Mini retro chladni─Źka

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 241,90

Mini chladni─Źka Klarstein Audrey Mini teraz prin├í┼ía retro vzh─żad do ka┼żdej kuchyne! Tento n├ívrat do 50. rokov poskytuje nielen ve─żk├Ż ├║lo┼żn├Ż priestor pre chladn├ę n├ípoje a ─Źerstv├ę potraviny s n├şzkymi n├írokmi na miesto, ale z├írove┼ł dod├íva svoj├şm vzh─żadom ┼íarm ka┼żdej malej rodinnej kuchyni alebo kuchyniam jednotlivcov, hos┼ąovsk├Żm izb├ím ─Źi v├şkendov├Żm dom─Źekom. ┼át├Żlov├ę zariadenie si V├ís z├şska elegantnou retro svie┼żos┼ąou. 48 litrov ├║lo┼żn├ęho priestoru poskytuje dostatok priestoru v retro chladni─Źke Klar...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Klarstein Audrey Mini ─îerven├í - Mini retro chladni─Źka 
10 dn├ş 241,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Klarstein Audrey Mini ─îerven├í - Mini retro chladni─Źka - ponuka obchodu

Parametre produktu Klarstein Audrey Mini ─îerven├í - Mini retro chladni─Źka

Mini chladni─Źka Klarstein Audrey Mini teraz prin├í┼ía retro vzh─żad do ka┼żdej kuchyne! Tento n├ívrat do 50. rokov poskytuje nielen ve─żk├Ż ├║lo┼żn├Ż priestor pre chladn├ę n├ípoje a ─Źerstv├ę potraviny s n├şzkymi n├írokmi na miesto, ale z├írove┼ł dod├íva svoj├şm vzh─żadom ┼íarm ka┼żdej malej rodinnej kuchyni alebo kuchyniam jednotlivcov, hos┼ąovsk├Żm izb├ím ─Źi v├şkendov├Żm dom─Źekom.
┼át├Żlov├ę zariadenie si V├ís z├şska elegantnou retro svie┼żos┼ąou. 48 litrov ├║lo┼żn├ęho priestoru poskytuje dostatok priestoru v retro chladni─Źke Klarstein Audrey Mini. Poriadok v chladni─Źke vytv├íraj├║ 2 police ako aj 2 prie─Źinky vo dver├ích na f─ża┼íe, poh├íre a plechovky. V┼íetko je zav┼Ľ┼íen├ę koncepciou Vint-Age Concept: zaoblen├ę tvary a pochr├│movan├í rukov├Ą┼ą dver├ş prin├í┼íaj├║ ┼ít├Żl 50. rokov do s├║─Źasnosti. Pre spr├ívny stupe┼ł ─Źerstvosti sa d├í teplota nastavi┼ą medzi 0 a 10 ┬░C. Priestorovo ├║sporn├í chladni─Źka v─Ćaka svojej modernej, tichej kompresnej chladiacej technol├│gii vyu┼ż├şva ├║sporn├Ż v├Żkon v triede energetickej ├║─Źinnosti A+, ─Źo je v z├íujme ┼żivotn├ęho prostredia aj Va┼íej pe┼ła┼żenky.
Doplnok vo Va┼íej dom├ícnosti: chladni─Źka Klarstein Audrey Mini premen├ş kuchy┼łu na skuto─Źn├ę retro bistro z 50. rokov.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky