kde nak├║pi┼ą?

od 699,00

Objemn├í ┼ítvordverov├í chladni─Źka s elegantn├Żm lesklo ─Źiernym dizajnom predstavuje efekt├şvne a modern├ę rie┼íenie pre ulo┼żenie va┼íich potrav├şn. Jej priestrann├í chladiaca ─Źas┼ą pon├║ka 2 poli─Źky z tvrden├ęho skla, praktick├Ż dr┼żiak na v├şno a predov┼íetk├Żm dve z├ísuvky s regul├íciou vlhkosti a antibakteri├ílnou ochranou pre zachovanie maxim├ílnej ─Źerstvosti ovocia a zeleniny. V─Ćaka inovat├şvnej technol├│gii No Frost m├┤┼żete potraviny zamrazova┼ą ┼íetrne a bez n├ímrazy. Pomocou tejto funkcie sa chladni─Źka automatick...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Ariston - Hotpoint E4D AAA B C - Americk├í chladni─Źka 
na sklade 699,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Hotpoint E4D AAA B C - ponuka obchodu

Parametre produktu Hotpoint E4D AAA B C

Objemn├í ┼ítvordverov├í chladni─Źka s elegantn├Żm lesklo ─Źiernym dizajnom predstavuje efekt├şvne a modern├ę rie┼íenie pre ulo┼żenie va┼íich potrav├şn. Jej priestrann├í chladiaca ─Źas┼ą pon├║ka 2 poli─Źky z tvrden├ęho skla, praktick├Ż dr┼żiak na v├şno a predov┼íetk├Żm dve z├ísuvky s regul├íciou vlhkosti a antibakteri├ílnou ochranou pre zachovanie maxim├ílnej ─Źerstvosti ovocia a zeleniny.

V─Ćaka inovat├şvnej technol├│gii No Frost m├┤┼żete potraviny zamrazova┼ą ┼íetrne a bez n├ímrazy. Pomocou tejto funkcie sa chladni─Źka automaticky a v pravideln├Żch intervaloch odmrazuje, ─Ź├şm si zachov├íva vysoko efekt├şvny chod a v├ím ako u┼ż├şvate─żovi z├írove┼ł odpad├í n├ímaha s manu├ílnym odmrazovan├şm.

Pomocou funkcie r├Żchleho zamrazovania Super Freeze v priebehu nieko─żk├Żch m├ílo hod├şn zamraz├şte ─Źerstvo ulo┼żen├ę potraviny na t├║ ist├║ teplotu, ak├║ maj├║ ostatn├ę veci v mrazni─Źke. Pri─Źom technol├│gia Super Cool sa postar├í prakticky o to ist├ę, iba┼że potraviny ulo┼żen├ę do chladni─Źky namiesto zamrazovania r├Żchlej┼íie chlad├ş. V oboch pr├şpadoch chladni─Źka cel├Ż proces na┼ítartuje automatick├Żm preddefinovan├şm ide├ílnej teploty, ktor├║ po p├ír hodin├ích sama uvedie do p├┤vodn├ęho stavu. Efekt├şvne, ├║sporne a s d├┤razom na va┼íe maxim├ílne pohodlie sa chladni─Źka Ariston E4D AAA BC o v┼íetko hravo postar├í.

Energetick├║ nen├íro─Źnos┼ą chladni─Źke zaru─Źuje pr├ştomnos┼ą vo vysoko ├║spornej energetickej triede A ++ a funkcia automatickej regul├ície v├Żkonu, ktor├í chladiacu aj mraziacu teplotu nastavuje v z├ívislosti na teplote ulo┼żen├Żch potrav├şn. ─Äal┼í├şm z d├┤vodov, pre─Źo budete ro─Źn├ę vy├║─Źtovanie za elektrinu plati┼ą o poznanie radostnej┼íie, je 50% ├║spora pri otv├íran├ş dvierok chladni─Źky. Akon├íhle ich nech├íte pootvoren├ę dlh┼íiu dobu, bezpe─Źne v├ís na to upozornia akustick├Żm v├Żstra┼żn├Żm sign├ílom.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Energetick├ę ├║daje
Spotreba el. energie0.808 kWh/24h
 
Chladni─Źka
Hlu─Źnos┼ą40 dB
Akumula─Źn├í doba18 h
Objem chladni─Źky292 l
Po─Źet pol├şc chladni─Źky3
Varovn├Ż sign├íl chladni─Źky├üno
Super chladenieÁno
Antibakteriálna ochranaÁno
Nulová zónaÁno
Bezn├ímrazov├Ż syst├ęm├üno
 
Mrazni─Źka
Mrazni─Źka├üno
Mraziaci v├Żkon9 kg/24h
Objem mrazni─Źky110 l
Super mrazenieÁno
V├Żrobn├şk ─żadu├üno
 
Vlastnosti
Celkov├Ż objem402 l
Po─Źet kompresorov1
Oddelen├ę regul├ície├üno
 
Rozmery
V├Ż┼íka195.5 cm
┼á├şrka70 cm
H─║bka76 cm
Hmotnos┼ą98 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky