Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

Predstavujeme vám Gorenje RK 61920 X - kombinovanú nerezovú chladničku s veľkým objemom a mnohými funkciami, ktoré oceníte každý deň. Dvere chladničky ľahko otvoríte do pravého uhla, takže ju môžete inštalovať aj v priestore kuchynskej linky so šírkou až 60 cm. Nič vás neobmedzuje ani pri vytiahnutí políc. Zásuvka CrispZone skvele poslúži na dlhšie uchovanie čerstvého ovocia a zeleniny. Funkcia regulácia vlhkosti vám umožní nastaviť vlhkosť v priehradke. Zabudnite na zhnité kusy ovocia a zelen...

Parametre produktu Gorenje RK 61920 X

Predstavujeme vám Gorenje RK 61920 X - kombinovanú nerezovú chladničku s veľkým objemom a mnohými funkciami, ktoré oceníte každý deň.

Dvere chladničky ľahko otvoríte do pravého uhla, takže ju môžete inštalovať aj v priestore kuchynskej linky so šírkou až 60 cm. Nič vás neobmedzuje ani pri vytiahnutí políc.

Zásuvka CrispZone skvele poslúži na dlhšie uchovanie čerstvého ovocia a zeleniny. Funkcia regulácia vlhkosti vám umožní nastaviť vlhkosť v priehradke. Zabudnite na zhnité kusy ovocia a zeleniny.

Technológia FrostLess obmedzuje tvorbu ľadu a potrebu manuálneho odmrazovania v mrazničke až o 50%, čo vám ušetrí veľa času pri upratovaní. A tiež nemalé peniaze vďaka nižšej spotrebe elektrickej energie.

So stropným LED osvetlením spoľahlivo nájdete všetko, čo práve potrebujete. Ľahko nastaviteľné police vo dverách chladničky vám uľahčia uloženie potravín.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Energetické údaje
Spotreba el. energie0.632 kWh/24h
 
Chladnička
Hlučnosť40 dB
Akumulačná doba25 h
Objem chladničky225 l
Počet políc chladničky3
 
Mraznička
MrazničkaÁno
Mraziaci výkon4.5 kg/24h
Objem mrazničky94 l
Počet priehradiek mrazničky3
Super mrazenieÁno
 
Vlastnosti
Celkový objem319 l
Počet kompresorov1
Zameniteľné otváranieÁno
 
Rozmery
Výška185 cm
Šírka60 cm
Hĺbka64 cm
Hmotnosť75 kg
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Chladničky