kde nak├║pi┼ą?

od 679,00

Vstavan├í chladni─Źka RI5182A1 AdaptTechChladni─Źka, kter├í pozn├í va┼íe zvyky Tento ┼íikovn├Ż syst├ęm bol navrhnut├Ż, aby udr┼żiaval optim├ílnu teplotu v chladni─Źke bez oh─żadu na to, ako ─Źasto ju otv├írate. Pri otvoren├ş chladni─Źky sa teplota n├íhle zv├Ż┼íi a potraviny s├║ tak vystaven├ę teplotn├ęmu ┼íoku, v d├┤sledku IonAir s DynamiCoolingUdr┼żiava iba pr├şjemn├║ ar├│mu Vzduch navy┼íe obohaten├Ż o z├íporn├ę i├│ny zachov├íva chu┼ą a odstra┼łuje nepr├şjemn├ę pachy, zatia─ż ─Źo pokro─Źil├Ż syst├ęm ventil├ície vyrovn├íva teplotu v celom p...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Gorenje RI5182A1 - Vstavan├í chladni─Źka 
na sklade 679,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Gorenje RI5182A1 732554 - ponuka obchodu

Parametre produktu Gorenje RI5182A1 732554

Vstavan├í chladni─Źka RI5182A1
AdaptTechChladni─Źka, kter├í pozn├í va┼íe zvyky
Tento ┼íikovn├Ż syst├ęm bol navrhnut├Ż, aby udr┼żiaval optim├ílnu teplotu v chladni─Źke bez oh─żadu na to, ako ─Źasto ju otv├írate. Pri otvoren├ş chladni─Źky sa teplota n├íhle zv├Ż┼íi a potraviny s├║ tak vystaven├ę teplotn├ęmu ┼íoku, v d├┤sledku

IonAir s DynamiCoolingUdr┼żiava iba pr├şjemn├║ ar├│mu
Vzduch navy┼íe obohaten├Ż o z├íporn├ę i├│ny zachov├íva chu┼ą a odstra┼łuje nepr├şjemn├ę pachy, zatia─ż ─Źo pokro─Źil├Ż syst├ęm ventil├ície vyrovn├íva teplotu v celom priestore chladni─Źky a rovnomerne rozde─żuje ionizovan├Ż vzduch, ─Źo zais┼ąuje ┼że ak├Żko─żvek typ potraviny mo┼żno umiestni┼ą na ─żubovo─żnej polici.

Dr┼żiak na f─ża┼íeTo spr├ívne miesto na f─ża┼íe a plechovky
V chladni─Źk├ích Gorenje nezaberaj├║ f─ża┼íe priestor v priehradk├ích vo dver├ích ani na sklenen├Żch poli─Źk├ích, ktor├Ż sa m├┤┼że prakticky vyu┼żi┼ą na in├ę veci; dr┼żiak ur─Źen├Ż na f─ża┼íe umo┼ż┼łuje optim├ílne vyu┼żitie ├║lo┼żn├ęho priestoru.

Hlbok├í polica na f─ża┼íe vo dver├íchBezpe─Źn├ę uskladnenie flia┼í
Dvere chladni─Źky pon├║kaj├║ ve─ża ├║lo┼żn├ęho priestoru aj pre tie najvy┼í┼íie sklenen├ę alebo plastov├ę fla┼íe. ┼ápeci├ílne dr┼żiaky sa postaraj├║, aby f─ża┼íe pri otv├íran├ş a zatv├íran├ş dver├ş v┼żdy zostali na svojom mieste a zabra┼łuj├║ tak ich vypadnutiu alebo po┼íkodeniu.
SuperCoolR├Żchle chladenie po t├Ż┼żdennom n├íkupe
Funkcia intenz├şvneho chladenia zn├ş┼żi teplotu chladni─Źky na 3 ┬░C, ─Źo je o polovicu menej, ne┼ż je be┼żn├í teplota. V kombin├ícii s ve─żk├Żm objemom chladni─Źky je t├íto teplota ide├ílna na r├Żchle chladenie potrav├şn po ve─żk├Żch n├íkupoch.┬áFunkcia sa automaticky vypne po ┼íiestich hodin├ích a teplota chladni─Źky sa vr├íti na p├┤vodn├ę nastavenie.
MultiBoxMultifunk─Źn├Ż a praktick├Ż ├║lo┼żn├Ż priestor
T├║to multifunk─Źn├║ n├ídobu s vekom, ktor├í sa nach├ídza vo dver├ích chladni─Źky, m├┤┼żete pou┼żi┼ą na uskladnenie syra, cibule a in├Żch potrav├şn s prenikavou v├┤┼łou. Udr┼żiava potraviny ─Źerstv├ę a chr├íni ich pred vysu┼íen├şm, pri─Źom silik├│nov├ę┬áveko m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj akodr┼żiak na vajcia alebo v├Żrobn├şk ─żadu.
Udr┼żujte svoju chladni─Źku preh─żadn├║ a upratan├║
T├íto plytk├í z├ísuvka bude po ruke pre v┼íetky va┼íe men┼íie predmety, ako s├║ n├ítierky, maslo, rybie konzervy alebo r├Żchle snacky. Zabezpe─Ź├ş maxim├ílnu organiz├íciu priestoru v chladni─Źke a potraviny u┼ż nezostan├║ zabudnut├ę minulosti┬ápo vypr┼ían├ş doby trvanlivosti. Funkcia z├ísuvky "in-and-out" zais┼ąuje ─żahk├Ż pr├şstup k jej obsahu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky