kde nakúpiť?

od 189,00

Gorenje RB4092ANW je šikovná kombinovaná chladnička kompaktných rozmerov, ktorá je ideálna pre menej početné rodiny, na chatu či do kancelárie. Jej hlavnou prednosťou je však veľmi nízka spotreba energie, vďaka čomu patrí do energetickej triedy A++, teda vám ušetrí aj nejaké to euro. Ďalším pozitívom je aj nízka hlučnosť iba 39 dB, takže vás nebude ani nijako výrazne rušiť. Aj keď tento malý šikovník disponuje menšími rozmermi, svojím vnútorným rozvrhnutím poteší naozaj každého. Chladiacu časť ...

Výber overených obchodov

tpd.sk
4.5/5
Gorenje RB4092ANW - Jednodverová chladnička 
10 dní 189,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobný odber zadarmo
Balíkomat 3.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 4.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) vrátane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Gorenje RB4092ANW - ponuka obchodu

Parametre produktu Gorenje RB4092ANW

Gorenje RB4092ANW je šikovná kombinovaná chladnička kompaktných rozmerov, ktorá je ideálna pre menej početné rodiny, na chatu či do kancelárie. Jej hlavnou prednosťou je však veľmi nízka spotreba energie, vďaka čomu patrí do energetickej triedy A++, teda vám ušetrí aj nejaké to euro. Ďalším pozitívom je aj nízka hlučnosť iba 39 dB, takže vás nebude ani nijako výrazne rušiť.

Aj keď tento malý šikovník disponuje menšími rozmermi, svojím vnútorným rozvrhnutím poteší naozaj každého. Chladiacu časť s objemom 97 l rozdeľujú 2 sklenené police s funkciou PullOut, ktorá ich umožňuje vytiahnuť a vy tak jednoducho dostanete aj potraviny zo zadnej časti bez toho, aby ste sa museli zbytočne ponárať do útrob chladničky. Samozrejmosťou je aj široká priehradka na zeleninu a ovocie. Vo dverách nájdeme ďalšie tri priehradky, do ktorých s prehľadom uložíte napríklad aj vysoké fľaše, vajíčka a ostatné drobnosti. V neposlednom rade treba spomenúť aj úsporné LED osvetlenie a ovládací panel s reguláciou.

Mraziaca časť poskytuje 16 l úložný priestor a vďaka efektívnej triede mrazenia je pripravená dlhodobo skladovať hlboko zmrazené potraviny. Počas 24 hodín dokáže zamraziť až 2 kg potravín, ktoré v prípade výpadku elektriny dokáže uchovať až 15 hodín!

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Chladnička
Hlučnosť39 dB
Akumulačná doba15 h
Objem chladničky97 l
Počet políc chladničky2
 
Mraznička
MrazničkaÁno
Mraziaci výkon2 kg/24h
Objem mrazničky16 l
Počet priehradiek mrazničky1
 
Vlastnosti
Celkový objem113 l
Počet kompresorov1
Zameniteľné otváranieÁno
 
Rozmery
Výška84 cm
Šírka55 cm
Hĺbka57 cm
Hmotnosť28 kg
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Chladničky