... Electrolux LRB3DE18C - Chladni─Źka jednodverov├í

Electrolux LRB3DE18C - Chladni─Źka jednodverov├í

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 729,00

Dokonale ─Źerstv├ę potravinyVa┼íe potraviny bud├║ odteraz ove─ża dlh┼íie ─Źerstv├ę a ich kvalita bude zachovan├║ po dlh┼í├ş ─Źas.┬áChladni─Źka Electrolux LRB3DE18C┬ápon├║ka dostato─Źne ve─żk├Ż objem pre uskladnenie va┼íich potrav├şn.┬áV─Ćaka dostato─Źne ve─żkej kapacite, m├┤┼żete bezpe─Źne uskladni┼ą v┼íetky va┼íe potraviny i hotov├ę jedl├í. Interi├ęr spotrebi─Źa je prisp├┤soben├Ż pre maxim├ílne pohodln├ę a preh─żadn├ę skladovanie potrav├şn.┬áV─Ćaka┬átechnol├│gii DynamicAir, ktor├í udr┼żuje st├ílu a rovnomern├║ teplotu v celej chladni─Źke, bude ...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Electrolux LRB3DE18C - Chladni─Źka jednodverov├í 
10 dn├ş 729,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Electrolux LRB3DE18C - Chladni─Źka jednodverov├í - ponuka obchodu

Parametre produktu Electrolux LRB3DE18C - Chladni─Źka jednodverov├í

Dokonale ─Źerstv├ę potravinyVa┼íe potraviny bud├║ odteraz ove─ża dlh┼íie ─Źerstv├ę a ich kvalita bude zachovan├║ po dlh┼í├ş ─Źas.┬áChladni─Źka Electrolux LRB3DE18C┬ápon├║ka dostato─Źne ve─żk├Ż objem pre uskladnenie va┼íich potrav├şn.┬áV─Ćaka dostato─Źne ve─żkej kapacite, m├┤┼żete bezpe─Źne uskladni┼ą v┼íetky va┼íe potraviny i hotov├ę jedl├í. Interi├ęr spotrebi─Źa je prisp├┤soben├Ż pre maxim├ílne pohodln├ę a preh─żadn├ę skladovanie potrav├şn.┬áV─Ćaka┬átechnol├│gii DynamicAir, ktor├í udr┼żuje st├ílu a rovnomern├║ teplotu v celej chladni─Źke, bude ulo┼żenie va┼íich potrav├şn maxim├ílne bezpe─Źn├ę. Zabr├ínen├şm vzniku tvorby tepeln├Żch z├│n v chladni─Źke sa zni┼żuje riziko zr├Żchlen├ęho mno┼żenia bakt├ęri├ş.
Ovl├ídac├ş displejUkazovate─ż teploty s pokrokov├Żmi dotykov├Żmi ovl├ídac├şmi prvkami┬áv├ím umo┼ż┼łuje prevzia┼ą ├║pln├║ kontrolu nad skladovac├şmi podmienkami potrav├şn. Ovl├ídacie prvky s├║ tak├ę citliv├ę, ┼że je mo┼żn├ę ich presne nastavi┼ą aj jemn├Żm dotykom prsta. Displej odovzd├íva ├║daje o aktu├ílnej teplote a vybrat├Żch funkci├ích.
Police chladni─Źky:┬á3 cel├í ┼í├şrka + police 1Flexi, sklenen├í pln├í ┼í├şrka s predn├Żm a zadn├Żm lemovan├şmZ├ísobn├şk na vaj├ş─Źka:┬á2 pre 6 vajec┬áOvl├ídanie vlhkosti pre ─Źerstv├║ zeleninuVychutnajte si chutn├║ zeleninu s na┼íou z├ísuvkou s ovl├ídan├şm vlhkosti. ├Üpravou vlhkosti vzduchu vytvor├ş najlep┼íie prostredie na uskladnenie potrav├şn. Zatvorenie vetrac├şch otvorov vytv├íra ide├ílne miesto na uskladnenie byliniek a listovej zeleniny, zatia─ż ─Źo otvorenie vetrac├şch otvorov poskytuje optim├ílne uskladnenie.
Chladni─Źka bez z├ípachu v─Ćaka filtru CleanAirU┼ż├şvajte si ─Źerstvo vo┼łaj├║cu chladni─Źku v─Ćaka filtru┬áCleanAir. N├í┼í filter pou┼ż├şva uhl├şk na neutralizovanie siln├Żch z├ípachov potrav├şn, ─Ź├şm chr├íni prirodzen├║ ar├│mu va┼íich surov├şn.
LED osvetlenieOsvetlenie LED predstavuje ┼ípi─Źkov├║ osvet─żovaciu technol├│giu,┬á─Źo je d├┤vod, pre─Źo ho spolo─Źnos┼ą AEG integrovala do tejto chladni─Źky. Vn├║torn├ę osvetlenie LED poskytuje jasnej┼íie svetlo, ktor├ę rovnomerne osvet─żuje cel├Ż priestor. Navy┼íe je technol├│gia LED men┼íia a energeticky ├║spornej┼íia.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky