kde nak├║pi┼ą?

od 189,00

Chladiaci priestorKombinovan├í chladni─Źka Candy CMDS 5122WH┬ám├í mechanick├ę ovl├ídanie a je vhodn├í pre v┼íetk├Żch, ktor├ş potrebuj├║ dostatok miesta pre potraviny.┬áChladni─Źka s mrazni─Źkou umiestnenou hore m├í celkov├Ż ─Źist├Ż objem a┼ż 138 l, z ─Źoho pr├íve 98 l prisl├║cha chladiacemu priestoru.┬áVn├║tro chladni─Źky disponuje┬átromi sklenen├Żmi poli─Źkami, z toho jedna v├Ż┼íkovo nastavite─żn├í.┬áVo dvierkach chladni─Źky s├║ tri prieh─żadn├ę priehradky, kde je mo┼żnos┼ą skladova┼ą drobn├ę potraviny.┬áK dispoz├şcii je aj prieh─żadn├í p...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Candy CMDS 5122WH - Kombinovan├í Chladni─Źka 
10 dn├ş 189,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Candy CMDS 5122WH - ponuka obchodu

Parametre produktu Candy CMDS 5122WH

Chladiaci priestorKombinovan├í chladni─Źka Candy CMDS 5122WH┬ám├í mechanick├ę ovl├ídanie a je vhodn├í pre v┼íetk├Żch, ktor├ş potrebuj├║ dostatok miesta pre potraviny.┬áChladni─Źka s mrazni─Źkou umiestnenou hore m├í celkov├Ż ─Źist├Ż objem a┼ż 138 l, z ─Źoho pr├íve 98 l prisl├║cha chladiacemu priestoru.┬áVn├║tro chladni─Źky disponuje┬átromi sklenen├Żmi poli─Źkami, z toho jedna v├Ż┼íkovo nastavite─żn├í.┬áVo dvierkach chladni─Źky s├║ tri prieh─żadn├ę priehradky, kde je mo┼żnos┼ą skladova┼ą drobn├ę potraviny.┬áK dispoz├şcii je aj prieh─żadn├í plastov├í z├ísuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny.┬áVn├║torn├ę osvetlenie je LED a odmrazovanie chladni─Źky je automatick├ę.
Mraziaci priestorObjem mrazni─Źky, ktor├í je umiestnen├í hore predstavuje 40 L.┬áS jednou poli─Źkou je priestor mrazni─Źky rozdelen├Ż na optim├ílne rozmiestnenie potrav├şn. Zmrzlina, m├Ąso ─Źi mrazen├í zelenina a ovocie, to v┼íetko si n├íjde svoje miesto. Mraziaca kapacita 2 kg/24 hod├şn a doba skladovania pri v├Żpadku je 21 hod├şn.┬áT├íto kombinovan├í chladni─Źka tie┼ż disponuje nastavite─żn├Żmi dvierkami, ktor├Żch orient├íciu je mo┼żn├ę zmeni┼ą.
Energetick├í trieda A+Candy CMDS 5122WH sa pod─ża svojej spotreby 189 kWh za rok zara─Ćuje do energetickej triedy A+,┬á─Ź├şm v├ím u┼íetr├ş ve─ża pe┼łaz├ş za elektrinu. Chladenie je optimalizovan├ę, aby bolo ─Źo naj├║─Źinnej┼íie bez zbyto─Źn├Żch str├ít.┬áS n├şzkou hlu─Źnos┼ąou iba 43 dB bude CANDY CMDS 5122WH tich├Żm spolo─Źn├şkom vo va┼íej kuchyni.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky