kde nak├║pi┼ą?

od 811,45

Va┼íe ovocie a┬ázelenina si zachovaj├║ svoje vitam├şny a┬ázostan├║ dlh┼íie ─Źerstv├ęStravova┼ą sa zdravo nebolo nikdy tak jednoduch├ę. Syst├ęm na zachov├ívanie ─Źerstvosti VitaFresh vytv├íra ide├ílne skladovacie podmienky pre va┼íe ─Źerstv├ę potraviny v─Ćaka mo┼żnosti regul├ície vlhkosti. Podmienky vlhkosti sa v┬áz├ísuvke daj├║ upravi┼ą tak, ┼że va┼íe ovocie a┬ázelenina zostan├║ dlh┼íie ─Źerstv├ę. ┬á Chladni─Źka, ktor├í sa priprav├ş na nov├ę potraviny Ke─Ć pri odchode na n├íkup aktivujete funkciu SuperChladenie, chladni─Źka na kr├ítku d...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Bosch KVN36IU3A - Kombinovan├í chladni─Źka 
10 dn├ş 811,45 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Bosch KVN36IU3A - ponuka obchodu

Parametre produktu Bosch KVN36IU3A

Va┼íe ovocie a┬ázelenina si zachovaj├║ svoje vitam├şny a┬ázostan├║ dlh┼íie ─Źerstv├ęStravova┼ą sa zdravo nebolo nikdy tak jednoduch├ę. Syst├ęm na zachov├ívanie ─Źerstvosti VitaFresh vytv├íra ide├ílne skladovacie podmienky pre va┼íe ─Źerstv├ę potraviny v─Ćaka mo┼żnosti regul├ície vlhkosti. Podmienky vlhkosti sa v┬áz├ísuvke daj├║ upravi┼ą tak, ┼że va┼íe ovocie a┬ázelenina zostan├║ dlh┼íie ─Źerstv├ę.
 
Chladni─Źka, ktor├í sa priprav├ş na nov├ę potraviny Ke─Ć pri odchode na n├íkup aktivujete funkciu SuperChladenie, chladni─Źka na kr├ítku dobu zn├ş┼żi teplotu, aby ju ─Źerstv├Ż n├íkup nezv├Ż┼íil. Teplota sa zn├ş┼żi stla─Źen├şm tla─Źidla super (na maxim├ílne 2 ┬░ C). Aby sa predi┼ílo zbyto─Źnej spotrebe energie, funkcia sa po pribli┼żne 6 hodin├ích automaticky vypne.

U┼ż ┼żiadne odmrazovanie va┼íej chladni─ŹkyManu├ílne odmrazovanie chladni─Źky m├┤┼że by┼ą ve─żmi nepr├şjemn├ę a┬á─Źasovo n├íro─Źn├ę. V─Ćaka nov├Żm chladni─Źk├ím s┬áfunkciou NoFrost m├┤┼żete t├║to ├║lohu jednoducho odstr├íni┼ą z┬áv├í┼ího zoznamu ├║loh. Na rozdiel od be┼żn├Żch chladni─Źiek je vlhkos┼ą vzduchu v┬áchladni─Źke NoFrost neust├íle zachyt├ívan├í v┬ácentr├ílnom v├Żparn├şku, ktor├Ż sa pravidelne a automaticky odmrazuje. V├Żsledn├í kondenzovan├í voda sa jednoducho vyvedie von z┬áchladni─Źky, kde sa potom odpar├ş. T├Żmto sp├┤sobom funkcia NoFrost nielen┼że trvalo udr┼żuje va┼íu chladni─Źku bez ─żadu, ale v├ís aj zbavuje potreby jej manu├ílneho odmrazovania.
 
V┼íetko na doh─żad: LED osvetlenie chladni─Źky LED svetl├í prin├í┼íaj├║ do chladni─Źiek ├║plne nov├Ż koncept osvetlenia, ktor├ę zaru─Źuje rovnomern├ę osvetlenie interi├ęru bez oslnenia. LED svetl├í spotrebov├ívaj├║ menej elektrickej energie ako konven─Źn├ę osvetlenie chladni─Źky a vydr┼żia po─Źas celej ┼żivotnosti spotrebi─Źa

Alarm V├Żstra┼żn├Ż zvukov├Ż alebo sveteln├Ż sign├íl, v pr├şpade otvoren├Żch dver├ş alebo pri v├Żskyte inej chyby

Vario Style kombin├ícia chladni─Źka/mrazni─Źka s priehradkou VitaFresh a vymenite─żn├Żm farebn├Żm krytom dver├şNov├ę chladni─Źky s mrazni─Źkou Bosch Vario Style v├ím teraz prin├í┼íaj├║ mo┼żnos┼ą kedyko─żvek zmeni┼ą dizajn va┼íej chladni─Źky, a tak aj celej kuchyne. Sta─Ź├ş si iba vybra┼ą z 13 odtie┼łov farieb ÔÇô od ┼żivej ─Źere┼í┼łovo ─Źervenej a┼ż po odv├í┼żne farby, ako je limetkovo zelen├í alebo ─Źisto pr├şrodn├ę farby, ako je tyrkysov├í. Farebn├ę kryty dver├ş chladni─Źiek sa vyr├íbaj├║ v Nemecku z vysoko kvalitnej pozinkovanej ocele. Jednoduch├║ in┼ítal├íciu a bezpe─Źn├ę prichytenie zaist├ş inteligentn├í kombin├ícia ÔÇ×nevidite─żn├ŻchÔÇť h├í─Źikov a magnetov. Nepotrebujete ┼żiadne ┼ípeci├ílne n├ístroje alebo technick├ę znalosti ÔÇô jednoducho zacvaknete a va┼ía nov├í chladni─Źka je na svete.

Trieda spotreby energie A++: o 25% ni┼ż┼íia spotreba energie ako spotrebi─Źa v triede A+.Chladni─Źky s mrazni─Źkami v energetickej triede A++ spotrebuj├║ o 25 % menej energie ako spotrebi─Źe triedy A+ s porovnate─żnou ve─żkos┼ąou a vybaven├şm.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky