kde nak├║pi┼ą?

od 418,00

Podstavn├í chladni─Źka s priehradkou MultiBox: ide├ílny skladovac├ş priestor pre ─Źerstv├ę ovocie a zeleninu.MultiBox: ide├ílne skladovacie miesto pre ovocie a zeleninu.Exhra hlbok├ę priehradky vo dver├ích: extra miesto pre ve─żk├ę f─ża┼íe a n├ídoby.Bezpe─Źnostn├ę sklo: obzvl├í┼í┼ą stabiln├ę poli─Źky z ─żahko udr┼żiavate─żn├ęho skla. ┬á FreshSense: perfektn├í kl├şma pre skladovanie potrav├şn. V─Ćaka optim├ílnym podmienkam skladovania si potraviny zachovaj├║ ide├ílnu konzistenciu; napr├şklad zmrzlina nie je ani pr├şli┼í m├Ąkk├í, ani ...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Chladni─Źka Bosch KUR15A60 
na sklade 418,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Bosch KUR15A60 - ponuka obchodu

Parametre produktu Bosch KUR15A60

Podstavn├í chladni─Źka s priehradkou MultiBox: ide├ílny skladovac├ş priestor pre ─Źerstv├ę ovocie a zeleninu.MultiBox: ide├ílne skladovacie miesto pre ovocie a zeleninu.Exhra hlbok├ę priehradky vo dver├ích: extra miesto pre ve─żk├ę f─ża┼íe a n├ídoby.Bezpe─Źnostn├ę sklo: obzvl├í┼í┼ą stabiln├ę poli─Źky z ─żahko udr┼żiavate─żn├ęho skla.
 
FreshSense: perfektn├í kl├şma pre skladovanie potrav├şn. V─Ćaka optim├ílnym podmienkam skladovania si potraviny zachovaj├║ ide├ílnu konzistenciu; napr├şklad zmrzlina nie je ani pr├şli┼í m├Ąkk├í, ani pr├şli┼í tvrd├í. Kon┼ítantn├í teplota v interi├ęri chladni─Źky je rozhoduj├║cim faktorom pri dosahovan├ş kvalitnej ─Źerstvosti a lep┼íej chuti. Senzory FreshSense neust├íle monitoruj├║ a kontroluj├║ teplotu prostredia v chladni─Źke a mrazni─Źke. V├Żsledkom toho je kon┼ítantn├í teplota v chladni─Źke nez├ívisl├í od teploty vonkaj┼íieho prostredia.
 
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky