kde nak├║pi┼ą?

od 452,16

Kombin├ícia chladni─Źka/mrazni─Źka s priehradkou MultiBox: ve─ża miesta pre ovocie a zeleninu.MultiBox s vlnit├Żm dnom: chr├íni ovocie a zeleninu pred zkondenzovanou vodou.3 transparentn├ę mraziace priehradky: ve─ża miesta a optim├ílny preh─żad.Exhra hlbok├ę priehradky vo dver├ích: extra miesto pre ve─żk├ę f─ża┼íe a n├ídoby.Bezpe─Źnostn├ę sklo: obzvl├í┼í┼ą stabiln├ę poli─Źky z ─żahko udr┼żiavate─żn├ęho skla. ┬á LED svetlo: udr┼żuje obsah va┼íej chladni─Źky v tom spr├ívnom svetle. LED svetl├í prin├í┼íaj├║ ├║plne nov├║ koncepciu osvetl...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Bosch KIV38V20FF - Chladni─Źka kombinovan├í zabudovate─żn├í 
10 dn├ş 452,16 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Bosch KIV38V20FF - ponuka obchodu

Parametre produktu Bosch KIV38V20FF

Kombin├ícia chladni─Źka/mrazni─Źka s priehradkou MultiBox: ve─ża miesta pre ovocie a zeleninu.MultiBox s vlnit├Żm dnom: chr├íni ovocie a zeleninu pred zkondenzovanou vodou.3 transparentn├ę mraziace priehradky: ve─ża miesta a optim├ílny preh─żad.Exhra hlbok├ę priehradky vo dver├ích: extra miesto pre ve─żk├ę f─ża┼íe a n├ídoby.Bezpe─Źnostn├ę sklo: obzvl├í┼í┼ą stabiln├ę poli─Źky z ─żahko udr┼żiavate─żn├ęho skla.
 
LED svetlo: udr┼żuje obsah va┼íej chladni─Źky v tom spr├ívnom svetle. LED svetl├í prin├í┼íaj├║ ├║plne nov├║ koncepciu osvetlenia, ktor├í zais┼ąuje rovnomern├ę osvetlenie interi├ęru bez osl┼łovania. LED svetl├í spotrebuj├║ menej elektrickej energie ako svetl├í klasickej chladni─Źky a vydr┼żia svieti┼ą po─Źas celej ┼żivotnosti (spotrebi─Źa).

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky