kde nak├║pi┼ą?

od 469,00

Vn├║torn├ę vybavenieChladiaca ─Źas┼ą disponuje 212 l vn├║torn├Żm objemom. K dispoz├şcii je tie┼ż praktick├í nulov├í z├│na s objemom 25 litrov, ktor├í sa skvele hod├ş na uchov├ívanie zeleniny a m├Ąsa, v ktorej je teplota okolo 0 ┬░ C a vlhkos┼ą sa pohybuje medzi 50 a┼ż 90%.┬áHlavn├í v├Żhoda nulovej z├│ny je schopnos┼ą udr┼ża┼ą potraviny ─Źerstv├ę po dlh┼íiu dobu, ne┼ż v in├Żch ─Źastiach chladni─Źky. Mraziaca ─Źas┼ąSpodn├í ─Źas┼ą kombinovanej chladni─Źky disponuje mraziacou z├│nou s objemom 97 l. Vybaven├í tromi transparentn├Żmi z├ísuvkam...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
BEKO RCNA365E30X - Kombinovan├í chladni─Źka 
na sklade 469,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

BEKO RCNA365E30X - ponuka obchodu

Parametre produktu BEKO RCNA365E30X

Vn├║torn├ę vybavenieChladiaca ─Źas┼ą disponuje 212 l vn├║torn├Żm objemom. K dispoz├şcii je tie┼ż praktick├í nulov├í z├│na s objemom 25 litrov, ktor├í sa skvele hod├ş na uchov├ívanie zeleniny a m├Ąsa, v ktorej je teplota okolo 0 ┬░ C a vlhkos┼ą sa pohybuje medzi 50 a┼ż 90%.┬áHlavn├í v├Żhoda nulovej z├│ny je schopnos┼ą udr┼ża┼ą potraviny ─Źerstv├ę po dlh┼íiu dobu, ne┼ż v in├Żch ─Źastiach chladni─Źky.
Mraziaca ─Źas┼ąSpodn├í ─Źas┼ą kombinovanej chladni─Źky disponuje mraziacou z├│nou s objemom 97 l. Vybaven├í tromi transparentn├Żmi z├ísuvkami pre mrazenie potrav├şn. Jej mraziaca kapacita je 5 kg za 24 hod├şn a akumula─Źn├í doba pri poruche je 21 hod├şn.┬á
Akt├şvne modr├ę svetloPotraviny ulo┼żen├ę v z├ísuvke na ovocie a zeleninu, ktor├í je osvetlen├í modr├Żm svetlom, predl┼żuje ─Źerstvos┼ą a zvy┼íuje obsah vitam├şnov.
Oddelen├í regul├íciaOddelen├í regul├ícia predstavuje mo┼żnos┼ą nastavenia vlastnej teploty pre chladiacu a mraziacu ─Źas┼ą. Elektronick├ę ovl├ídanie sa nach├ídza na dvierkach chladni─Źky. Na pootvoren├ę dvere v├ís chladni─Źka upozorn├ş akustick├Żm sign├ílom.
No Frost syst├ęmChladni─Źka Beko prin├í┼ía u┼żito─Źn├║ funkciu No Frost, pre ├║sporu energie, r├Żchle a rovnomern├ę mrazenie a predov┼íetk├Żm pre udr┼żanie potrav├şn, dlh┼íie ─Źerstv├Żch. Mrazenie a chladenie prebieha pomocou ochladen├ęho cirkuluj├║ceho vzduchu a vzdu┼ín├í vlhkos┼ą je odv├ídzan├í von, tak┼że sa potraviny nepokr├Żvaj├║ n├ímrazou.
Antibakteri├ílne tesnenieTesnenia vo dver├ích chladni─Źiek je obvykle ve─żmi n├íro─Źn├ę udr┼żiava┼ą v ─Źistote, a tak sa st├íva ide├ílnym prostred├şm pre ┼í├şrenie bakt├ęri├ş. Chladni─Źka pon├║ka antibakteri├ílne tesnenie, ktor├ę udr┼żuje priestor bez choroboplodn├Żch z├írodkov, vytv├íra sa tak antibakteri├ílna bari├ęra a t├í chr├íni vn├║traj┼íok chladni─Źky od ne┼żiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladni─Źky tak bude pre va┼íe potraviny klinicky nez├ívadn├ę.
Protiz├ípachov├Ż filterChladni─Źka je vybaven├í ┼ípeci├ílnym protiz├ípachov├Żm filtrom, ktor├Ż ─Źist├ş cirkuluj├║ci vzduch vo vn├║tri chladni─Źky a tak eliminuje nepr├şjemn├Ż z├ípach a bakt├ęrie.
Akt├şvny ioniz├ítorIoniz├ítor neutralizuje bakt├ęrie a v├şry zodpovedn├ę za nepr├şjemn├Ż z├ípach v chladni─Źke. V─Ćaka tomu v chladni─Źke cirkuluje iba ─Źist├Ż vzduch a potraviny m├┤┼żete skladova┼ą dlh┼íiu dobu.
Vn├║torn├ę LED osvetlenieV┼żdy perfektn├Ż preh─żad o stave z├ísob v chladni─Źke, budete ma┼ą v─Ćaka praktick├ęmu vn├║torn├ęmu LED osvetleniu.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky