kde nak├║pi┼ą?

od 556,57

Kombinovan├í chladni─Źka BEKO RCNA 365 E40X v nerezovom preveden├ş s antibakteri├ílnym tesnen├şm a madlom dver├ş udr┼ż├ş va┼íe potraviny e┼íte dlh┼íie ─Źerstv├ę. V─Ćaka svojej n├şzkej spotrebe sa nach├ídza v naj├║spornej┼íej energetickej triede A+++. Vn├║torn├Ż priestor s objemom 219 litrov je rozdelen├Ż pomocou sklenen├Żch pol├şc. ─Äalej sa vo vn├║tri nach├ídza nulov├í z├│na s objemom 25 litrov, ktor├í je ide├ílna na skladovanie ovocia, zeleniny ─Źi in├Żch potrav├şn. V─Ćaka teplote okolo 0┬░C vydr┼żia va┼íe potraviny e┼íte dlh┼íie ...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
BEKO RCNA365E40X strieborn├í - Kombinovan├í chladni─Źka 
na sklade 556,57 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Beko RCNA 365 E40X - ponuka obchodu

Parametre produktu Beko RCNA 365 E40X

Kombinovan├í chladni─Źka BEKO RCNA 365 E40X v nerezovom preveden├ş s antibakteri├ílnym tesnen├şm a madlom dver├ş udr┼ż├ş va┼íe potraviny e┼íte dlh┼íie ─Źerstv├ę. V─Ćaka svojej n├şzkej spotrebe sa nach├ídza v naj├║spornej┼íej energetickej triede A+++.

Vn├║torn├Ż priestor s objemom 219 litrov je rozdelen├Ż pomocou sklenen├Żch pol├şc. ─Äalej sa vo vn├║tri nach├ídza nulov├í z├│na s objemom 25 litrov, ktor├í je ide├ílna na skladovanie ovocia, zeleniny ─Źi in├Żch potrav├şn. V─Ćaka teplote okolo 0┬░C vydr┼żia va┼íe potraviny e┼íte dlh┼íie ─Źerstv├ę a chutn├ę. Chladni─Źka je vybaven├í automatick├Żm odmrazovan├şm a cel├Ż jej vn├║torn├Ż priestor je osvetlen├Ż ├║sporn├Żm LED svetlom. To vynik├í predov┼íetk├Żm svojou dlhou ┼żivotnos┼ąou a prirodzen├Żm odtie┼łom svetla, ktor├ę neosl┼łuje.

V mrazni─Źke s objemom 99 litrov sa nach├ídzaj├║ 3 z├ísuvky a jej mraziaca kapacita ─Źin├ş 5 kg/24 hod. Pokia─ż d├┤jde k v├Żpadku pr├║du, udr┼ż├ş va┼íe potraviny v poriadku po dobu ─Ćal┼í├şch 40 hod├şn. V─Ćaka syst├ęmu No Frost nevznik├í vn├║tri spotrebi─Źa n├ímraza. Nemus├şte u┼ż spotrebi─Ź manu├ílne odmrazova┼ą, ─Źo znamen├í ni┼ż┼íie n├íklady na prev├ídzku. Teplota v mrazni─Źke nekol├ş┼íe a v─Ćaka tomu si potraviny udr┼żuj├║ svoju trvanlivos┼ą.

V─Ćaka ┼ípeci├ílnej antibakteri├ílnej ├║prave tesnenia s├║ dvere kr├ísne ─Źist├ę bez mno┼żenia mikroorganizmov a bakt├ęri├ş. Nevznikaj├║ tak nepr├şjemn├ę plesne a potraviny uskladnen├ę v chladni─Źke si udr┼żuj├║ po ove─ża dlh┼íiu dobu svoju ─Źerstvos┼ą. Antibakteri├ílny povrch je pou┼żit├Ż aj na madle dver├ş. Dvere chladni─Źky tak zost├ívaj├║ ├║plne bez bakt├ęri├ş.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Chladni─Źka
Hlu─Źnos┼ą43 dB
Akumula─Źn├í doba40 h
Objem chladni─Źky219 l
Po─Źet pol├şc chladni─Źky3
Varovn├Ż sign├íl chladni─Źky├üno
Super chladenieÁno
Antibakteriálna ochranaÁno
Bezn├ímrazov├Ż syst├ęm├üno
 
Mrazni─Źka
Mrazni─Źka├üno
Mraziaci v├Żkon5 kg/24h
Objem mrazni─Źky99 l
Po─Źet priehradiek mrazni─Źky3
Super mrazenieÁno
 
Vlastnosti
Celkov├Ż objem318 l
Po─Źet kompresorov1
Zamenite─żn├ę otv├íranie├üno
DisplejÁno
 
Rozmery
V├Ż┼íka185 cm
┼á├şrka60 cm
H─║bka65 cm
Hmotnos┼ą71 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky