kde nakúpiť?

od 238,90

VOĽNE STOJACA KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA ENERGETICKÁ TRIEDA A ++ Naše chladničky majú energetickú triedu A ++, vďaka ktorej má nízku spotrebu energie, čo má za následok nižšie účty za elektrinu a tým pádom šetrí aj peniaze. Pretože každá chladnička pracuje 24 hodín denne, 365 dní v roku, je energetická triedy jedným z kľúčových parametrov pri výbere chladničky. ZÁSUVKA VITCONTROL PLUS Užite si sviežosť nakúpených potravín dlhšie! Zásuvka VitControl Plus vytvára jedinečné prostredie pre ovocie a ze...

Amica VT 862 AL - ponuka obchodu

AMICA VT 862 AL (1171096) 
na sklade 238,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobný odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred 3.90 €
Slovenská pošta vrátane dobierky 5.70 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 6.65 €
Kuriér nadrozmerný tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuriér nadrozmerný tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovenská pošta doručenie na poštu pri platbe vopred 3.66 €
Slovenská pošta doručenie na poštu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Amica VT 862 AL

VOĽNE STOJACA KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA

ENERGETICKÁ TRIEDA A ++
Naše chladničky majú energetickú triedu A ++, vďaka ktorej má nízku spotrebu energie, čo má za následok nižšie účty za elektrinu a tým pádom šetrí aj peniaze. Pretože každá chladnička pracuje 24 hodín denne, 365 dní v roku, je energetická triedy jedným z kľúčových parametrov pri výbere chladničky.

ZÁSUVKA VITCONTROL PLUS
Užite si sviežosť nakúpených potravín dlhšie! Zásuvka VitControl Plus vytvára jedinečné prostredie pre ovocie a zeleninu, vďaka ktorej môžete manuálne nastaviť úroveň vlhkosti. Špeciálna FreshPad podložka chráni potraviny, aby sa nedotýkali priamo dna zásuvky. Vďaka unikátne navrhnutým otvorom v tvare diamantu sa molekuly vody účinne oddeľujú od vložených potravín. Až 3x dlhšie čerstvé ovocie a zelenina!

UNIVERZÁLNE DVIERKA
Pri všetkých modeloch chladničiek Amica máte možnosť výberu ľavého alebo pravého otvárania dverí.

POČET VÝSUVNÝCH ŠUPLÍKOV V MRAZNIČKE: 3 KS.
Veľká kapacita a ľahký prístup k mrazených potravín, to sú základné výhody šuplíkov v našom mrazáku. Šuplíky ľahko pojmú veľké množstvo potravín, alebo nádob rôznych veľkostí a tvarov.

NO FROST
Systém No Frost zaručuje, že nikdy nebudete musieť mrazničku rozmrazovať. Vďaka systému cirkulácie studeného vzduchu majú potraviny zaistenú optimálnu a stálu teplotu a prebytok vlhkosti je odvádzaný von. V dôsledku toho v priestore mrazničky nevzniká námraza.

FRESH ZÓNA
Potraviny uložené v priestore Fresh Zone zostávajú čerstvé až trikrát dlhšie, než potraviny skladované za štandardných podmienok. Zachovávajú si tiež všetky výživné vlastnosti, chuť, vôňu a vitamíny. Teplota v priestore Fresh Zone je vždy nižšia ako v chladničke a pohybuje sa v rozmedzí 0 až 3 °C. Vďaka vhodnej teplote a vlhkosti vzduchu je priestor Fresh Zone ideálne miesto na uloženie mäsa, údenín, rýb a syrov.

SUPERMRAZENIE
Táto funkcia dovoľuje skrátiť dobu zmrazenie potravín na nevyhnutné minimum. Jej využitie umožňuje rýchlo zmraziť veľké porcie potravín, čo zaručuje zachovanie všetkých prírodných vlastností potravín a ich dlhšie skladovanie. Supermrazenie možné nastaviť na 24 alebo 48 hodín. Po uplynutí tejto doby sa funkcia automaticky vypína.

OSVETLENIE LED
LED osvetlenie používané v našich chladničkách je oveľa jasnejšie a belšie než tradičné osvetlenie.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Chladnička
Hlučnosť42 dB
Beznámrazový systémÁno
 
Mraznička
MrazničkaÁno
Mraziaci výkon3.5 kg/24h
Super mrazenieÁno
 
Vlastnosti
DisplejÁno
 
Rozmery
Výška180 cm
Šírka54.5 cm
Hĺbka59 cm
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Chladničky