... Zvlhčovač vzduchu Stadler Form ANTON - bílý (365754)

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form ANTON - bílý (365754)

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 239,00

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu a aróma difuzér para až 170 g/h • 2,5litrová nádoba na vodu • určené pre priestory: max. do 60 m3/25 m2 • rozmery: 184 x 262 x 184 mm • hlučnosť: 29 až 30 dB • nočný režim • automatické vypnutie v prípade prázdnej nádoby na vodu • hmotnosť: 1,9 kg Stadler Form ANTON, bíláStadler Form ANTON, biela Dlhodobo tráviť čas v miestnosti, kde je suchý vzduch, nie je nič príjemné ani zdravé. Núti vás totiž ku kašľu a vysušuje sliznicu, ktorá je kvôli tomu zraniteľnejšia v...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Zvlhčovač vzduchu Stadler Form ANTON - bílý (365754) 
na sklade 239,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form ANTON - bílý (365754) - ponuka obchodu

Parametre produktu Zvlhčovač vzduchu Stadler Form ANTON - bílý (365754)

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu a aróma difuzér

para až 170 g/h • 2,5litrová nádoba na vodu • určené pre priestory: max. do 60 m3/25 m2 • rozmery: 184 x 262 x 184 mm • hlučnosť: 29 až 30 dB • nočný režim • automatické vypnutie v prípade prázdnej nádoby na vodu • hmotnosť: 1,9 kg
Stadler Form ANTON, bíláStadler Form ANTON, biela
Dlhodobo tráviť čas v miestnosti, kde je suchý vzduch, nie je nič príjemné ani zdravé. Núti vás totiž ku kašľu a vysušuje sliznicu, ktorá je kvôli tomu zraniteľnejšia voči vírusom, baktériám a roztočom. Najlepším, najrýchlejším a zároveň aj najelegantnejším spôsobom, ako sa zbaviť suchého vzduchu, je kvalitný zvlhčovač, ako je Anton od Stadler Form.

Anton poteší diskrétnymi rozmermi a špičkovou kvalitou spracovania, ktorá je pre švajčiarsku značku typická. Ide pritom o model fungujúci na ultrazvukovom princípe. Jeho rýchlo vibrujúca doštička prenáša kmitanie na vodu, ktorá sa transformuje na studenú vodnú paru. Tá je následne rozháňaná do miestnosti. Benefitom ultrazvukovej technológie je minimálna spotreba energie v kombinácii so solídnym výkonom. Počas hodiny do vzduchu dostane až 170 gramov vody a hodí sa tým pádom pre zvlhčenie miestností s veľkosťou až 25 m2.

Keďže sa jedná o prémiový model, disponuje aj antibakteriálnou striebornou kockou a demineralizačným filtrom. Ten je veľmi dôležitý, pretože vodu zbavuje minerálnych látok a zabraňuje, aby sa dostali do ovzdušia a usadzovali sa na nábytku. Ovládací panel nenájdete na prednej alebo hornej strane, ako býva zvykom, ale je dômyselne integrovaný do spodnej časti prístroja. Vďaka tomu nenarušuje vzhľad, no zároveň sú ovládacie prvky veľmi ústretové a ovládanie je vďaka popisom intuitívne. Moderný výzor potom zdôrazňuje stmievateľný LED indikátor hladiny vody v prístroji, ktorý zmení farbu z bielej na červenú v momente, keď dôjde voda vo 2,5litrovej nádrži.

Nespornou prednosťou je aj možnosť doplnenia vody za prevádzky – 10 minút po vybratí nádržky má totiž Anton stále vodu, ktorá sa zhromaždila v dolnej časti. Príjemnou samozrejmosťou je možnosť pridania obľúbenej aróma esencie, aby bol váš domov ešte viac harmonický.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Zvlhčovače a čističky vzduchu