Xiaomi Mi Air Purifier 3H 16028

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 149,00

Inteligentn├í ─Źisti─Źka vzduchu ─îisti─Źka vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3H poskytuje ─Źist├Ż a zdrav├Ż vzduch. Pr├şstroj je kompatibiln├Ż s dom├ícimi asistentmi Google Assistant, Amazon Alexa a Mi Home pre e┼íte jednoduch┼íie ovl├ídanie. Xiaomi Mi Air Purifier 3H skontroluje vzduch ─îisti─Źka vzduchu je vybaven├í OLED obrazovkou s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm, na ktor├ę m├┤┼żete zobrazova┼ą teplotu, vlhkos┼ą a stav WiFi pripojenia. Presn├Ż laserov├Ż senzor ─Źast├şc kontroluje stav ovzdu┼íia. ┼ápeci├ílne filtr├ície pre zachytenie v┼í...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Xiaomi Mi Air Purifier 3H - ─îisti─Źka vzduchu 
na sklade 149,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Xiaomi Mi Air Purifier 3H 16028 - ponuka obchodu

Parametre produktu Xiaomi Mi Air Purifier 3H 16028

Inteligentn├í ─Źisti─Źka vzduchu
─îisti─Źka vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3H poskytuje ─Źist├Ż a zdrav├Ż vzduch. Pr├şstroj je kompatibiln├Ż s dom├ícimi asistentmi Google Assistant, Amazon Alexa a Mi Home pre e┼íte jednoduch┼íie ovl├ídanie.
Xiaomi Mi Air Purifier 3H skontroluje vzduch
─îisti─Źka vzduchu je vybaven├í OLED obrazovkou s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm, na ktor├ę m├┤┼żete zobrazova┼ą teplotu, vlhkos┼ą a stav WiFi pripojenia. Presn├Ż laserov├Ż senzor ─Źast├şc kontroluje stav ovzdu┼íia.
┼ápeci├ílne filtr├ície pre zachytenie v┼íetk├Żch ─Źast├şc
Pr├şstroj je vybaven├Ż trojstup┼łov├Żm True HEPA filtrom, ktor├Ż zachyt├ş a┼ż 99,97 % 0,3 ?m a v├Ą─Ź┼í├şch ─Źast├şc, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą pre ─żudsk├Ż organizmus ┼íkodliv├ę. Vzduch je zbaven├Ż dymu, dom├íceho prachu, srsti mazn├í─Źikov, plesn├ş i pe─żu. ┼Żivotnos┼ą filtra je 6 ? 12 mesiacov, po ktor├Żch je odpor├║─Źan├í jeho v├Żmena.
Nebude ru┼íi┼ą v├í┼í sp├ínok
S prec├şznym automatick├Żm riaden├şm dok├í┼że ─Źisti─Źka Xiaomi Mi Air Purifier 3H pracova┼ą ├║plne samostatne, ale ─żahko ju prisp├┤sob├şte va┼íim ┼ípecifick├Żm po┼żiadavk├ím. Zvl├ídne prefiltrova┼ą 380 m3 vzduchu za hodinu na ploche 126 m2. V no─Źnom re┼żime st├ş┼íi hlu─Źnos┼ą na 33 dB, tak┼że sa nemus├şte b├í┼ą, ┼że by ru┼íila v├í┼í sp├ínok.
Dod├ívan├ę pr├şslu┼íenstvo
HEPA filter
Nap├íjac├ş k├íbel
Manuál

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Zvlh─Źova─Źe a ─Źisti─Źky vzduchu