kde nak├║pi┼ą?

od 399,00

Zhlboka sa nad├Żchnite !!! Obzvl├í┼í┼ą pre alergikov pon├║ka Roger mo┼żnos┼ą kone─Źne op├Ą┼ą slobodne d├Żcha┼ą. Zhlboka sa nad├Żchnu┼ą a u┼ż├şva┼ą si ─Źerstv├Ż vzduch by malo by┼ą mo┼żn├ę v ka┼żdom dome a nielen vo ┼ívaj─Źiarskych hor├ích. ─îisti─Źky vzduchu udr┼żuj├║ vzduch bez ─Źast├şc, pe─żu, alerg├ęnov, z├ípachu a prchav├Żch organick├Żch zl├║─Źen├şn. Roger s┬ájeho du├ílnym filtrom je v├Żborn├Ż spolo─Źn├şk pre rodiny s┬ámal├Żmi de┼ąmi. V┼żdy je na bl├şzku, ke─Ć je potrebn├Ż ─Źist├Ż vzduch. Kompaktn├ę rozmeryRoger a┬áRoger Little s├║ nov├ę ─Źisti─Źky vz...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
StadlerForm Roger - ─îisti─Źka vzduchu 
10 dn├ş 399,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

StadlerForm Roger - ponuka obchodu

Parametre produktu StadlerForm Roger

Zhlboka sa nad├Żchnite !!! Obzvl├í┼í┼ą pre alergikov pon├║ka Roger mo┼żnos┼ą kone─Źne op├Ą┼ą slobodne d├Żcha┼ą. Zhlboka sa nad├Żchnu┼ą a u┼ż├şva┼ą si ─Źerstv├Ż vzduch by malo by┼ą mo┼żn├ę v ka┼żdom dome a nielen vo ┼ívaj─Źiarskych hor├ích. ─îisti─Źky vzduchu udr┼żuj├║ vzduch bez ─Źast├şc, pe─żu, alerg├ęnov, z├ípachu a prchav├Żch organick├Żch zl├║─Źen├şn. Roger s┬ájeho du├ílnym filtrom je v├Żborn├Ż spolo─Źn├şk pre rodiny s┬ámal├Żmi de┼ąmi. V┼żdy je na bl├şzku, ke─Ć je potrebn├Ż ─Źist├Ż vzduch.
Kompaktn├ę rozmeryRoger a┬áRoger Little s├║ nov├ę ─Źisti─Źky vzduchu v rodine Stadler Form. Zabezpe─Źuj├║ ─Źist├ę a zdrav├ę prostredie v kombin├ícii s modern├Żm a┬ákompaktn├Żm dizajnom.

Zne─Źisten├Ż vn├║torn├Ż vzduchVzduch v interi├ęri je 2-5 kr├ít viac zne─Źisten├Ż ako vzduch vonku. Vn├║tri tr├ívime pribli┼żne 90% n├í┼ího ─Źasu a sme neust├íle vystaven├Ż zne─Źisteniu. Typick├ę ne─Źistoty s├║ prchav├ę organick├ę zl├║─Źeniny, jemn├Ż prach, nepr├şjemn├ę z├ípachy, v├şrusy a bakt├ęrie. Alergici s├║ ohrozovan├ş tie┼ż pe─żom, ples┼łami a rozto─Źmi. Optim├ílne ─Źist├Ż vzduch vedie k pocitu pohody, zlep┼íenia vitality a┬ák menej ochoreniam. Roger poskytuje dokonal├║ pomoc pri ─Źistom vzduchu bez zne─Źis┼ąuj├║cich l├ítok.


Indik├ítor zobrazenia kvality vzduchuRoger so┬ásvojimi dvoma senzormi priebe┼żne meria kvalitu vzduchu v┬ámiestnosti a okam┼żite zis┼ąuje kontamin├íciu. Indik├ítor kvality ovzdu┼íia informuje o┬ázhor┼íen├ş vzduchu tak, ┼że zmen├ş farbu.

Dual FilterÔäó a predfilterV┬ásrdci Rogera je umiestnen├Ż Dual FilterÔäó, ktor├Ż bol vyvinut├Ż v┬áspolupr├íci s┬ánemeck├Żm ┼ípecialistom na filtre Freudenberg. Filtra─Źn├Ż materi├íl vyroben├Ż v Nemecku zaru─Źuje najlep┼íie v├Żsledky ─Źistenia. Dual Filter Ôäó je kombin├ícia filtra HEPA a akt├şvneho uhl├şkov├ęho filtra. HEPA filter odstra┼łuje zne─Źis┼ąuj├║ce l├ítky vo vzduchu ako je jemn├Ż prach, pe─ż, v├şrusy a bakt├ęrie. Akt├şvny uhl├şkov├Ż filter absorbuje nepr├şjemn├ę pachy (z├ípach, tabakov├Ż dym, prchav├ę organick├ę l├ítky at─Ć.) a┬áodfiltruje ich z ovzdu┼íia.
Predfilter odstra┼łuje hrub├ę prachov├ę ─Źastice a ne─Źistoty zo vzduchu. T├Żm sa chr├íni Dual FilterÔäó od ┼ąa┼żkej kontamin├ície, a z├írove┼ł sa optimalizuje jeho funk─Źnos┼ą.

Automatick├Ż re┼żimS pou┼żit├şm automatick├ęho re┼żimu Roger preberie va┼íu ├║lohu zlep┼íova┼ą vzduch v┬ádom├ícnosti a┬ábude pracova┼ą e┼íte samostatnej┼íie ÔÇô ─Źistiaci v├Żkon je prisp├┤soben├Ż aktu├ílnym potreb├ím.
V├Żmena filtrovKapacita Dual Filter Ôäó je obmedzen├í, ─Źo znamen├í, ┼że mus├ş by┼ą vymenen├Ż ka┼żd├Żch 8 ÔÇô 12 mesiacov v z├ívislosti od individu├ílneho zne─Źistenia. V─Ćaka inteligentn├ęmu ─Źasova─Źu filtra Roger ukazuje presne, kedy potrebujete filter nahradi┼ą.


Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Zvlh─Źova─Źe a ─Źisti─Źky vzduchu