kde nak├║pi┼ą?

od 29,00

Ar├│ma difuz├ęr MIA je najmen┼í├şm z├ístupcom ar├│ma difuz├ęrov ┼ívaj─Źiarskej zna─Źky Stadler Form, na prev├ídzku sta─Ź├ş iba voda a v├í┼í ob─ż├║ben├Ż ar├│ma olej. Mia funguje na ultrazvukovom princ├şpe, ktor├Ż je naj┼íetrnej┼í├şm a naj├║─Źinnej┼í├şm sp├┤sobom distrib├║cie v├┤ne do priestoru. Dok├í┼że optim├ílne rozpty─żova┼ą v├┤ne a esenci├ílne oleje vo forme mimoriadne jemnej hmly. Pri plnej n├ídobe na vodu bude osvie┼żova┼ą miestnos┼ą pr├şjemnou v├┤┼łou a┼ż desa┼ą hod├şn. V─Ćaka mimoriadne tichej prev├ídzke a drobn├ęmu LED svetlu, ktor├ę sa o...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
StadlerForm Mia Chili Red - Aroma difuz├ęr 
na sklade 29,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

StadlerForm Mia Chili Red - ponuka obchodu

Parametre produktu StadlerForm Mia Chili Red

Ar├│ma difuz├ęr MIA je najmen┼í├şm z├ístupcom ar├│ma difuz├ęrov ┼ívaj─Źiarskej zna─Źky Stadler Form, na prev├ídzku sta─Ź├ş iba voda a v├í┼í ob─ż├║ben├Ż ar├│ma olej. Mia funguje na ultrazvukovom princ├şpe, ktor├Ż je naj┼íetrnej┼í├şm a naj├║─Źinnej┼í├şm sp├┤sobom distrib├║cie v├┤ne do priestoru. Dok├í┼że optim├ílne rozpty─żova┼ą v├┤ne a esenci├ílne oleje vo forme mimoriadne jemnej hmly. Pri plnej n├ídobe na vodu bude osvie┼żova┼ą miestnos┼ą pr├şjemnou v├┤┼łou a┼ż desa┼ą hod├şn. V─Ćaka mimoriadne tichej prev├ídzke a drobn├ęmu LED svetlu, ktor├ę sa odr├í┼ża na povrchu pred ┼łou, p├┤sob├ş Mia ticho a diskr├ętne. Optim├ílny efekt je mo┼żn├ę dosiahnu┼ą pou┼żit├şm 100 % pr├şrodn├Żch esenci├ílnych olejov od spolo─Źnosti Stadler Form alebo Doterra. Vzh─żadom k svojim minimalistick├Żm rozmerom ide o pr├şstroj, pre ktor├Ż n├íjdete miesto naozaj kdeko─żvek. Navy┼íe v─Ćaka pr├şjemn├ęmu dizajnu a mo┼żnosti v├Żberu z r├┤znych farebn├Żch preveden├ş (─Źierna, biela a sez├│nne farby) sa MIA hod├ş do ka┼żdej dom├ícnosti, ─Źi u┼ż v modernej┼íom, alebo klasickom ┼ít├Żle. MIA je maxim├ílne diskr├ętnou spolo─Źn├ş─Źkou ÔÇô pri prev├ídzke je pre ─żudsk├ę ucho prakticky nepo─Źute─żn├í, preto┼że jej hlu─Źnos┼ą (max 26dB) je v─Ćaka pou┼żitiu najmodernej┼íej techniky ni┼ż┼íia ako hranica ─żudsk├ęho ┼íepotu. Mia je ar├│ma difuz├ęr ur─Źen├Ż pre miestnosti o ve─żkosti a┼ż do 30 m2 a na jedno naplnenie dok├í┼że pracova┼ą a┼ż 10 hod├şn nepretr┼żite. Akon├íhle spotrebuje v┼íetku n├ípl┼ł, pr├şstroj sa v─Ćaka bezpe─Źnostnej poistke automaticky vypne. Ve─żkou v├Żhodou je tie┼ż neru┼íiv├í LED di├│da, ktor├í indikuje stav pr├şstroja. Ak svieti, potom pr├şstroj pracuje, ak nesvieti, MIA je vypnut├í.
Skladn├í a nen├ípadn├íMia m├í elegantn├Ż nen├ípadn├Ż vzh─żad a dokonale sa zlad├ş s ka┼żd├Żm interi├ęrom. Cestujete radi? Potom m├┤┼że by┼ą MIA va┼íim dobr├Żm spolo─Źn├şkom, preto┼że jej mal├ę rozmery s├║ pre tieto pr├şpady ve─żkou v├Żhodou.

Pokro─Źil├Ż ultrazvukov├Ż princ├şpMIA je progres├şvna ÔÇô pou┼ż├şva toti┼ż ultrazvukov├║ technol├│giu! Ve─żmi r├Żchla pulz├ícia pretv├íra vodu s esenci├ílnym olejom na prevo┼łan├║ vodn├║ paru, ktor├í je ┼í├şren├í ─Ćalej do miestnosti.

Pou┼żite svoju ob─ż├║ben├║ v├┤┼łuPou┼żi┼ą m├┤┼żete ak├║ko─żvek v├┤┼łu, ktor├í je v├ím bl├şzka. Pod jedinou podmienkou ÔÇô nesmie obsahova┼ą ani kvapku alkoholu.

Decentn├ę podsvietenieV─Ćaka LED di├│de v├ís MIA nebude ani v najmen┼íom ru┼íi┼ą a predsa budete ma┼ą absol├║tnu kontrolu nad stavom v├í┼ího ar├│ma dif├║zera.

Rovnomern├í distrib├║cia a dlh├í v├Żdr┼żV─Ćaka vidite─żn├ę vodnej pare je v├┤┼ła do okolia ┼í├şren├í rovnomerne. Na jedno naplnenie potom dok├í┼że MIA pracova┼ą aj 10 hod├şn.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Zvlh─Źova─Źe a ─Źisti─Źky vzduchu