kde nak├║pi┼ą?

od 69,00

Ar├│ma difuz├ęr JULIA je najv├Ą─Ź┼í├şm z├ístupcom ar├│ma difuz├ęrov ┼ívaj─Źiarskej zna─Źky Stadler Form, na prev├ídzku sta─Ź├ş iba voda a v├í┼í ob─ż├║ben├Ż ar├│ma olej. V re┼żime Swing rozpty─żuje Julia v├┤ne a esenci├ílne oleje optim├ílne po celej miestnosti v─Ćaka ultrazvukovej technol├│gii. P├┤sobivo podsvieten├Ż jemn├Ż oblak pary sa pohybuje v 160┬░ uhle z─żava doprava a┼ż 18 hod├şn v kontinu├ílnom re┼żime alebo a┼ż 54 hod├şn v intervalovom re┼żime. Ak sa rozhodnete pre intervalov├Ż re┼żim, JULIA si d├í po ka┼żd├Żch 10 min├║tach prev├ídz...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
StadlerForm Julia Black - Aroma difuz├ęr 
10 dn├ş 69,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

StadlerForm Julia Black - ponuka obchodu

Parametre produktu StadlerForm Julia Black

Ar├│ma difuz├ęr JULIA je najv├Ą─Ź┼í├şm z├ístupcom ar├│ma difuz├ęrov ┼ívaj─Źiarskej zna─Źky Stadler Form, na prev├ídzku sta─Ź├ş iba voda a v├í┼í ob─ż├║ben├Ż ar├│ma olej. V re┼żime Swing rozpty─żuje Julia v├┤ne a esenci├ílne oleje optim├ílne po celej miestnosti v─Ćaka ultrazvukovej technol├│gii. P├┤sobivo podsvieten├Ż jemn├Ż oblak pary sa pohybuje v 160┬░ uhle z─żava doprava a┼ż 18 hod├şn v kontinu├ílnom re┼żime alebo a┼ż 54 hod├şn v intervalovom re┼żime. Ak sa rozhodnete pre intervalov├Ż re┼żim, JULIA si d├í po ka┼żd├Żch 10 min├║tach prev├ídzky 20 min├║t prest├ívku. Aby v├ís podsvietenie nevyru┼íovalo pri no─Źnom sp├ínku, LED indik├ítory sa daj├║ stlmi┼ą alebo ├║plne vypn├║┼ą. Julia najrad┼íej ob─żubuje esenci├ílne oleje zo svojej vlastnej rodiny Stadler Form alebo Doterra. Dobre bude fungova┼ą v┼íak aj so v┼íetk├Żmi komer─Źne dostupn├Żmi v├┤┼łami bez obsahu alkoholu. JULIA je pri prev├ídzke pre ─żudsk├ę ucho prakticky nepo─Źute─żn├í. Aj pri vy┼í┼íom z dvoch v├Żkonnostn├Żch stup┼łov je tich┼íia ako ─żudsk├Ż ┼íepot (menej ako 26dB). Samozrejmos┼ąou je napr. aj automatick├ę vypnutie pri spotrebovan├ş n├íplne alebo mo┼żnos┼ą prev├ídzky v no─Źnom re┼żime, teda mo┼żnos┼ą vypnutia podsvietenia pr├şstroja.
Skladn├í a elegantn├íJulia m├í elegantn├Ż vzh─żad a dokonale sa zlad├ş s ka┼żd├Żm interi├ęrom. Jej kompaktn├ę rozmery s├║ v├Żhodou pri v├Żbere toho najlep┼íieho umiestnenia.

Funkcia nat├í─Źania v├Żstupnej tryskyJULIA ako prv├Ż ar├│ma difuz├ęr distribuuje v├┤┼łu do miestnosti pod uhlom cca 160┬░, ─Ź├şm zais┼ąuje maxim├ílnu rovnomernos┼ą ┼í├şrenia v├┤ne.

Osvetlenie vyp├║┼í┼ąanej paryPri v├Żvoji JULIE sa kl├ídol d├┤raz nielen na maxim├ílnu funk─Źnos┼ą, ale aj na ─Źo najatrakt├şvnej┼í├ş vzh─żad. Preto na nej n├íjdete aj tak├ę detaily, ako napr├şklad efektn├ę podsvietenie vyp├║┼í┼ąanej pary.

Maxim├ílna flexibilitaV─Ćaka v├Żberu medzi dvoma stup┼łami intenzity pary si J├║liu ob─ż├║bia tak priaznivci ve─żmi jemnej ako aj priaznivci intenz├şvnej┼íej v├┤ne.


Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Zvlh─Źova─Źe a ─Źisti─Źky vzduchu