kde nak├║pi┼ą?

od 49,90

Jasmine konkurenciu predbehne predov┼íetk├Żm nen├ípadn├Żm dizajnom, ktor├Ż pripom├şna ┼ít├Żlov├║ misku alebo kvetin├í─Ź. V─Ćaka mo┼żnosti v├Żberu farby (biela, ─Źierna a sez├│nne) navy┼íe difuz├ęr m├┤┼żete ─żahko zladi┼ą s dizajnom va┼íej dom├ícnosti. Telo m├í pritom z pogumovan├ęho materi├ílu, tak┼że je na dotyk ve─żmi pr├şjemn├í. Ako Jasmine funguje?Pomocou ultrazvukovej technol├│gie men├ş vodu zmie┼ían├║ s┬áesenci├ílnym olejom na mimoriadne jemn├║ hmlu, ktor├║ rozpty─żuje do svojho okolia. So 100% ─Źist├Żmi esenci├ílnymi olejmi od v├Żr...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
StadlerForm Jasmine Black - Aroma difuz├ęr 
10 dn├ş 49,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

StadlerForm Jasmine Black - ponuka obchodu

Parametre produktu StadlerForm Jasmine Black

Jasmine konkurenciu predbehne predov┼íetk├Żm nen├ípadn├Żm dizajnom, ktor├Ż pripom├şna ┼ít├Żlov├║ misku alebo kvetin├í─Ź. V─Ćaka mo┼żnosti v├Żberu farby (biela, ─Źierna a sez├│nne) navy┼íe difuz├ęr m├┤┼żete ─żahko zladi┼ą s dizajnom va┼íej dom├ícnosti. Telo m├í pritom z pogumovan├ęho materi├ílu, tak┼że je na dotyk ve─żmi pr├şjemn├í.
Ako Jasmine funguje?Pomocou ultrazvukovej technol├│gie men├ş vodu zmie┼ían├║ s┬áesenci├ílnym olejom na mimoriadne jemn├║ hmlu, ktor├║ rozpty─żuje do svojho okolia. So 100% ─Źist├Żmi esenci├ílnymi olejmi od v├Żrobcu Stadler Form alebo Doterra si tak s Jasmine dotvor├şte Va┼íe priestory, v ktor├Żch sa budete dobre c├şti┼ą.

Dva pracovn├ę re┼żimyK dispoz├şcii m├í hne─Ć dva pracovn├ę re┼żimy. Prv├Żm je kontinu├ílny, ktor├Ż zabezpe─Ź├ş, ┼że pr├şstroj osvie┼żuje miestnos┼ą nepretr┼żite. V tomto pr├şpade dok├í┼że pracova┼ą pribli┼żne 8 hod├şn. Pri intervalovom re┼żime Jasmine pracuje 10 min├║t a 20 min├║t odpo─Ź├şva. Miestnos┼ą je decentne prevo┼łan├í a┬áar├│ma difuz├ęr takto vydr┼ż├ş pracova┼ą a┼ż 24 hod├şn.

Automatick├ę vypnutie a jednoduch├ę ovl├ídanieAko n├íhle difuz├ęr vy─Źerp├í n├ípl┼ł, automaticky sa s├ím vypne a po─Źk├í, a┼ż ho znovu napln├şte a spust├şte. Ovl├ídanie je pritom maxim├ílne jednoduch├ę a vysta─Ź├şte si s dvoma tla─Źidlami, ktor├ę sl├║┼żia na zapnutie / vypnutie a prep├şnanie dvoch vy┼í┼íie spom├şnan├Żch re┼żimov.

Pr├ş┼ąa┼żliv├Ż dizajnV─Ćaka kompaktn├Żm rozmerom, elegantn├ęmu dizajnu a gumov├ęmu povrchu nie je miestnos┼ą, kam by sa Jasmine nehodila. Pokojne ju m├┤┼żete umiestni┼ą na parapet, kni┼żnicu, stol├şk alebo napr├şklad do k├║pe─żne.

AromaterapiaJasmine je ide├ílna pre aromaterapiu ÔÇô druh alternat├şvnej medic├şny. Pri nej s├║ pou┼żit├ę ├ęterick├ę oleje a ─Ćal┼íie zlo┼żky za ├║─Źelom zlep┼íenie n├ílady, procesu pozn├ívania i celkov├ęho zdravia.

 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Zvlh─Źova─Źe a ─Źisti─Źky vzduchu