kde nak├║pi┼ą?

od 79,00

Anton ÔÇô ultrazvukov├Ż zvlh─Źova─Ź z odoln├ęho materi├ílu ÔÇô dok├í┼że rovnomerne zvlh─Źova┼ą vzduch a distribuova┼ą ob─ż├║ben├║ v├┤┼łu po celej miestnosti. Dok├í┼że dosta┼ą do vzduchu a┼ż 170g vody za hodinu, tak┼że si hravo porad├ş s┬áakouko─żvek miestnos┼ąou do 25m2 ÔÇô to v┼íetko pri n├şzkej spotrebe energie. V─Ćaka tomu budete ma┼ą doma optim├ílnu vlhkos┼ą a┬ávyhnete sa such├ęmu vzduchu, ktor├Ż dr├í┼żdi ku ka┼í─żu, vysu┼íuje sliznicu a rob├ş ju zranite─żnej┼íie vo─Źi v├şrusom, bakt├ęri├ím ─Źi rozto─Źom. Antibakteri├ílny a ─Źistotn├ŻAby Anton ok...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
StadlerForm Anton Black - Ultrazvukov├Ż zvlh─Źova─Ź vzduchu 
10 dn├ş 79,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

StadlerForm Anton Black - ponuka obchodu

Parametre produktu StadlerForm Anton Black

Anton ÔÇô ultrazvukov├Ż zvlh─Źova─Ź z odoln├ęho materi├ílu ÔÇô dok├í┼że rovnomerne zvlh─Źova┼ą vzduch a distribuova┼ą ob─ż├║ben├║ v├┤┼łu po celej miestnosti. Dok├í┼że dosta┼ą do vzduchu a┼ż 170g vody za hodinu, tak┼że si hravo porad├ş s┬áakouko─żvek miestnos┼ąou do 25m2 ÔÇô to v┼íetko pri n├şzkej spotrebe energie. V─Ćaka tomu budete ma┼ą doma optim├ílnu vlhkos┼ą a┬ávyhnete sa such├ęmu vzduchu, ktor├Ż dr├í┼żdi ku ka┼í─żu, vysu┼íuje sliznicu a rob├ş ju zranite─żnej┼íie vo─Źi v├şrusom, bakt├ęri├ím ─Źi rozto─Źom.
Antibakteri├ílny a ─Źistotn├ŻAby Anton okolo seba nezanech├íval ┼żiadne stopy, je ide├ílne ho vybavi┼ą odv├íp┼łovacou kazetou (nie je v balen├ş). Silver CubeÔäó (antibakteri├ílna strieborn├í kocka) zasa zaist├ş hygienick├ę zvlh─Źovanie (v balen├ş).

Diskr├ętne rozmeryKompaktn├ę rozmery umo┼ż┼łuj├║ umiestni┼ą Antona kamko─żvek. Pon├║ka ┼ít├şhle telo a modern├Ż dizajn, a tak sa za neho nebudete hanbi┼ą ani v modern├Żch dom├ícnostiach. P├┤sob├ş toti┼ż ako ┼ít├Żlov├Ż doplnok.

D├┤myseln├Ż ovl├ídac├ş panelV s├║lade s jemn├Żm vzh─żadom je ovl├ídac├ş panel ukryt├Ż v spodnej ─Źasti pr├şstroja tak, aby neru┼íil celkov├Ż dojem. Popisy tla─Źidiel ho rob├ş ve─żmi preh─żadn├Żm a intuit├şvnym. Elegantn├Żm dizajnov├Żm doplnkom je LED indik├ítor ├║rovne vody, ktor├Ż pri pr├ízdnej n├ídobe za─Źne svieti┼ą na─Źerveno.

Vhodn├ę aj pre aromaterapiuDo Antona m├┤┼żete bez ob├ív prida┼ą aj p├ír kvapiek va┼íej ob─ż├║benej ar├│ma esencie. Miestnosti kr├ísne prevonia a z├írove┼ł upokoj├ş va┼íu myse─ż a uvo─żn├ş telo.

Zvlh─Źuje bez prest├ívokANTON disponuje premyslen├Żm syst├ęmom, ktor├Ż mu umo┼ż┼łuje do─Źasne pracova┼ą aj bez n├ídr┼żky na vodu. Dop─║┼ła┼ą vodu tak m├┤┼żete naozaj kedyko─żvek ÔÇô aj po─Źas prev├ídzky.

 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Zvlh─Źova─Źe a ─Źisti─Źky vzduchu