... ─îisti─Źka osvie┼żova─Ź ETA Ventum 1569 90000 biela

─îisti─Źka osvie┼żova─Ź ETA Ventum 1569 90000 biela

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 199,00

─îisti─Źka vzduchu ETA Ventum je vhodn├í pre dom├ícnosti so zv├Ż┼íen├Żm zne─Źisten├şm ovzdu┼íia, alergikov a pre dom├ícnosti s dom├ícimi mazn├í─Źikmi. V─Ćaka vynikaj├║cej ├║rovni filtr├ície (a┼ż 99,97% ├║─Źinnos┼ą) odstr├íni z dom├íceho ovzdu┼íia mal├ę ─Źastice prachu a pe─żu, zachyt├ş ne┼żiad├║ce pachy a zvieracie chlpy, ni─Ź├ş bakt├ęrie a r├┤zne druhy v├şrov. O kvalitu filtr├ície sa postar├í vysoko ├║─Źinn├Ż HEPA filter 4v1 ÔÇô kombinuje v sebe HEPA FILTER uhl├şkov├Ż filter, filter zo sklenen├Żch vl├íkien a nylonov├Ż pre-filter. Signali...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
─îisti─Źka vzduchu ETA Ventum 1569 90000 biela 
na sklade 199,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

─îisti─Źka osvie┼żova─Ź ETA Ventum 1569 90000 biela - ponuka obchodu

Parametre produktu ─îisti─Źka osvie┼żova─Ź ETA Ventum 1569 90000 biela

─îisti─Źka vzduchu ETA Ventum je vhodn├í pre dom├ícnosti so zv├Ż┼íen├Żm zne─Źisten├şm ovzdu┼íia, alergikov a pre dom├ícnosti s dom├ícimi mazn├í─Źikmi. V─Ćaka vynikaj├║cej ├║rovni filtr├ície (a┼ż 99,97% ├║─Źinnos┼ą) odstr├íni z dom├íceho ovzdu┼íia mal├ę ─Źastice prachu a pe─żu, zachyt├ş ne┼żiad├║ce pachy a zvieracie chlpy, ni─Ź├ş bakt├ęrie a r├┤zne druhy v├şrov.

O kvalitu filtr├ície sa postar├í vysoko ├║─Źinn├Ż HEPA filter 4v1 ÔÇô kombinuje v sebe HEPA FILTER uhl├şkov├Ż filter, filter zo sklenen├Żch vl├íkien a nylonov├Ż pre-filter. Signaliz├ícia v├Żmeny filtru v├ís upozorn├ş, a┼ż bude potreba filter vymeni┼ą. V pr├şpade, ┼że sa v├ím stane, ┼że zle zalo┼ż├şte filter ─Źi kryt, bezpe─Źnostn├í poistka nedovol├ş pr├şstroj spusti┼ą.

─îidlo zne─Źistenia automaticky kontroluje ─Źistotu vzduchu pod─ża toho prisp├┤sobuje r├Żchlos┼ą ─Źistenia. Sveteln├í signaliz├ícia v├ís bude informova┼ą o ├║rovni zne─Źistenia ovzdu┼íia a o prov├ídzke ─Źisti─Źky. Pokia─ż budete chcie┼ą ovzdu┼íie vo va┼íej dom├ícnosti dovies┼ą k dokonalosti, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą funkciu steriliz├ície a dezinfekcie vzduchu pomocou UV technol├│gie s funkciou fotokatal├Żzy. Ioniz├ícia zase zaist├ş produkciu z├íporn├Żch iontov a akt├şvneho kysl├şku.

─îisti─Źka je usp├┤soben├í pre pokrytie 25 ÔÇô 30 m2 podlahovej plochy so ┼ítandardnou v├Ż┼íkou stropu. Na v├Żber m├íte z 3 r├Żchlost├ş chodu ventil├ítoru, alebo re┼żimu AUTO. Ventil├ítor disponuje vysoko ├║─Źinn├Żm a tich├Żm chodom. Hlu─Źnos┼ą je 39 ÔÇô 62 dB(A), tak┼że v├ís jej prev├ídzka nebude ru┼íi┼ą. Mo┼żno tie┼ż nastavi┼ą ─Źasova─Ź na 2,4 a┼ż 8 hod├şn prev├ídzky. Pokia─ż budete ma┼ą ─Źisti─Źku ETA Ventum umiestnen├║ v izbe kde sp├şte a nechcete by┼ą ru┼íen├ş svetelnou signaliz├íciou, mo┼żno aktivova┼ą sp├ínkov├Ż re┼żim.

ETA na tento produkt poskytuje pred─║┼żen├║ z├íruku 3 roky na motor. Pred─║┼żen├║ z├íruku si registrujte TU .

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Zvlh─Źova─Źe a ─Źisti─Źky vzduchu