kde nakúpiť?

od 44,90

Boneco P50 Čierny Nový osobný čistič vzduchu P50 s difúzorom vôní od Boneco. Model P50 je ideálny pre umiestnenie na stole, pomôže vám udržiavať čistý a čerstvý vzduch tam, kde je to najdôležitejšie - okolo vás, nech ste kdekoľvek. Používajte ho aj v aute! Dodávaný napájací kábel dokáže tiež pripojiť P50 do portu USB vášho vozidla, aby ste počas pobytu na rušných cestách mali vo vozidle čistejší vzduch. Aroma Pad Každý P50 má odnímateľný Aroma Pad, na ktorý môžete umiestniť niekoľko kvapiek vaše...

Výber overených obchodov

tpd.sk
4.5/5
Boneco P50 Black - Čistič vzduchu s ionizáciou a difúzor vôní 
na sklade 44,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobný odber zadarmo
Balíkomat 3.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 4.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) vrátane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Boneco P50 Black - ponuka obchodu

Parametre produktu Boneco P50 Black

Boneco P50 Čierny
Nový osobný čistič vzduchu P50 s difúzorom vôní od Boneco.
Model P50 je ideálny pre umiestnenie na stole, pomôže vám udržiavať čistý a čerstvý vzduch tam, kde je to najdôležitejšie - okolo vás, nech ste kdekoľvek.
Používajte ho aj v aute!
Dodávaný napájací kábel dokáže tiež pripojiť P50 do portu USB vášho vozidla, aby ste počas pobytu na rušných cestách mali vo vozidle čistejší vzduch.
Aroma Pad
Každý P50 má odnímateľný Aroma Pad, na ktorý môžete umiestniť niekoľko kvapiek vašej obľúbenej vône pre dlhotrvajúce uvoľňovanie s každým typom esenciálneho oleja. P50 prichádza s jedným z vlastných osviežujúcich 100% vonných esenciálnych olejov značky Boneco.
Ionizátor priateľský ionizátor pre ozón
Vstavaný ionizátor ozónu z P50 je schopný rozptýliť negatívne ióny, ktoré podporujú vašu pohodu a pomáhajú udržiavať čistý a čerstvý vzduch.
Dvojitá pozícia
Existujú dve rýchlosti ventilátora, oba sú takmer tiché a jednou z najlepších funkcií, ktoré sme zistili, je, že na zariadení sú aj dve sady mäkkých gumových nožičiek! Jedna sada na dne a druhá na boku. To dáva užívateľovi možnosť položiť ho rovno, aby presmeroval všetok čistý vzduch priamo do vášho osobného priestoru, alebo ho jednoducho postavte pre všeobecnejšie pokrytie miestnosti!
Balenie:
- čistič vzduchu- 1 aróma kazeta v prístroji- 1 náhradná aróma kazeta- napájací USB-C kábel- pipetka na esenciálny olej- návod

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Zvlhčovače a čističky vzduchu