kde nak├║pi┼ą?

od 329,00

Boneco H300, bielaZbavte sa dr├í┼żdiv├ęho such├ęho vzduchu vo svojej dom├ícnosti. Boneco H300 sa stane perfektn├Żm pomocn├şkom nielen pre alergikov. Vzduch m├┤┼żete bu─Ć ─Źisti┼ą, zvlh─Źova┼ą, alebo oboje z├írove┼ł. S├║─Źas┼ąou je toti┼ż aj vysokokapacitn├ę filter, ktor├Ż odstr├íni v┼íetky ne─Źistoty. Svoju pr├ícu perfektne zastane v miestnostiach do 50 m2. Objemn├Ż z├ísobn├şk na voduN├ídr┼ż na vodu sa p├Ż┼íi objemom 4,5 litrov a akon├íhle sa v┼íetka voda vypar├ş, pr├şstroj sa automaticky vypne. ┼ápeci├ílne strieborn├í ioniza─Źn├ę ty─Źi...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Boneco H300 3v1 - Hybrid ─îisti─Źka vzduchu/Zvlh─Źova─Ź vzduchu/Kombinovan├ę 
na sklade 329,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Boneco H300 3v1 - ponuka obchodu

Parametre produktu Boneco H300 3v1

Boneco H300, bielaZbavte sa dr├í┼żdiv├ęho such├ęho vzduchu vo svojej dom├ícnosti. Boneco H300 sa stane perfektn├Żm pomocn├şkom nielen pre alergikov. Vzduch m├┤┼żete bu─Ć ─Źisti┼ą, zvlh─Źova┼ą, alebo oboje z├írove┼ł. S├║─Źas┼ąou je toti┼ż aj vysokokapacitn├ę filter, ktor├Ż odstr├íni v┼íetky ne─Źistoty. Svoju pr├ícu perfektne zastane v miestnostiach do 50 m2.

Objemn├Ż z├ísobn├şk na voduN├ídr┼ż na vodu sa p├Ż┼íi objemom 4,5 litrov a akon├íhle sa v┼íetka voda vypar├ş, pr├şstroj sa automaticky vypne. ┼ápeci├ílne strieborn├í ioniza─Źn├ę ty─Źinka, ktor├í funguje na princ├şpe antimikrobi├ílnych vlastnost├ş striebra, pritom zbavuje vodu viac ako 650 druhov bakt├ęri├ş. Produkovan├í para zost├íva hygienicky ─Źist├í a nez├ívadn├í.

Ovl├ídanie telef├│nomBoneco H300 spln├ş v┼íetky va┼íe predstavy o modernom pr├şstroji, preto┼że ho mo┼żno ovl├ída┼ą telef├│nom. Sta─Ź├ş si len nain┼ítalova┼ą aplik├íciu Boneco a v┼íetky funkcie m├┤┼żete pohodlne nastavi┼ą i na dia─żku. Ak pr├íve nem├íte svoj telef├│n pri sebe, m├┤┼żete ho ovl├ída┼ą klasicky manu├ílne.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Zvlh─Źova─Źe a ─Źisti─Źky vzduchu